Rozrywka

Davide Sanclimenti z Love Island „powinien połączyć się z Paige lub Taszą”, mówi kumpel

Jego najlepszy kumpel mówi, że 27-letni przystojniak z Love Island, Davide Sanclimenti, powinien połączyć siły z Paige Thorne lub Tashą Ghouri po swoim straszliwym rozstaniu.

Davide i Ekin-Su Cülcüloglu zakończyli swój związek w płonącej awanturze w piątek wieczorem – z Davide gorzko mówiącym aktorce: „Właściwie to nie obchodzi mnie to”.

Feud nastąpił po tym, jak 27-letni Ekin-Su i nowa bomba Jay Younger, 28 lat, odbyły sekretne spotkania na tarasie, dzieląc się pocałunkami za plecami Davide’a.

Najlepszy kumpel Davide, 28-letni Fabrizio Gulino, powiedział The Mirror: „Na początku myślałem, że Davide i Ekin-Su idealnie do siebie pasują… kocha ognistą dziewczynę.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj .

Davide Sanclimenti miał w tym tygodniu ciężki okres w willi (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Spodziewałem się, że Davide nie wskoczy od razu, zawsze był ostrożny z dziewczynami. Ekin-Su miała prawo pocałować Jaya – ale powinna była być pewna Davide i zerwać z nim, gdy tylko coś poczuła. Teraz musi iść dalej.

„Paige lub Tasha byłyby interesującym dopasowaniem. Jestem nim podekscytowany”.

Sprawy wybuchły w willi po tym, jak Davide odkrył sekretny pocałunek Ekin-Su i Jaya, a on krzyczał na nią: „Dają ci Oscara!”

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ

Paige jest połączona z Jacquesem (Zdjęcie: ITV/REX/Shutterstock)

Ale Ekin-Su nic z tego nie robiła, jak powiedziała dziewczynom: „Zachowuje się teraz tak, jakby mu to zależało. Co do cholery?”

Davide następnie oskarżył ją o „działanie” później.

Następnie wyładowała swój gniew na Davide, wściekając się: „Chcesz popisać się bardziej przed chłopcami, Panie Idealne Ciało? Trwać!”

24-letnia Paige jest obecnie połączona z byłym i asem Gemmy Owen, 23-letnim asem rugby, Jacquesem O’Neillem, podczas gdy 23-letnia Tasha wydaje się być całkiem zadomowiona z 27-letnim Andrew Le Page’em, po tym, jak zostali pierwszą parą, która spędziła noc w Hideaway.

Tasha wydaje się być zadowolona z Andrew (Zdjęcie: ITV/REX/Shutterstock)

Ale wygląda na to, że Davide mógł już stracić swoją szansę z Paige, ponieważ mówiąc o kłótni, powiedziała Ekin-Su: „Żaden mężczyzna nie rozmawia z taką dziewczyną… a zwłaszcza przed tłumem”.

Na szczęście kumpel Davide, Fabrizio, uważa, że ​​jego przyjaciel nie będzie miał problemu z oczarowaniem innych dam, ale powiedział, że powinien się bardziej otworzyć na poziomie emocjonalnym.

Powiedział: „Powiedziałbym mu, zachowaj swoje uczucia dla kogoś, kto je docenia. Być może bądź też bardziej otwarty emocjonalnie w stosunku do dziewczyny, z którą chcesz się połączyć.

„Pod tym wyrzeźbionym ciałem jest śliczny, bardzo interesujący mężczyzna. Jest dobrym kucharzem, biorąc pod uwagę szansę, że pokaże swoje umiejętności kulinarne – ma też bardzo uwodzicielski sposób na taniec.

„A jeśli mu na tobie zależy, zrobi wszystko, aby być przy tobie”.

Love Island jest emitowany co wieczór o 21:00 na ITV2

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button