Aktualności

David Spade żartuje, że Kate mogła „slapnąć” księcia Louisa, aby pomóc Chrisowi Rockowi

Aktor David Spade żartował, że gdyby Kate Middleton „policzyła” czteroletniego księcia Louisa za jego bezczelne wybryki podczas Platynowego Jubileuszu, zdenerwowałoby to Chrisa Rocka, który został spoliczkowany przez Willa Smitha podczas 94. Oscarów w marcu .

Komentarze Spade’a pojawiają się, gdy Smith opublikował pod koniec lipca wideo z publicznymi przeprosinami za jego zachowanie podczas ceremonii rozdania Oscarów, które nazwał niedopuszczalnym. Ujawnił również, że Rock „nie był gotowy do rozmowy” z aktorem po incydencie.

Pojawienie się w podcastie Hotboxin’ z Mikiem Tysonem, Spade został zapytany o konfrontację, podczas której Smith opuścił swoje miejsce na widowni podczas ceremonii wręczenia nagród w LA i fizycznie spoliczkował komika Rocka, który żartował z żony aktora.

David Spade Żart Kate Middleton i Louis
Kate i Louis (L) 5 czerwca 2022 r. Spade (R), 29 lipca 2019 r. I (wstawka) Rock and Smith na rozdaniu Oscarów, 27 marca 2022 r. Komik Spade zażartował: „Myślałem, że to pomoże Chrisowi [Rock] tak bardzo”, gdyby „policzyła” księcia Louisa za jego niegrzeczność z Platynowego Jubileuszu, aby odwrócić uwagę od jego Oscarów, które przebił Will Smith.
Max Mumby / Indigo / Getty Images / Kevin Mazur / Getty Images dla Comedy / ROBYN BECK / AFP przez Getty Images Central

„Co myślisz o incydencie z [Rock] I będzie [Smith]– powiedział Tyson.

– O tak, kiedy dostał klapsa? Spade odpowiedział, zanim żartobliwie powiedział bokserowi, że ludzie zapomnieliby o dramacie, gdyby Kate Middleton zrobiła to samo ze swoim synem Louisem, którego bezczelne zachowanie podczas Platynowego Jubileuszu wywołało krytykę rodziców ze strony rodziny królewskiej.

„Wiesz, to zabawne, że po prostu oglądaliśmy Kate Middleton na jubileuszu, czy co tam innego dnia”, powiedział.

„Więc jej dziecko ma jakieś 3 lata i jest trochę dowcipne, wiesz, robi miny i mówi jej, żeby się zamknęła i tak dalej, i pomyślałem, że to pomoże Chrisowi [Rock] tak bardzo, gdyby uderzyła dzieciaka.

Kontynuował żartobliwie, mówiąc: „ponieważ w ogólnokrajowej telewizji byłby to policzek, który był słyszany na całym świecie, a jego byłby teraz drugi, ponieważ jego jest ten, który wszyscy pamiętają i chciałby usunąć to z książek”.

Spade zakończył komentarze mówiąc: „Słuchaj, to fikcyjny scenariusz, który chciałbym, żeby się wydarzył, ale tak się nie stało, więc wracamy do Rocka i Willa Smitha”.

Will Smith, Chris Rock Oscary Slap
Will Smith spoliczkował komika Chrisa Rocka po tym, jak zażartował z kosztu żony Smitha podczas 94. ceremonii wręczenia Oscarów w Los Angeles. 27 marca 2022 r.
ROBYN BECK//AFP przez Getty Images

Podczas obchodów Platynowego Jubileuszu dla królowej w czerwcu trójka dzieci księcia Williama i Kate, 9-letni książę Jerzy, 7-letnia księżniczka Charlotte i 4-letni książę Louis, wzięła udział w ich najbardziej znaczących wydarzeniach publicznych do tej pory.

Po pierwszej przejażdżce otwartym powozem na paradę Trooping the Color, wyraz twarzy Louisa na balkonie Pałacu Buckingham podczas przelotu wojskowego był szeroko rozpowszechniony w mediach społecznościowych.

Najmłodszy książę królewski po raz kolejny znalazł się w centrum uwagi podczas jubileuszowego korowodu, który odbył się czwartego dnia obchodów narodowych w Wielkiej Brytanii.

Książę siedział obok matki i podczas trzygodzinnego korowodu był widziany, jak poruszał się po loży królewskiej, spędzając czas na kolanie swojego dziadka, księcia Karola.

W pewnym momencie podczas korowodu kamery prasowe uchwyciły niespokojnego księcia kłócącego się z Kate, w której zakrył jej usta dłonią i przyłożył kciuk do nosa, machając palcami w bezczelnym geście.

Kate Middleton i Prince Louis, Platynowy Jubileusz
Książę Louis został sfotografowany zakrywając usta swojej matki podczas konkursu Platynowego Jubileuszu w Londynie, który wywołał krytykę rodzicielstwa królewskiego w Internecie. 5 czerwca 2022 r.
Max Mumby/Indygo/Getty Images

Spowodowało to szerokie komentarze w mediach społecznościowych po tym, jak krytycy księżnej osądzili jej styl wychowawczy, a inni stanęli w jej obronie.

Jedną z publicznych postaci, która broniła interakcji Kate z jej synem, była telewizyjna Superniania Jo Frost, która zabrała się na Instagram, by powiedzieć, że „jest pod wrażeniem tego, jak książę i księżna Cambridge nadal są tak imponującymi wzorami do naśladowania dla naszych współczesnych rodziców, są otwarci o ich własnych zmaganiach jako rodzice i jak wszyscy rodzice, nadal starają się robić wszystko, co w ich mocy, aby wychować swoje młode.

Sama Kate wydawała się odpowiadać krytykom w mediach społecznościowych, umieszczając linię w serii tweetów, których autorem była osobiście ona i William: „Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zwłaszcza Louis…”

Newsweek zwrócili się o komentarz do przedstawicieli Davida Spade’a.

Aby uzyskać więcej królewskich wiadomości i komentarzy, sprawdź podcast Newsweeka The Royal Report:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button