Rozrywka

Debbie Gibson zdominowała listy przebojów w latach 80. — ile jest teraz jej warte netto?

Kupujący w centrach handlowych z lat 80. prawdopodobnie mają miłe wspomnienia, gdy słyszeli głos Debbie Gibson w prawie każdym sklepie. Piosenkarz zyskał sławę w tamtych czasach dzięki hitom takim jak „Lost in Your Eyes” i „Only in My Dreams”. Od tego czasu pozostaje w centrum uwagi dzięki projektom aktorskim, obowiązkom gospodarza i reality TV.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Teraz, w sierpniu 2022 roku, Debbie pojawia się w programie CBS Secret Celebrity Renovation, gdzie współpracuje z gospodarzami Nischelle Turner, Sabriną Soto i Robem Mariano, aby zaskoczyć swoją długoletnią partnerkę twórczą Heather Moore wspaniałym domem.

Chociaż nie wiemy na pewno, kto dokładnie płaci za remonty domu w Secret Celeb Renovation, możliwe, że Debbie wyłożyła przynajmniej część środków na przeróbkę. Jaka jest wartość netto Debbie w 2022 roku?

Źródło: CBSArticle kontynuuje pod reklamą Jaka jest wartość netto Debbie Gibson?

Obecną wartość netto Debbie Gibson szacuje się na około 2 miliony dolarów. Według Celebrity Net Worth, zarobki Debbie pochodziły z dziesięcioleci śpiewania, pisania piosenek, aktorstwa i możliwości teatralnych. Pochodząca z Long Island w stanie Nowy Jork studiowała grę na fortepianie pod kierunkiem słynnego pianisty Mortona Estrin, zanim w 1986 roku wylądowała na swoim wielkim przełomie.

W tym samym roku, mając zaledwie 14 lat, Debbie podpisała umowę z Atlantic Records na pisanie piosenek dla wytwórni. Nastolatka pogodziła swoją nową pracę z uczęszczaniem do liceum i nadal ukończyła ją z wyróżnieniem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W 1987 roku ciężka praca Debbie opłaciła się, kiedy wydała swój singiel „Tylko w moich snach”. Piosenka znalazła się na 4. miejscu listy Billboard’s Hot 100. Jej następcą był „Shake Your Love”, który stał się hitem z towarzyszącym mu teledyskiem w choreografii Pauli Abdul. Wkrótce piosenki i obrazy Debbie były wszędzie i zaczęła koncertować w centrach handlowych i innych miejscach na całym świecie.

Źródło: Getty Images

Jonathan Knight i Debbie Gibson w 1990 r.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po zdobyciu sławy jako nastolatka, Debbie zaczęła występować na Broadwayu oraz w koncertowych musicalach, takich jak Les Miserables i Piękna i Bestia. Chociaż koncerty przyniosły jej miliony, później w swojej karierze zmagała się z trudnościami finansowymi. W 2009 roku Debbie podobno nie mogła spłacić swojego domu za 1,275 miliona dolarów i ostatecznie musiała go sprzedać.

Debbie Gibson

Piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, prezenterka telewizyjna i gwiazda Reality TV

Wartość netto: 2 miliony dolarów

Debbie Gibson to piosenkarka i aktorka, najbardziej znana ze swoich piosenek z lat 80. i wczesnych 90. Zyskała sławę w 1986 roku dzięki przebojowi „Tylko w moich snach”.

Imię i nazwisko: Deborah Ann Gibson

Miejsce urodzenia: Long Island, Nowy Jork

Data urodzenia: 31 sierpnia 1970

Ojciec: Joseph Gibson

Matka: Diane Gibson

Edukacja: Liceum Calhoun

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Na szczęście wydaje się, że Debbie stanęła na nogi. Wystąpiła jako sędzia w serialach konkursowych, takich jak Sing Your Face Off i America’s Most Musical Family. Sama rywalizowała nawet w „Uczniu” i „Tańcu z gwiazdami”. Weszła także w role scenariuszowe w ostatnich filmach w Hallmark. We wrześniu 2022 roku można ją zobaczyć u boku Anthony’ego Michaela Halla w filmie The Class, który wydaje się być współczesną wersją klasycznego The Breakfast Club z 1985 roku.

Co teraz robi Debbie Gibson?

Przez lata Debbie była szczera wobec swoich fanów na temat wzlotów i upadków swojego życia i kariery. W sierpniu 2021 roku piosenkarka ujawniła, że ​​od ośmiu lat żyje z boreliozą. Debbie powiedziała, że ​​zaczęła odczuwać objawy choroby przenoszonej przez kleszcze w wieku 20 lat i początkowo zwróciła się do Xanax, aby wyleczyć ją i jej lęk. Jednak, gdy dekadę później otrzymała diagnozę boreliozy, Debbie zaczęła leczyć ją środkami homeopatycznymi i kinezjologią stosowaną.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Odkąd wróciła do zdrowia, piosenkarka „Find Song” była stałym elementem sceny koncertów hołdowych z lat 80. i występowała u boku piosenkarza New Kids on the Block Joey’a McIntyre’a podczas serii koncertów w Las Vegas. W sierpniu 2021 Debbie wydała również swój dziesiąty album studyjny, The Body Remembers.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Debbie Gibson (@debbiegibson)

Debbie na pierwszym miejscu stawia swoje zdrowie i to, co sprawia, że ​​jej ciało czuje się dobrze poza karierą. Przypisuje swoim jamnikom — Joeyowi, Trouperowi i Levi — akupunkturze i terapii za to, że pomagają jej zachować spokój i zdrowie. Piosenkarka powiedziała też, że nie poci się już tak bardzo na małych rzeczach.

„Dorastając w showbiznesie, czułem, że to szlachetne, aby wpaść na ziemię” – podzieliła się Debbie z People w sierpniu 2021 r. „Teraz postrzegam życie jako przygodę”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button