Rozrywka

Daniel Radcliffe nazwał reakcje dziewcząt na niego we wczesnych filmach o Harrym Potterze, „Soul-Destroying”

Zarówno Daniel Radcliffe, jak i Harry Potter seria przeszła wiele zmian w miarę rozwoju serii. Radcliffe’owi te zmiany sprawiły, że trudno było spojrzeć wstecz Harry Potter filmy.

Ale może to, co było trudniejsze niż oglądanie wcześniejszych filmów, to obserwowanie reakcji niektórych fanów na jego sceny jako dziecko.

Daniel Radcliffe ujawnił, że był „zawstydzony” swoim wczesnym aktorstwem w poprzednich filmach o Harrym Potterze

Daniel Radcliffe | Mike Marsland/WireImage

Radcliffe ciężko pracował, aby zbudować dla siebie udaną i wszechstronną karierę aktorską Harry Potter. Odkąd te dni się skończyły, Radcliffe miał kilka wyjątkowych projektów w swoim życiorysie filmowym. Kobieta w czerni, Rogi, oraz Zabij swoich ukochanych wszystkie były filmami, na które zaryzykował, aby urozmaicić swoją filmografię.

Ale jego rozwój jako aktor i jako osoba dał Radcliffe’owi nowe spojrzenie na jego wcześniejsze prace. Widząc jego grę wcześniej Harry Potter filmy, na przykład, czuł się trochę niekomfortowo po latach doskonalenia swojego rzemiosła.

„Jestem niesamowicie wdzięczny za to doświadczenie. Pokazał mi, co chcę zrobić z resztą mojego życia. Wczesne odkrycie tego, co kochasz, jest naprawdę szczęśliwe” – powiedział kiedyś Imperium (za pośrednictwem filmu cyfrowego). „Jestem bardzo zawstydzony niektórymi moimi aktorstwami, oczywiście [laughs], ale tak, to tak, jakby zapytać: „Jak się czujesz ze swoimi nastoletnimi latami?”. Jest tam tak wiele, że prawie niemożliwe jest wyróżnienie jednego uczucia”.

Daniel Radcliffe nazwał kiedyś reakcje na niego we wczesnych filmach „Harry Potter” „niszczeniem duszy”

Radcliffe poruszył także, jak wstydliwe było widzieć siebie na ekranie wiele lat wcześniej. W 2007 roku w wywiadzie dla Entertainment Weekly aktor zauważył, jak różni się on i jego obsada w poprzednich filmach.

„Niedawno widziałem kilka zdjęć ciągłych z pierwszego filmu. Spojrzałem na nas wszystkich i było to niesamowite. Zmieniliśmy się tak bardzo, że to nierealne” – powiedział.

Spojrzenie wstecz na swoje 11-letnie ja było czasem wyzwaniem dla Zaginione Miasto aktor, który od tamtego czasu dojrzał jako aktor.

„I nie zamierzam patrzeć wstecz i mówić, że nie jestem z tego dumny, bo jestem. Ale to jak oglądanie swoich dziecięcych zdjęć. To zawsze trochę zawstydzające” – powiedział.

Oczywiście nie tylko Radcliffe zauważył te zmiany. Jego Harry Potter fani również zwrócili uwagę na dojrzewanie Radcliffe’a na przestrzeni lat. Zakon Feniksa podkreślił te zmiany, ponieważ film pokazał retrospekcje do znacznie młodszego Radcliffe’a w poprzednim Harry Potter filmy. Kiedy Radcliffe osobiście zobaczył reakcje na swoje dziecko, szczególnie ze strony dziewcząt, był bardziej niż zakłopotany.

„Poszedłem na seans z publicznością, a kiedy na ekranie pojawiły się ujęcia młodego mnie, niektóre dziewczyny z tłumu powiedziały: „Oooch, słodziutki!”. Zsunąłem się na swoim miejscu” – powiedział kiedyś w wywiadzie dla Parade w 2007 roku. „To było niszczące duszę. Musisz pamiętać, że Harry Potter to nie Piotruś Pan. Dobrą rzeczą jest to, że może dorosnąć. W niektórych wczesnych filmach brzmię, jakbym był na helu, jeśli mam być szczery”.

Daniel Radcliffe żartował, że rozczarowuje dzieci, które nie myślą, że jest Harrym Potterem

The Harry Potter franczyza wciąż powiększa swoją globalną bazę fanów, rekrutując nowe pokolenia fanów. Ale widząc, jak minęło trochę czasu, Radcliffe zdał sobie sprawę, że niektórzy nowi fani serialu nie połączyli aktora z jego postacią ze względu na jego wiek.

„Teraz zaczęło się dziać coś, w którym rodzice, którzy są na tyle młodzi, że oglądali filmy i dorastali z nimi, mają teraz własne dzieci i przedstawiają je mi. Mówią: „To jest Harry Potter”, a dzieci patrzą na mnie w stylu „Nie, to nie jest”” – wspominał Radcliffe. Zamieszkaj z Kelly i Ryanem. „„Widziałem dwa pierwsze filmy, a ten facet nie jest Harrym Potterem”. Myślę więc, że w przypadku niektórych dzieci czasami pojawia się element rozczarowania”.

POWIĄZANE: Daniel Radcliffe kiedyś ujawnił, że nie rozmawiał z Emmą Watson przez kilka dni po kłótni na planie „Harry Potter”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button