Rozrywka

Danny Miller z Emmerdale odrzuca „I’m A Celeb All Stars”, gdy „z ulgą” unika pokazu

Danny Miller wyznał „to ulga”, że nie pojawi się w nowym serialu spin-off I’m A Celebrity po tym, jak w zeszłym roku został koronowany na króla zamku.

Podczas poprzedniej serii reality show ITV 31-letnia gwiazda Emmerdale zdołała szturmować drogę na pierwsze miejsce po tym, jak ukradł koronę legendzie Coronation Street Simonowi Gregsonowi.

W ciągu trzytygodniowej serii gwiazdorska obsada została zmuszona do granic możliwości dzięki mnóstwu wyczerpujących wyzwań, w tym kęsowi przerażających pełzaczy, spędzeniu dziesięciu minut w pełnym węży łóżku i skakaniu z przerażających wysokości.

W ostatnich tygodniach szefowie ITV potwierdzili, że podobno w 2023 roku w sercu RPA odbędzie się seria spin-off All Stars.

Danny nie ma zamiaru wracać do I’m A Celeb Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

W zeszły czwartek (12 maja) gwiazdy z całego kraju wystąpiły w wielkim stylu, aby wziąć udział w Big Jubilee Street Party The National Lottery w sercu Manchesteru przed 70. rocznicą zasiadania na tronie Jej Królewskiej Mości.

Teraz Danny Miller przyznał, że nie będzie zaangażowany w nową serię serialu, ponieważ jest „trochę za nowy” zwycięzcą serialu, aby wziąć udział.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Daily Star, gwiazdorski aktor wyznał, że jest „z ulgą”, że nie bierze udziału w niesławnym reality show.

Danny wygrał program w 2021 r.

Zapytany, czy weźmie udział w serialu All Stars, przyznał: „Nie od razu, nie. Myślę, że jeśli to robią, to na pewno o tym nie słyszałem.

„To trochę ulga, że ​​nie zapukają do moich drzwi, ponieważ oczywiście nie można im odmówić – dali mi wiele okazji, będąc w programie.

„Myślę, że prawdopodobnie jestem trochę zbyt nowy po tym, jak właśnie przez to przeszedłem, aby zostać uznanym za zwycięzcę”.

Danny myśli, że może być „zbyt nowy”

Dodał, że z radością pojawi się w programie jako prezenter, przekazując życzenia przyszłorocznym uczestnikom.

Zaciekły tata dodał: „Chciałbym porozmawiać z nimi i tak dalej, ponieważ oczywiście mogę mówić z pierwszej ręki, od pierwszego dnia do końca i wiem, jak trudne może być i wczuwać się w obsadę każdego, kto jest robić to.

„Życzę im dobrze, ponieważ każdy z nich będzie wiedział, jakie to było trudne”.

Zapytany, jaką radę udzieliłby Król Zamku przyszłym uczestnikom programu, żartobliwie zażartował: „Nie rób tego!”

Następnie ujawnił, że obsada serialu często bawiła się, biorąc udział w grach, aby zapewnić sobie rozrywkę na cały dzień.

Danny był dumny, że wygrał program w zeszłym roku (Zdjęcie: Getty Images dla The National Lo)

Danny wyjaśnił: „Chodzi po prostu o to, by mądrze wykorzystać swój czas i wszystkie gry i inne rzeczy, które możesz wymyślić, aby zapewnić sobie rozrywkę na cały dzień.

„Graliśmy w siatkówkę ze wszystkimi workami ryżu i flagami zrobionymi z papieru i to był najlepszy mecz, jaki mieliśmy.

„To trudne, ponieważ każdy chce wyjść i coś zrobić. Nigdy nie sądziłem, że wyobrażam sobie, że to powiem, ale chciałem wyjść i iść i robić próby tylko dlatego, że jest to coś do zrobienia.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button