Rozrywka

DAVID BECKHAM ukradł mi jajka! „Urojona” stalker Sharon Bell pozostawiła gwiazdę piłki nożnej „zastraszoną”

Stalker sprawił, że gwiazda piłki nożnej David Beckham poczuł się „zagrożony i przestraszony” po tym, jak twierdził, że miała z nim romans i że jego córka Harper jest ich kochanym dzieckiem. Brytyjka i mieszkanka Hertfordshire, Sharon Bell, wierzy, że były kapitan reprezentacji Anglii ukradł jej jajka, a Harper, najmłodsze z czwórki dzieci Beckhama z żoną Victorią, jest jej biologiczną córką. Westminster Magistrates Court został poinformowany, że gwiazda czuła się „zagrożona i przerażona” swoim „ukierunkowanym i zastraszającym” zachowaniem. 58-letnia Bell jest oskarżona o prześladowanie stanowiące nękanie, a także podlega tymczasowemu nakazowi zapobiegania prześladowaniu, który zakazuje jej kontaktowania się z rodziną Beckhamów.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Kim jest Ava Majury? Tata nastoletniego TikTokera ZABIŁ opętanego prześladowcę, który próbował ją zastrzelić w domu

Stalker filmuje Mingyu Seventeen z szafy, fani „mają nadzieję, że jest to warte procesu”

Kim jest Sharon Bell?

58-letnia Sharon Bell z Boundary Way, Watford, Hertfordshire, rzekomo pojawiła się w luksusowych domach Beckhamów w Oksfordzie i Londynie 9 lipca i 9 września zeszłego roku po wysłaniu listów ujawniających jej plany pojawienia się w ich rezydencji . Oskarża się ją również o to, że w listopadzie zeszłego roku poszła zobaczyć się z Harper w jej szkole. Bell przyznała się do tego samego władzom i swojemu psychiatrze, ale zaprzeczyła, jakoby jej zachowanie sprowadzało się do nękania lub narażania światowej sławy sportowca na poważny strach i niepokój. Tymczasem sędzia nakazał sporządzenie kolejnego raportu psychiatrycznego w celu zrozumienia, czy sprawa może zostać rozstrzygnięta ze względu na zdrowie psychiczne. David i Victoria Beckham nie będą musieli stawić czoła Bellowi wysuwającemu „dziwaczne” roszczenia w sądzie, gdyby sprawa trafiła na pełny proces. Zamiast tego zostaną odczytane dowody małżeństwa, poinformował Lincolnshire Live.

Prezes i współwłaściciel Inter Miami CF David Beckham i jego córka Harper Seven Beckham oglądają przed drugim meczem pierwszej rundy konferencji wschodniej pomiędzy Miami Heat i Atlanta Hawks w FTX Arena 19 kwietnia 2022 r. w Miami na Florydzie . (Zdjęcie: Michael Reaves/Getty Images)

„Sprawa prokuratury polega na tym, że oskarżony przez cały czas prześladował Davida Beckhama i, przez pełnomocnika, Victorię Beckham” – powiedziała prokurator Arizuna Asante. „Głównym przesłaniem zarzutu jest to, że powiedziała policji i swojemu psychiatrze, że była w związek z Davidem Beckhamem, że ukradł jej jajka, a Harper Beckham jest jej prawowitym dzieckiem. David Beckham czuł się zagrożony i przestraszony o bezpieczeństwo swojej rodziny i że jego rodzina wierzy, że jej zachowanie było ukierunkowane i zastraszające. Mówi, że nie zna oskarżonej i że nie jest matką jego dziecka. Będzie to kwestionowane przez obronę jako kwestia procesowa”. Asante dodał: „Pozwolenie jej na przesłuchanie Beckhamów oznaczałoby dalsze nękanie i zastraszanie”.

To powiedziawszy, oskarżony nie był obecny w sądzie na 40-minutowej rozprawie. „Pytanie będzie brzmiało: „czy świadomie ukradłeś jaja pani Bell?”. Prawnik Bella, Lisa Wilson, powiedziała. czy jej sprawa jest słuszna, czy nie.

Victoria Beckham i David Beckham przybywają na ceremonię ślubną brytyjskiego księcia Harry’ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor 19 maja 2018 r. w Windsor w Anglii. (Zdjęcie: Chris Radburn – WPA Pool/Getty Images)

Sędzia okręgowy Michael Snow powiedział: „Co jest absolutnie dziwacznym stwierdzeniem, że jej jajeczka zostały skradzione i że ich dziecko jest jej dzieckiem. Każdy, kto choć trochę jest zaznajomiony z nauką lub biologią, może zobaczyć, że jest to wyraźnie urojeniowe stwierdzenie. Jeśli pozwoliłbym pani Bell przesłuchiwać Beckhamów, oznaczałoby to dalsze nękanie rodziny Beckhamów. David Beckham zostałby zapytany o kradzież czegoś, co jest szczerze niemożliwe do ukradzenia”. Sędzia dodał: „W interesie sprawiedliwości leży odczytanie zeznań Davida i Victorii Beckham”.

(LR) Projektantka Victoria Beckham, Romeo Beckham, Harper Beckham, Cruz Beckham i David Beckham biorą udział w pokazie mody Victoria Beckham w lutym 2018 r. podczas New York Fashion Week 11 lutego 2018 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: JP Yim/Getty Images)

Teraz wyznaczona jest kolejna rozprawa, która ma zadecydować o przebiegu sprawy. Jeden raport psychiatry twierdzi, że Bell jest w stanie błagać, podczas gdy inny mówi, że nie. W ten sposób zostanie przedstawiony trzeci raport w celu podjęcia ostatecznej decyzji. Jeśli zostanie uznana za sprawną psychicznie do procesu, postępowanie sądowe rozpocznie się 12 lipca. Tymczasem tymczasowy Nakaz Zapobiegania Stalkingowi pozostanie w mocy do końca procesu, którego wynik będzie decydował o tym, czy nakaz będzie trwały.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button