Rozrywka

„Deliciousness”: Kel Mitchell mówi o serialu MTV, czat grupowy z Tiffani Thiessen, Angelą Kinsey i Timem Chantarangsu

„src=”https://www.youtube.com/embed/NBho4ZPcRxU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ściągawka Showbiz dogoniona Pyszność gwiazda Kel Mitchell, aby porozmawiać o powrocie serialu MTV w 2022 roku. Podczas naszej rozmowy Mitchell drażnił się z tym, co ma nadejść w sezonie 3 Pyszność i czat grupowy, z którym się dzieli Biuro gwiazda Angela Kinsey, Dzikie „N Out” gwiazda Tim Chantarangsu i Beverly Hills 90210 gwiazda Tiffani Thiessen. Plus, posłuchaj jak Pyszność rejestruje autentyczne reakcje panelistów podczas kręcenia odcinków.

„Deliciousness” powróci z sezonem 3 w 2022 roku

W grudniu 2021 r. Deadline potwierdziło, że MTV zamówiło kolejny sezon Pyszność. „Oba seriale pochodzą od producentów MTV Śmiesznośćktóry plasuje się na pierwszym miejscu serii kabli pod względem łącznej liczby minut skonsumowanych z ponad 55 miliardami minut obejrzanych w 2021 roku” – podał portal.

Kel Mitchell | MTV

Pyszność po raz pierwszy wyemitowany w MTV przed wakacjami w grudniu 2020 r. Serial przedstawia niektóre z najbardziej wirusowych filmów kulinarnych w Internecie i będzie to robić w sezonie 3. Śmieszność spinoff nie ma daty emisji trzeciego sezonu w momencie publikacji, ale Mitchell ma nadzieję na wiele więcej sezonów w przyszłości.

„Jego [the] trzeciego sezonu, więc nawet nie możemy w to uwierzyć” – mówi nam Mitchell. „To jest szalone. Mam nadzieję, że pojedziemy tak długo, jak Śmieszność [has] — mają sezon, nie wiem, 20 czy coś takiego.

Kel Mitchell i jego koledzy z „Deliciousness” rozmawiają na czacie grupowym

Samozwańczy smakosz, Mitchell uwielbia być panelistą Pyszność. Pracując nad serialem przez trzy sezony, mówi nam, że zbliżył się „dużo” do swoich kolegów z obsady Kinsey, Chantarangsu i gospodarza Thiessena.

„Jesteśmy teraz dużą rodziną”, mówi Mitchell Showbiz. „Są niesamowici — Tim i Angela są niesamowici, a teraz po prostu dobrze się bawimy”. Mitchell nadąża za swoimi kolegami z Pyszność czat grupowy poza filmowaniem.

Angelina Kinsey i Kel Mitchell | MTV

„Mamy własny tekst grupowy”, powiedział Mitchell, dodając: „Tiffani też tam jest — ponieważ Tiffani będzie jak „Co?!” Jest w tekście grupowym.

Czat grupowy opuszcza Pyszność śmieją się „cały czas”, według Mitchella. „Wysyłamy sobie nawzajem śmieszne obrazki i śmieszne memy, takie rzeczy” – wyjaśnił.

Obsada „Deliciousness” nie widzi wirusowych filmów przed rozpoczęciem zdjęć

Podczas naszej rozmowy Mitchell wyjaśnił również, w jaki sposób Śmieszność spinoff zmienił się nieznacznie w ciągu trzech sezonów. Byliśmy najbardziej ciekawi procesu filmowania — czy Mitchell i jego koledzy paneliści mogą zobaczyć materiał, który komentują, zanim rozpocznie się nagrywanie?

„Więc powiedzą nam, co się wydarzy” — ujawnił Mitchell. „Ale nigdy nie oglądamy wideo jako pierwszego, jak kiedyś”. Kiedy Pyszność na początku, Mitchell, Kinsey, Chantarangsu i Thiessen otrzymali dysk Google pełen klipów do omówienia w odcinku.

„Ale wtedy pomyśleliśmy:„ Nie, fajnie jest mieć tę pierwszą reakcję… naprawdę zobaczyć to na kanapie ”- powiedział były gwiazdor Nickelodeon. „To [has] było tak niesamowite. Teraz po prostu wchodzimy w to na ślepo i widzimy, jak te szalone jedzenie zawodzi. nie mogę uwierzyć [there are] tak wiele jedzenia zawodzi”.

W trzecim sezonie jest jeszcze więcej jedzenia? Pyszność. „Zdecydowanie zwiększamy to w tym sezonie” – dokuczał Mitchell. Zobacz więcej od Mitchella i Pyszność na MTV w 2022 roku.

POWIĄZANE: „Niechlujstwo”: Czy Nicole „Snooki” Polizzi i '90210’s Tori Spelling Friends?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button