Rozrywka

Demi Lovato i Wilmer Valderrama wzloty i upadki na przestrzeni lat

Demi Lovato oraz Wilmer ValderramaStatus związku zmieniał się wielokrotnie na przestrzeni lat, ale gdzie teraz stoi ten duet? Nowe podejrzane teksty wskazują na wypadki między byłymi.

Gwiazda Disneya, która jest 12 lat młodsza od aktora, po raz pierwszy została połączona z Valderramą, gdy miała 18 lat.

„Kiedy po raz pierwszy spotkałem Wilmera, miał 29 lat. Poznałem go 11 stycznia 2010 r. i było to podczas sesji PSA w jego domu na potrzeby spisu ludności z 2010 roku. Szczerze mówiąc, zrobiłam to tylko dlatego, że słyszałam, że jest w jego domu i pomyślałam, że jest naprawdę słodki ”- powiedziała Lovato w swoim filmie dokumentalnym z 2017 roku: Po prostu skomplikowane. „Tak naprawdę nie obchodziły mnie formularze spisowe. Ale [when] Spotkałam go i po raz pierwszy na niego spojrzałam, miałam włosy i makijaż, a on wszedł i usiadł, a ja pomyślałam: „Kocham tego mężczyznę” i „Muszę go mieć”. Ale miałem tylko 17 lat, więc powiedział: „Odejdź ode mnie”. Kiedy skończyłam 18 lat, zaczęliśmy się spotykać. Myślę, że to była miłość od pierwszego wejrzenia i tak naprawdę w to nie wierzę, ale wierzę, że tak się stało”.

Ta dwójka spotykała się z przerwami przez sześć lat, zanim wyciągnęła wtyczkę z ich związku w 2016 roku.

„Po prawie 6 pełnych miłości i wspaniałych latach spędzonych razem postanowiliśmy zakończyć nasz związek. To była niezwykle trudna decyzja dla nas obojga, ale bardziej niż cokolwiek zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy lepsi jako najlepsi przyjaciele” – powiedzieli wówczas we wspólnym oświadczeniu. „Zawsze będziemy się wspierać. Dziękujemy wszystkim, którzy przez lata okazywali nam życzliwość i wsparcie. Tylko z miłością, Wilmer i Demi.

Piosenkarka „Sorry Not Sorry” dalej otworzyła się na temat rozłamu w Po prostu skomplikowane, wyjaśniając, że musi „podbić”, nie polegając na kimś innym.

„Po prostu nie byłem gotowy, a w moim życiu było tyle rzeczy, których jeszcze nie odkryłem” – powiedział Lovato. „To był jeden z powodów, dla których zerwaliśmy, ponieważ nigdy nie byłem sam. Nie miało to nic wspólnego z odkochiwaniem się, zdecydowaliśmy, że razem po prostu prawdopodobnie jesteśmy lepsi jako przyjaciele”.

Kontynuowała: „Myślę, że moje serce jest zawsze z Wilmerem. Nie dzielisz z kimś sześciu lat i nie dajesz mu kawałka swojego serca i na odwrót. Jestem prawie pewien, że nie spotkam nikogo, kto mógłby się z nim równać, ale staram się zachować otwarte serce i otwarty umysł, jeśli o to chodzi”.

Podczas gdy poprzednia para początkowo pozostawała blisko siebie, a Valderrama publicznie wspierała Lovato po jej przedawkowaniu w 2018 roku, w 2022 roku wydawała się zatrzasnąć ich związek, pozornie odnosząc się do różnicy wieku z Valderramą w swoim utworze „29”, piosence z jej ósmego albumu studyjnego. Święty Fvck.

„Wreszcie 29 / Zabawne, tak jak wtedy byłeś” – czytamy w tekście. „Myślałem, że to nastoletni sen / tylko fantazja / Ale czy to był twój czy mój?”

Przewiń, aby uzyskać więcej informacji:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button