Rozrywka

„Darcey i Stacey” są czasami zbyt śmieszne, aby mogły być prawdziwe

Darcey i Stacey Silva, które występują w reality show TLC Darcey & Stacey, to wielkie osobowości. Zaczęli w 90 Day Narzeczony, kiedy Darcey pojawiła się z zamiarem spotkania i poślubienia swojego chłopaka z Holandii. Kontynuowali franczyzę w innym sezonie i ostatecznie otrzymali własny spinoff. Ale czy Darcey i Stacey są prawdziwe?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

To jest pytanie, które w pewnym momencie zadaje większość reality show. Ze względu na dramat, śmieszne fabuły i czasami drażliwe dialogi łatwo oskarżyć reality show o mniej zakorzenione w rzeczywistości, niż się twierdzi. Jeśli chodzi o Darcey i Stacey, jest wiele do zrobienia. Ale w pewnym sensie może to być bardziej realistyczne niż większość.

Źródło: TLC

Darcey i Stacey Silva.

Kontynuacja artykułu pod reklamąCzy „Darcey & Stacey” jest prawdziwe?

Darcey jest tak szczera i otwarta na temat swojego życia miłosnego i nieudanych związków, że trudno byłoby uwierzyć, że udawała niektóre z trudniejszych chwil tylko dla telewizji. I nawet jeśli jej teksty o znalezieniu prawdziwej miłości i jej związku z „bliźniaczymi płomieniami” Stacey wydają się trochę niezręczne, wydaje się, że są to tylko Darcey i Stacey.

To jest reality TV, więc jest duża szansa, że ​​kręcą sceny wiele razy. I nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby producent wpadł na pomysł Darcey w sprawie spotkania z byłymi dla dramatu. Ale Darcey & Stacey nie wydaje się być w żaden sposób napisany w scenariuszu. Interakcje, które widzowie widzą między siostrami a ich rodziną, są zgodne z prawem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dacey od zbyt wielu lat „uświadamia sobie swoją wartość” #darceyandstacey pic.twitter.com/FSNgskyMJM

— Autobus Mamy Daonte 🚌 (@Kimmnng) 11 stycznia 2022

W premierze trzeciego sezonu jest nawet scena, w której córki Darcey dokuczają Darcey o jej niedawnym szeregu chirurgicznych ulepszeń. Próbują sprawić, by zmarszczyła usta, co Darcey ma trudności, ponieważ nie chce rozerwać szwów.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dziewczyny następnie mówią producentom, że procedury Darcry i Stacey nadały im wygląd panny Piggy. Jeśli Darcey i Stacey są napisane lub fałszywe, można by pomyśleć, że Darcey upewni się, że jej córki mają do powiedzenia o niej tylko najmilsze słowa.

Fani „Darcey & Stacey” zastanawiali się, czy serial jest napisany w scenariuszu.

Mimo że Darcey i Stacey dzielą intymne chwile ze swojego życia, których inni ludzie mogą nie chcieć przed kamerą (takich jak operacje plastyczne w Turcji), nie boją się obnażyć wszystkiego w serialu. Mimo to fani czasami mają wątpliwości, ile z tego, co mówią Darcey i Stacey, jest scenariuszem, a ile tak naprawdę jest.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Proszę, powiedz mi, że jest to mocno oskryptowane, ponieważ jeśli NIE, to jest to cały wrak życia / życia! #darceyandstacey pic.twitter.com/O5IESb9KvK

— RealityTVJunkie (@MizFyyt) 13 października 2020 r.

Po premierze trzeciego sezonu, jeden z widzów podzielił się na Twitterze, że przemówienia Darcey i Stacey o poczuciu siły zaczynają brzmieć „zbędnie” i są napisane w scenariuszu. A podczas drugiego sezonu inny widz przywołał fabułę dotyczącą byłych narzeczonych Darceya, Georgiego Ruseva i Jesse’ego Meestera, którzy napisali scenariusz.

W tym czasie Georgi rozmawiał z Jessem podczas wideorozmowy na temat nawyków związanych z Darcey, co spowodowało duży problem w jego związku z Darcey.

Ale nawet jeśli niektóre fabuły są zachęcane przez producentów, Darcey & Stacey wydaje się być całkiem realne. Tak, przedstawienie jest często przesadzone. Ale szczerze, bliźniacy Silva też, więc to jest.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button