Rozrywka

Dean McDermott spotyka się z byłą żoną wśród plotek o rozwodzie Tori Spelling

Więcej informacji: Dean McDermott Dean McDermott nieobecny w zwiastunie „@Home with Tori” Tori Spelling Dean McDermott publikuje hołd dla Tori Spelling pośród plotek o podzieleniu Tori Spelling mówi, że zmarły ojciec Aaron Spelling „utrzymywał swoją ziemię” Dean McDermott: COVID-19 – t ze mnie”

Dean McDermott spędzał czas ze swoją byłą żoną, Mary Jo Eustace, wśród spekulacji, że on i obecna żona Tori Spelling zamierzają się rozwieść.

McDermott opublikował film z Instagram Story pierwotnie udostępniony w środę przez 23-letniego syna byłej pary, Jacka, w którym trzyosobowa rodzina rozmawiała przy drinkach w pubie Bottle Club w San Francisco.

„ZOBACZ KTO TU JEST!!!!” Jack napisał podpis na jednym ze slajdów, wyraźnie zachwycony, że jego rodzice się spotykają.

McDermott (55 lat) i Eustace (60 lat) byli małżeństwem od 1993 do 2006 roku i nie zawsze się dogadywali po rozwodzie, ale przewrócili nowy rozdział po ponownym połączeniu na 21. urodziny Jacka w październiku 2019 roku.

Miesiąc później McDermott i Eustace wyjaśnili w swoim podcaście „Daddy Issues”, w jaki sposób przeszli przez swoje problemy, aby stworzyć zdrową relację rodzicielską.

Syn byłej pary, 23-letni Jack, był zachwycony, widząc, że jego rodzice spotykają się.thejackmonty/Instagram

„Nie rozmawialiśmy przez ponad trzy lata” – powiedział aktor. „Weszlibyśmy w tę rutynę. Ona pisała mi coś, albo ja do niej, a my wpadaliśmy w to w tę iz powrotem, po prostu będąc dla siebie nieprzyjemnymi. A potem w końcu mówię: „OK, mam już dość. Blokuję cię”.

Eustace zauważył jednak, że 49-letnia Spelling nigdy jej nie zablokowała.

Eustace szczegółowo opisała swój niechlujny rozstanie z McDermottem w swojej książce z 2009 roku „Rozwód jest do bani”.thejackmonty/Instagram

„Nie zablokowała mnie. Pozwala mi napisać do niej”, powiedziała aktorka i szefowa kuchni, dodając, że związała się z ałunem „Beverly Hills, 90210” na przyjęciu urodzinowym Jacka w 2019 roku na „całkiem nowym poziomie”.

„Pierwszą rzeczą, jaką powiedziała, było: „Usiądę obok ciebie” i tak zrobiła. To było na. To była pełna gra”, kontynuowała Eustace, która szczegółowo opisała swój niechlujny rozpad z McDermott w swojej książce z 2009 roku „Rozwód jest do bani”. „Trzy lub cztery godziny, spędziliśmy niesamowity czas. Odbyliśmy niesamowite rozmowy”.

Eustace i McDermott powitali Jacka w 1998 roku, pięć lat po ślubie.Toronto Star przez Getty Images

McDermott i Spelling poznali się w 2005 roku, kiedy pobrali się odpowiednio z Eustace i Charliem Shanianem. Związali węzeł w 2006 roku i mają teraz pięcioro dzieci: 15-letni Liam, 13-letnią Stellę, 10-letnią Hattie, 9-letnią Finn i 5-letnią Beau.

Prawie dziesięć lat, które przeżyły skandal związany z niewiernością w 2013 roku – który został przeanalizowany w ich krótkotrwałym serialu Lifetime reality „True Tori” – para stoi w obliczu nowych spekulacji na temat separacji.

Spelling i McDermott przeżyli skandal związany z niewiernością w 2013 roku. Getty Images

W zeszłym roku zaczęły krążyć pogłoski, że związek McDermotta i Spellinga znów zaczął się burzyć.

W marcu 2021 roku autorka „Stori Telling” została zauważona bez pierścionka i wkrótce potem przyznała, że ​​ona i McDermott spali w osobnych łóżkach.

Spelling i McDermott, widziani tutaj w 2019 roku, dzielą pięcioro dzieci: Liam (nie na zdjęciu), Stella, Hattie, Finn i Beau.Getty Images

Następnie, w październiku ubiegłego roku, Spelling został sfotografowany przed biurem prawnika trzymającego notatnik ze słowami „opieka”, „wsparcie” i „aktywa” napisane na stronie.

McDermott był również widziany kilka razy bez obrączki, którą, jak twierdził, zgubił.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button