Rozrywka

David Harbour debiutuje w nowym wyglądzie w czwartym sezonie „Stranger Things” — czy schudł?

Ostrzeżenie o spoilerze: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące sezonu 4 Stranger Things.

Sezon 4 zdjęć do Stranger Things stanowił wyzwanie dla kilku aktorów. Jamie Campbell Bower spędził od 6 do pół do 8 godzin na fotelu do makijażu, słuchając black metalu, gdy przemieniał się w Vecnę. Robert Englund i David Harbour założyli makijaż protetyczny. Joseph Quinn miał perukę. Jak sezon 4, tom. 2 z Stranger Things sugeruje, że David stracił na wadze przed powrotem do serialu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŚledzimy niesamowitą drogę odchudzania aktora „Stranger Things” Davida Harboura.

Sezon 4 Stranger Things odnajduje zdecydowanie żywego Jima Hoppera (David Harbour) w obozie pracy na Kamczatce w Rosji. Sezon 4, tom. 1 kronikę jego żmudnej próby ucieczki. Krok pierwszy: nawiąż przyjazne stosunki ze strażnikiem więziennym, Dmitri Antonov, vel Enzo (Tom Wlaschiha). Krok drugi: zaalarmuj Joyce (Winona Ryder) listem starannie ukrytym w lalce. Krok trzeci: zdejmij łańcuch z jego nóg. Krok czwarty: spróbuj wyleczyć prawie zniszczoną nogę. I tak dalej.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Na szczęście Hopper w końcu wychodzi z tego żywy. Ale wygląda na znacznie chudszego niż kiedykolwiek wcześniej. Wygląda na to, że David, który gra Hoppera w Stranger Things, schudł przed rozpoczęciem zdjęć. W rzeczywistości jego podróż do odchudzania może sięgać czasów kręcenia Czarnej Wdowy. Black Widow zawiera sceny retrospekcji, w których jego postać, Aleksiej, jest zdecydowanie chudy.

„Powiedziałem do pierwszego AD: 'Słuchaj, musimy nakręcić retrospekcję na końcu, aby do czasu, gdy zrobimy retrospekcję, stracę na wadze i będę chudy.’ A on powiedział: „Nigdy nie będziesz chudy” – powiedział David New York Times. „Pomyślałem: 'Tak, zrobię, człowieku’. I straciłem jakieś 60 funtów przez strzelaninę. Pierwsze rzeczy, które strzeliliśmy, były w więzieniu, więc ten brzuch, który cię atakuje, to wszystko jest prawdziwy brzuch.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Stranger Things Netflix (@strangerthingstv)

„A potem, kiedy kręciliśmy, zacząłem tracić na wadze” – dodał David. „Byłem po prostu głodny przez większość zdjęć”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gdy David Harbour nakręcił 4 sezon „Stranger Things” po „Czarnej Wdowie”.

David nie podzielił się jeszcze szczegółowymi informacjami na temat tego, jak przygotował się do swojej roli w Stranger Things. Podczas występu w Jimmy Kimmel Live zasugerował, że kręcił mniej więcej w tym samym czasie Black Widow i Stranger Things – i że osobiście upewnił się, że Alexei i Hopper nie będą się pokrywać, estetycznie rzecz biorąc.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Stranger Things Netflix (@strangerthingstv)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Byłem na planie. Wyrosłem. Skończyliśmy sezon w marcu. Wyrosły mi włosy, a potem zostałem obsadzony w tej innej rzeczy, by zagrać rosyjskiego więźnia” – powiedział David Jimmy’emu Kimmelowi. „Miałem długie włosy i brodę i byłem jak duży i pomyślałem: „Nie mogę być tym samym facetem z długimi włosami i brodą w tym samym więzieniu”.

„Więc robiłem zdjęcia zestawu bez wiedzy nikogo i wysyłałem je do braci Duffer, upewniając się, że nie użyli żadnego z tych samych kolorów co zestaw, upewniając się, że wygląd jest inny, stroje były inne, które zachowałem wysyłając te zdjęcia” – dodał David. Możliwe, że ciągłe wysiłki Davida, by wypolerować „ciało taty”, były częścią jego starań o odróżnienie Hoppera od Aleksieja.

Sezon 4 Stranger Things jest już dostępny w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button