Rozrywka

Demi Lovato wzywa byłego Wilmera Valderramę w nowej piosence „29”

Niewydany utwór z nowego albumu Demi Lovato, najwyraźniej zatytułowany „29”, stał się wirusowy w mediach społecznościowych. W piosence piosenkarka wydaje się krytykować swojego byłego chłopaka Wilmera Valderramę za ich 12-letnią różnicę wieku. Piosenka, która jest częścią jej nowego albumu „Holy Fvck”, zaczyna się od słów „Płatek na winorośli/ Za młody, żeby pić wino/ Tylko pięć lat krwawień/ Uczeń i nauczyciel/ Daleko od niewinnego, co do cholery –zgoda k?/Numbers powiedziało ci, żebyś tego nie robił, ale to cię nie powstrzymało.

„Wreszcie 29/ Zabawne, tak jak wtedy byłeś/ Myślałem, że to był nastoletni sen, tylko fantazja/ Ale czy to był twój czy mój?/ 17, 29” – kontynuuje piosenka. Teraz wielu fanów w mediach społecznościowych zareagowało na piosenkę po tym, jak stała się popularna. Jeden z użytkowników napisał na TikTok: „Kiedy dorastamy, zdajemy sobie sprawę, jak złe były niektóre rzeczy, które nam się przytrafiły”. „Kogo obchodzi, czy chciała rozpocząć związek? Jako DOROSŁY jego zadaniem jest powiedzieć „nie” – dodał inny. – Zrobił też trochę popa… z Lindsay Lohan. Nie mogę mnie przekonać, że jest inaczej” – zauważył kolejny użytkownik.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Demi Lovato ujawnia, że ​​została napadnięta seksualnie i „zostawiona na śmierć” w noc, w której przedawkowała: „Byłam naga, niebieska”

„Czuć się bardziej kobieco”: Demi Lovato zaczyna używać zaimków „ona/jej” wraz z „oni/oni”

REKLAMA

Wiele osób wyraziło również poparcie dla aktora, jak zauważył jeden z użytkowników: „Więc teraz ma zamiar przeszukać jego imię w błocie, aby powrócić? Pamiętam artykuły, które mówiły o tym, jak bardzo wspierał ją przez WIEK”. Tymczasem Lovato nie ujawniła jeszcze teorii na temat znaczenia jej najnowszej piosenki. Wcześniej Lovato szczegółowo omówiła ich burzliwy związek w swoim filmie dokumentalnym z 2017 roku „Simply Complicated”.

REKLAMA


REKLAMA


Przypomniała sobie: „Kiedy po raz pierwszy spotkałam Wilmera, miał 29 lat. Poznałam go 11 stycznia 2010 r. i była to sesja PSA w jego domu na potrzeby formularzy spisowych z 2010 r. Szczerze mówiąc, zrobiłam to tylko dlatego, że to usłyszałam był w jego domu i myślałam, że jest naprawdę słodki [when] Spotkałam go i po raz pierwszy na niego spojrzałam, byłam we włosach i makijażu, a on wszedł i usiadł, a ja pomyślałam: „Kocham tego mężczyznę” i „Muszę go mieć”. Ale miałem tylko 17 lat, więc powiedział: „Odejdź ode mnie”. Kiedy skończyłam 18 lat, zaczęliśmy się spotykać”.

REKLAMA

Para rozstała się w 2016 roku.

Aktor Wilmer Valderrama (L) i piosenkarka Demi Lovato biorą udział w 58. rozdaniu nagród GRAMMY w Staples Center 15 lutego 2016 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Aktor Wilmer Valderrama (po lewej) i piosenkarka Demi Lovato uczestniczą w 58. rozdaniu nagród GRAMMY w Staples Center 15 lutego 2016 r. w Los Angeles w Kalifornii (zdjęcie: Christopher Polk/Getty Images dla NARAS)

Później, jeśli chodzi o Valderramę, Lovato powiedział w wywiadzie dla Harper’s Bazaar w 2020 roku: „Jestem naprawdę szczęśliwy z jego powodu i życzę mu wszystkiego najlepszego, ale nie jesteśmy w swoim życiu, nie rozmawialiśmy od dłuższego czasu. myślę, że tego potrzebowałem, ponieważ sam musiałem nauczyć się być ok. Kiedy wchodzisz w związek z kimś w tak młodym wieku, a potem spędzasz z kimś sześć lat, tak naprawdę nie możesz się dowiedzieć o sobie. ” Tymczasem Lovato był na krótko zaręczony z aktorem Maxem Ehrichinem w 2020 roku, a Valderrama jest teraz zaręczona z 30-letnią modelką Amandy Pacheco. Para ma ze sobą córeczkę Nakano.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button