Rozrywka

Dawny „Bachelorette” ujawnia, że ​​nie chce wyjść za mąż

Getty Więdnąca róża pozostawiona na pamiątkę tych, którzy zaginęli przed uroczystościami upamiętniającymi, które odbyły się na terenie World Trade Center w Nowym Jorku

Fani „The Bachelorette” byli oszołomieni i załamani, kiedy Ashley Hebert i JP Rosenbaum ogłosili w październiku 2020 r., że nazywają to odejściem. Para, wcześniej nazywana „Drużynowa babeczka”, spotkała się w sezonie 7 w 2011 roku, kiedy to ona szukała miłości. Pobrali się w grudniu 2012 roku, szczegółowo opisali People, a później powitali syna Fordhama Rhysa i córkę Essex Reese, jak donosi Us Weekly.

Po ogłoszeniu rozstania Ashley i JP skupili się na swoich dzieciach, gdy rozwiązywali problem rozwodu. Jednak Ashley przeprowadziła się teraz z kimś nowym. Najwyraźniej fani „Bachelor Nation” są ciekawi, czy ponownie wyjdzie za mąż, czy będzie miała więcej dzieci. W serii nieaktualnych już historii na Instagramie z 28 kwietnia odpowiedziała na oba te często zadawane pytania.

Oto, co musisz wiedzieć:

Ashley wydaje się solidna w swojej wizji dotyczącej małżeństwa i większej liczby dzieci

Była gwiazda „The Bachelorette” niedawno upubliczniła swój romans z blogerką kulinarną Yanni Georgoulakis. Chociaż romans może być całkiem nowy dla fanów franczyzy, nie jest to dla nich nowy związek. Ashley i jej chłopak spotykają się od około roku po tym, jak jej przyjaciółka umówiła ich ze sobą. Poznał jej dzieci i związek wydaje się być dość poważny.

Fani prawdopodobnie nie powinni jednak zaczynać oglądać wielkich zmian w życiu Ashley i Georgoulakis. Zapytana o zarówno pomysł ponownego małżeństwa, jak i możliwość posiadania dodatkowych dzieci, Ashley wyjaśniła, że ​​żaden pomysł nie przemawia do niej.

„Cenię dobrze zbalansowane życie, a teraz moje życie jest tak doskonale zbalansowane między moimi dziećmi, moją firmą, moją rodziną i moimi przyjaciółmi oraz czasem, który poświęcam na wspieranie mojego zdrowia psychicznego, więc odpowiedź brzmi: nie” Ashley powiedział o kolejnym dziecku. Zauważyła, że ​​dzieli opiekę równo ze swoim byłym mężem, a na pewno uwielbia Forda i Essie, kiedy są z nią. Zauważyła, że ​​jej kochanek nie ma dzieci.

Matka dwojga dwojga nie wyobraża sobie ponownego małżeństwa

Ashley została również zapytana, czy byłaby otwarta na ponowne małżeństwo. Od jakiegoś czasu spotyka się z Georgoulakis i wydaje się, że są dla siebie skołowani. Mimo to Ashley nie planuje żadnych ślubów ani teraz, ani potencjalnie nigdy.

„Tyle pytań o małżeństwo, dzieci i inne rzeczy. Czy to nie zabawne, że o tym myślimy, gdy myślimy o miłości? – zapytał Ashley. „Dlaczego nie możemy po prostu kochać, na przykład dlaczego zawsze musi być coś po tym? Czy mogę po prostu kochać kogo kocham i nie chcę się żenić! Po prostu pozwól mi żyć!” Ashley była żartobliwie intensywna, gdy podsumowała swoje myśli na ten temat, co sugerowało, że było to pytanie, z którym spotkała się już kilka razy.

Ashley wydaje się być całkiem zadowolona ze swojego życia, takiego, jakie jest teraz, i wydaje się, że sprawnie wychowuje Forda i Essie z JP. Zbudowała biznes dentystyczny dla dzieci na Florydzie i wydaje się, że znalazła odpowiednią równowagę dla swojego życia. Czy jej poglądy na temat większej liczby dzieci lub innego małżeństwa mogą się w pewnym momencie zmienić? Fani „The Bachelorette” mogą się zastanawiać, czy tak będzie, ale przynajmniej na razie Ashley wydaje się solidnym „nie” na obu frontach.

Bardziej ciężki na kawalerze

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button