Rozrywka

Darnell Savage brzmi po kontuzji na Packers Scrimmage

Getty Darnell Savage #26 z Green Bay Packers patrzy przed przedsezonowym meczem z Baltimore Ravens na M&T Bank Stadium 15 sierpnia 2019 r. W Baltimore w stanie Maryland.

Green Bay Packers rozpoczynają bezpłatne bezpieczeństwo Darnell Savage Jr. doznał kontuzji ścięgna podkolanowego podczas treningu drużyny „Family Night”, który odbył się 5 sierpnia, ale ani on, ani główny trener Matt LaFleur nie wydawali się niepokoić później tym problemem.

Według Roba Demovsky’ego z ESPN, Savage brał udział w pojedynkach jeden na jednego pomiędzy skrzydłowymi a defensywnymi obrońcami i zatrzymał się utykając po próbie osłaniania Amari Rodgers na jednej ze swoich tras. Wybór pierwszej rundy 2019 pozostał na uboczu przez resztę treningu z „lodem owiniętym wokół jego nogi”, ale wzruszył ramionami, gdy rozmawiał z dziennikarzami pod koniec wieczoru.

„Nie sądzę, żeby to było zmartwienie”, powiedział Savage przez Demovsky’ego. „To kontuzja szybkich ludzi. Niektórych z tych rzeczy nie da się uniknąć. Po prostu zajmę się tym we właściwy sposób i wysłucham tych facetów z tyłu, a wszystko będzie w porządku.

Savage powiedział, że nie poczuł trzasku ani niczego, tylko trochę ucisku, a potem wyłączył. Nazwał to kontuzją szybkiego człowieka i uśmiechnął się. https://t.co/1UlG58cvvx

— Rob Demovsky (@RobDemovsky) 6 sierpnia 2022 r.

Savage był krytycznym elementem drugorzędnej drużyny Green Bay przez ostatnie trzy lata, zaczynając we wszystkich poza trzema meczami u boku weterana Adriana Amosa i kończąc w pierwszej piątce najlepszych pod względem rozstania w każdym z ostatnich dwóch sezonów. Chociaż przez cały sezon 2021 miał trochę problemów, pozostaje obiecującym i niezawodnym elementem jednostki informacyjnej Packers i trudno byłoby go wymienić, gdyby przegapił jakikolwiek moment.

Na szczęście LaFleur powiedział dziennikarzom po treningu, że nie wierzy, aby kontuzja Savage’a posuwała się naprzód; chociaż wspomniał, że zakończył ich treningi pokazowe nieco wcześniej niż planowano, ponieważ kilku graczy zostało zmiażdżonych problemami z ścięgnami podkolanowymi i pachwiną.

Najnowsze wiadomości Packers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Packers tutaj!

Dołącz do Heavy na Packers!

Vernon Scott krzepnie miejsce w składzie

Podczas gdy Savage rezygnacja z praktyki „Rodzinnej nocy” była niepokojąca, dała Vernonowi Scottowi okazję do zaprezentowania swoich postępów dla Packers. Scott zajął miejsce Savage’a wśród starterów podczas treningów drużynowych w nocy i wykonał kolejny solidny trening po tym, jak ostatnio zebrał kilka dobrych.

Scott, który został wybrany z siódmej rundy w 2020 roku, rozegrał 15 meczów w swoim debiutanckim sezonie jako rotacyjny członek grupy bezpieczeństwa Packers, ale wydawało się, że cofnął się o krok w swoim drugim sezonie i spadł do kilku specjalnych drużyn. Jednak wraz z odejściem Henry’ego Blacka Scott pokazał swoim trenerom, że jest zdecydowanym faworytem, ​​jeśli chodzi o trzecie bezpieczeństwo drużyny w rotacji w nadchodzącym sezonie.

„Vernon wykonał niezłą robotę”, powiedział LaFleur 5 sierpnia. „Myślę, że jest naprawdę dojrzały jako osoba, przede wszystkim i myślę, że to zdecydowanie miało duży wpływ na jego zdolność do wyjścia i grania na wysokim poziomie . I właśnie ta konsekwencja, z jaką podchodzi do gry, zdecydowanie dorósł. Jest konsekwentnym pracownikiem i ma świetne nastawienie i myślę, że to odzwierciedla jego grę.

Więcej Heavy on Packers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button