Rozrywka

Dannielynn Birkhead jest dorosły w nowych zdjęciach

Getty Images Dannielynn Birkhead jest już dorosły.

Dannielynn Birkhead dostała życiową szansę, kiedy poszła za kulisy, by spotkać się z Janet Jackson w Cincinnati w stanie Ohio. Jednak to nie był jej pierwszy kontakt z kultową gwiazdą.

Birkhead, która ma teraz 15 lat, była na koncercie ze swoim tatą, Larrym Birkheadem. Obaj pozowali do zdjęć z Jacksonem i Larrym, udostępnili kilka zdjęć z wydarzenia na swoim koncie na Instagramie.

„Udajemy się na drugi (mój milionowy) koncert Dannielynna Janet Jackson w Cincinnati, gdy siedzimy tutaj i kłócimy się, który z nas jest największym fanem Janet. Na zewnątrz będzie „paskudny” przy pogodzie 100 stopni, ale nie możemy się tego doczekać” – napisał Larry.

Larry udostępnił kilka zdjęć ze spotkania Jacksona na lipcowym koncercie, a także udostępnił kilka zdjęć z czasu, gdy on i jego córka wcześniej poznali supergwiazdę. Larry jest wielkim fanem Jacksona – i wygląda na to, że dzieli to uwielbienie ze swoim nastolatkiem.

Oto, co musisz wiedzieć:

Larry wychowuje Dannielynna od śmierci jej mamy w 2007 roku

Mama Dannielynna, Anna Nicole Smith, zmarła po przypadkowym przedawkowaniu narkotyków w 2007 roku, według ABC News. W tym czasie Dannielynn miał wtedy zaledwie rok. Od tego czasu Dannielynn jest pod opieką swojego taty, który wkrótce po jej urodzeniu przeszedł test na ojcostwo, aby udowodnić, że jest jej biologicznym ojcem.

Przez lata Larry poświęcił się zapewnieniu Dannielynnowi najlepszego życia, jakie mógł, i udało mu się utrzymać ją z dala od opinii publicznej, z wyjątkiem kilku publicznych wystąpień na wydarzeniach takich jak Kentucky Derby, które stały się tradycją duetu ojciec-córka .

„Jest nieustraszona jak jej mama. Wsiądzie na każdą kolejkę górską, którą postawisz przed nią” – powiedział Larry podczas wywiadu 20/20 w 2017 roku. Przez lata zaciekle chronił swoją córkę i przez lata był zdeterminowany, aby robić dla niej to, co najlepsze.

„Od tego czasu firmy dzwonią do mnie [Dannielynn appeared in a Guess campaign] i poprosić ją o modelowanie, a odpowiedź brzmi „nie”. Nie wykazuje żadnego zainteresowania tym. Chce być dzieckiem” – powiedział.

Fani uważają, że Dannielynn wygląda jak jej mama

Ludzie lubili patrzeć, jak Dannielynn dorasta i wydaje się, że uwielbiają ją widzieć za każdym razem, gdy wychodzi z tatą. Jej ostatnie zdjęcia z koncertu Janet Jackson sprawiły, że ludzie mówili, że jest plującym wizerunkiem swojej mamy – coś, o czym ludzie myśleli od lat.

„PIĘKNA JAK JEJ MAMA” napisała jedna osoba w sekcji komentarzy posta Larry’ego na Instagramie.

„Wygląda zupełnie jak jej mama i na pierwszy rzut oka myślałem, że jesteś Keithem Urbanem” – dodał ktoś inny.

„Anna Nicole i Daniel spoglądają dumnie w dół! Anna wybrała dla swojej córki wspaniałego ojca” – czytamy w trzecim komentarzu.

„Wygląda na taką dorosłą! Idealna mieszanka Ciebie i Anny Nicole. Baw się dobrze” – skomentował czwarty użytkownik Instagrama.

– Miło widzieć, że jesteś dla niej takim dobrym ojcem. Wszyscy byliśmy zahipnotyzowani jej mamą; nigdy nie zapomnę chwili, w której dowiedzieliśmy się o jej odejściu. Anna musi patrzeć z góry szczęśliwa na swoją córkę – wtrącił inny użytkownik Instagrama.

CZYTAJ DALEJ: Fani reagują na nowy wywiad z Kim Richards (WIDEO)

Więcej Heavy w wiadomościach Bravo TV

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button