Rozrywka

David Manpearl: Sąsiad okrzyknięty bohaterem w Anne Heche Crash

Amerykańska aktorka Getty, Anne Heche, przyjeżdża na premierę Netflixa „Niewybaczalne” w Directors Guild of America w Los Angeles, Kalifornia, 30 listopada 2021 roku.

David Manpearl jest sąsiadem, któremu przypisano próbę ratowania Anne Heche po tym, jak jej samochód eksplodował w wypadku w Los Angeles. Pomógł swojemu sąsiadowi i próbował uwolnić Heche, który przeżył, ale doznał poważnych obrażeń.

53-letnia aktorka wpadła do garażu około 11 rano w piątek, 5 sierpnia 2022 roku, a następnie cofnęła się i wpadła do innego domu. Heche został zaintubowany i był w stanie krytycznym kilka godzin po katastrofie.

NBC Los Angeles poinformowało, że do ugaszenia pożaru potrzeba było 59 strażaków, a katastrofa spowodowała uszkodzenie konstrukcji domu po tym, jak jej niebieski Mini Cooper wszedł na 30 stóp w głąb budynku. Zdjęcia następstw pokazały rozmiary zniszczeń.

Oto, co musisz wiedzieć:

Manpearl pomógł swojej sąsiadce uratować jej zwierzęta z domu po tym, jak Heche wpadła do domu

David Manpearl powiedział Daily Mail, że nie sądzi, aby ktokolwiek mógł przeżyć katastrofę, której był świadkiem.

„Około 10:50 usłyszałem przejeżdżający samochód i wyjrzałem przez okno, gdzie zobaczyłem, jak samochód jedzie z prędkością około 90 mil na godzinę” – powiedział. „W ciągu kilku sekund usłyszałem głośny trzask, w którym wybiegłem na zewnątrz w moich klapkach, ponieważ wiedziałem, że ktoś został ranny i chłopak miał rację”.

Mieszka około pięciu domów dalej od miejsca, w którym doszło do wypadku, powiedział Daily Mail i uchwycił momenty poprzedzające katastrofę na swojej kamerze dzwonka do drzwi.

Powiedział Daily Mail, że pospieszył na miejsce zdarzenia i znalazł sąsiada na zewnątrz.

„Zanim podszedłem do samochodu, zobaczyłem mieszkańca domu stojącego boso w gruzach. Była w szoku i gorączkowo poprosiła mnie o pomoc w wyprowadzeniu jej zwierząt z domu” – powiedział Manpearl. „Udało mi się zdobyć smycze dla jej dwóch małych psów i wyprowadziłem ją z domu. Miała ze sobą dwa psy i żółwia.

Manpearl powiedział, że nie sądził, aby Heche przeżył

EKSKLUZYWNIE: Film pokazuje pojazd należący do aktorki Anne Heche, który pędzi ulicą Mar Vista chwilę przed wpadnięciem na dom i wznieceniem pożaru. Historia w @CBSLA 17:00. pic.twitter.com/1H93z5aVx7

— Rachel Kim (@CBSLARachel) 5 sierpnia 2022 r.

Manpearl powiedział Daily Mail, że nie był w stanie uwolnić Heche z pojazdu, a po tym, jak została uwięziona przez około 30 minut w płonącym samochodzie, pomyślał, że nie ma mowy, by mogła przeżyć.

Powiedział, że znalazł Heche, której nie rozpoznał jako aktorkę, uwięzioną między poduszką powietrzną a siedzeniem jej samochodu.

„Próbowałem z nią porozmawiać kilka razy, pytając, czy wszystko z nią w porządku, ale nie odpowiadała, więc musiałem się zbliżyć. Udało mi się otworzyć tylne drzwi samochodu i wczołgałem się do połowy – powiedział. „Tym razem, kiedy zapytałem ją, czy wszystko w porządku, odpowiedziała, że ​​nie”.

Powiedział Daily Mail, że on i sąsiad próbowali ugasić pożar, gdy na miejsce pojawili się strażacy. Powiedział, że płomień rozprzestrzenił się z samochodu na dom.

„Byłem pewien, że kierowca nie żyje” – powiedział, gdy próby ratunkowe przeciągały się. – Że spłonęła. Co najmniej 30 minut zajęło straży pożarnej zgaszenie płomieni, wyjęcie samochodu i wyciągnięcie jej z samochodu.”

CZYTAJ DALEJ: Wypadek samochodowy Anne Heche: zdjęcie i wideo z wypadku

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button