Rozrywka

Daniella Karagach przyznaje, że „nie ma pojęcia”, jak ruch sieciowy wpływa na DWTS

Getty Daniella Karagach i Pasza Pashkov

Profesjonalni tancerze „Dancing With the Stars” Daniella Karagach i Pasha Pashkov byli choreografami w 17. sezonie „So You Think You Can Dance”.

Opracowali choreografię ChaCha dla zawodników Alexis Warr i Keatona Kermode.

„Jestem zaszczycony, że mogłem być częścią @danceonfox” – napisał Karagach na Instagramie. „Dołącz jutro o 21:00, aby zobaczyć, jak nasza choreografia ożywa! Uwielbiam każdą minutę i nie mogę się doczekać, aby podzielić się więcej.”

Inni choreografowie w odcinku 22 czerwca 2022 to Jaci Royal, Dominique Kelley, Talia Favia, Mel Charlot, Teddy Forance i Bryan Friedman.

Po wyemitowaniu programu Karagach udostępniła post na Instagramie z gratulacjami dla zawodników.

Karagach nie wie „niczego” o przyszłości DWTS

W wywiadzie dla Inside Dance po ich występie w „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”, Pashkov i Karagach wzięli udział w 31. sezonie „Dancing With the Stars”.

„Nie będę cię okłamywał, po prostu wykonujemy swoją pracę”, powiedział Karagach w gazecie. „Pojawiamy się i wykonujemy choreografię. Nie mamy pojęcia, jak ruch w jakikolwiek sposób wpłynie na program.

Powiedziała również, że oboje wciąż czekają na telefon, aby sprawdzić, czy będą w nadchodzącym sezonie serialu.

Alan Bersten nazwał swój czas na SYTYCD momentem „pełnego koła”

Alan Bersten był także choreografem w 17. sezonie „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”.

„Nie mogę nawet kłamać, że to taki moment pełnego koła i wiele dla mnie znaczy” – napisał na Instagramie przed wyemitowaniem programu. „Jestem tak podekscytowany, że mogę się podzielić tym, że miałem niesamowitą okazję ułożyć choreografię do dzisiejszego odcinka na @danceonfox !!”

Dodał: „9 lat temu byłem uczestnikiem i wróciłem do studia prawdopodobnie jeszcze bardziej zdenerwowany niż wcześniej! To było wspaniałe doświadczenie.”

Bersten przygotował choreografię Jive dla zawodników Cartera Williamsa i Ralyna Johnsona.

W wywiadzie dla Inside Dance Bersten zastanawiał się nad swoim czasem w „So You Think You Can Dance” i współczuł uczestnikom.

„Oto, dziewięć lat temu byłem zawodnikiem na tej scenie” – powiedział magazynowi. „Dokładnie wiem, jak się wszyscy czują, to jest denerwujące”.

Doceniał jednak, że jego para radzi sobie tak dobrze ze swoją choreografią.

„Ralyn naprawdę wychodzi ze swojej skorupy i idzie tam i robi to, co robi najlepiej, występując poza swoją strefą komfortu” – powiedział Inside Dance. „A potem Carter wyszedł tam w swojej strefie komfortu i poczuł się – to było świetne. Mam nadzieję, że zajdą daleko”.

Jeśli chodzi o sezon 31 „Dancing With the Stars”, Bersten również czeka na telefon, aby sprawdzić, czy może wrócić do serialu. Jest jednak podekscytowany nadchodzącym sezonem.

„Naprawdę uważam, że to dobra rzecz”, powiedział Bersten Hollywood Life. „Czuję, że wszystko przechodzi do streamingu, a my będziemy pierwszym programem na żywo na platformie streamingowej, która czyni go wyjątkowym. Wygląda na to, że to my przełamaliśmy grunt pod tym względem.

Dodał: „Jestem z tego powodu podekscytowany i po prostu czuję, że będzie tak wspaniale, ponieważ Disney jest magiczny”.

Powiedział też, że nie jest pewien, co jeszcze może się zmienić w serialu.

„Dancing With the Stars” powróci jesienią 2022 roku w nowym domu. Program będzie teraz emitowany na żywo wyłącznie w Disney+ zamiast w ABC.

CZYTAJ DALEJ: Sędzia „Dancing With the Stars” oddziela się od znaczącego innego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button