Rozrywka

Darmowy agent All-Pro odpowiada na wiadomość NFL Odella Beckhama Jr.

Getty Odell Beckham podczas Super Bowl 56.

Kto mógłby mieć razem parę trzykrotnych odbiorników Pro Bowl? Los Angeles Rams czy Dallas Cowboys? I czy to może być realistyczne?

Od środy, 3 sierpnia, obu drużynom brakuje kluczowego szerokiego odbiornika – Cowboys po tym, jak James Washington został wywieziony z boiska podczas ich poniedziałkowego treningu w Oxnard i Rams z Van Jeffersonem, który zmagał się z chorym kolanem, które powstrzymało go od „ Back Together Saturday”, który główny trener Sean McVay nazwał „małą poprawką”, która będzie wymagała niewielkiej operacji.

Dwóch odbiorców szerokopasmowych wolnych agentów przeniosło się do mediów społecznościowych i dzięki jednej wymianie online przyciągnęło uwagę fanów NFL obu drużyn. Te widowiska: Dez Bryant i mistrz Super Bowl 56 Odell Beckham Jr.

Jeden „nie miałby nic przeciwko” graniu w Dallas

Zarówno Bryant, jak i Beckham ciężko uderzyli na siłownię, ponieważ wszystkie drużyny NFL rozkręcają obóz treningowy, w tym dwie franczyzy ćwiczące około dwóch godzin w odległości od siebie.

33-letni Bryant pojawił się w przesłanym przez niego filmie internetowym, wykonując przysiady na jednej nodze. To skłoniło Beckhama do odpowiedzi.

“Dezzzzzz z powrotem do chłopców!!!!!!!!! Wracaj do domu, królu – powiedział Beckham.

Bryant odpowiedział… mówiąc, że „nie miałby nic przeciwko”, aby jeszcze raz objąć gwiazdę na polu.

„Nie miałbym nic przeciwko wrzuceniu X ponownie w Big D !!!” Bryant odpowiedział OBJ.

Bryant jednak ujawnił, że skierował się w innym kierunku, poza trasami biegowymi.

„Ale wiesz, że w tej chwili szlifuję i mam inną misję” – kontynuował Bryant.

Ostatni przystanek Bryanta w NFL był z Baltimore Ravens w 2020 roku. Od tego czasu nie był w składzie. Są jednak fani, którzy chcieliby, aby obaj Pro Bowlers stanowili połowę kwartetu odbierającego Cowboys, który ma już dwóch odbiorników 1000 jardów w Michaelu Gallup i CeeDee Lamb.

„Wygląda na to, że ty też chcesz przyjechać do Teksasu”, odpowiedział OBJ inny fan Cowboys.

Strona FanSided Cowboys The Landry Hat jest na pokładzie z parą OBJ i Bryant.

To nie pierwszy raz, kiedy obaj Pro Bowlers mają swoje imiona połączone w Internecie. Wspomniany w tej historii Heavy on Rams 1 listopada 2021 r. To Bryant wysłał sugestię do Rams, aby dodać OBJ po przeboju handlu Von Millerem.

Czy możemy również zabrać OBJ do Baranów?

— Dez Bryant (@DezBryant) 1 listopada 2021

Ale jeśli chodzi o bycie kolegami z drużyny, Bryant pomógł zmiażdżyć tę plotkę i nadzieję niektórym fanom NFL, wspominając, jak bardziej zaangażował się w Personal Corner, który jest projektem Web3, którego jest częścią.

Gdzie wyląduje OBJ?

Beckham nadal ma swoje nazwisko jako wolny agent o wysokim priorytecie na sierpień.

Znawca NFL Heavy, Matt Lombardo, napisał, że jego zdaniem OBJ będzie pasować do Cowboys.

„Jeśli Beckham jest w pełni zdrowy, zapewniłby weteranom przywództwo i wybuchową zdolność rozgrywania, szczególnie w grze podań pionowych, u boku CeeDee Lamb w obsadzie drugoplanowej Daka Prescotta. Ponieważ Lamb jest głównym celem ataku, Beckham ma szansę rozwijać się jako niezawodny łapacz podań z zaletami, zwłaszcza na odcinku – w czasie, gdy Cowboys znacznie się załamały w ostatnich latach” – napisał Lombardo.

Jednak właściciel Cowboys, Jerry Jones, powiedział dziennikarzom, że zespół w tej chwili „nie ma pilnej potrzeby” dodawania WR po kontuzji Waszyngtonu.

Co pozostawia ostatni zespół NFC, który wciąż może bardzo dobrze wykorzystać dostępność Beckhama — Barany. McVay dał już jasno do zrozumienia, że ​​chce, aby OBJ wrócił do „Domu Ramsów”.

McVay powiedział następnie Jourdanowi Rodrigue’owi z The Athletic w poniedziałek, że on i Rams zastanawiają się, kiedy odzyskać OBJ „w pewnym momencie”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button