Rozrywka

Denise Richards dołącza do OnlyFans kilka dni po debiucie córki Sami na platformie: „Here We Go”

Denise Richards. Carlos Dafonte/NurPhoto/Shutterstock

Jak córka, jak matka? Denise Richards ogłosiła, że ​​dołączyła do OnlyFans — zaledwie kilka dni po tym, jak jej córka Sami zrobiła to samo.

Przeczytaj artykuł

„Gotowy… zaczynamy”, Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills 51-letnia absolwentka napisała na Instagramie w czwartek, 23 czerwca, wraz z filmem pokazującym jej brodzenie w oceanie. „#onlyfans Link w bio”. W swojej relacji na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym patrzy w kamerę, z podpisem „Link do dziecka bio”.

Wcześniej w tym miesiącu Dzikie rzeczy aktorka obroniła 18-letnią córkę Sami, po tym jak nastolatka ogłosiła swój debiut w OnlyFans. „Żałuję, że nie miałam pewności siebie, jaką ma moja 18-letnia córka”, napisała Richards na Instagramie w piątek, 17 czerwca. „Nie mogę też oceniać jej wyborów. Zrobiłem Dzikie rzeczy & Lekkoduchszczerze mówiąc, jej ojciec też nie powinien nim być.

Przeczytaj artykuł

tato Sami, Charlie Sheenwcześniej powiedział Nas tygodniowo w oświadczeniu, że nie pochwala dołączenia jego córki do witryny NSFW. „Ma teraz 18 lat i mieszka z matką” Dwóch i pół Ałun, 56 lat, powiedział 13 czerwca. „To nie działo się pod moim dachem”.

Denise Richards dołącza do OnlyFans po debiucie córki Sami: „Here We Go”
Sami Sheen i Denise Richards. Dzięki uprzejmości Sami Sheen/Instagram

Richards, który rozwiódł się z Pierwsza liga Aktorka w 2006 roku odpowiedziała na dokopanie się Sheen do jej umiejętności rodzicielskich własnym oświadczeniem. „Sami ma 18 lat, a decyzja ta nie była oparta na tym, w czyim domu mieszka” Upuść martwy wspaniały gwiazda powiedziała Nas. „Wszystko, co mogę zrobić jako rodzic, to prowadzić ją i ufać jej osądowi, ale ona dokonuje własnych wyborów”.

W swoim poście na Instagramie, który odbył się kilka dni później, Richards zauważyła, że ​​dopiero „niedawno” dowiedziała się o OnlyFans, ale nie różni się to zbytnio od niektórych treści, które widzi w innych serwisach społecznościowych. „Czy naprawdę jest jakaś różnica publikując swoje zdjęcie w bikini na IG?” Ona napisała. „Wszyscy to zrobiliśmy. Ponieważ zarabiasz na OnlyFans? … Czy kontrolowanie tego i zarabianie na nim jest takie złe?”

Przeczytaj artykuł

The Prawdziwa dziewczyna z sąsiedztwa autorka zasugerowała również, że może stworzyć własną stronę OnlyFans. „Przepraszam, ale chuj, jeśli mogę dostać zapłatę i to w moim wieku? Zobaczyć mnie w bikini?!” ona kontynuowała. „Niech cię Bóg błogosławi. Może powinienem otworzyć własne konto.

Sheen powiedział później, że „przeoczył” niektóre „istotne punkty”, które jego była żona przedstawiła w swoim poście na Instagramie. „Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby Sami miała zjednoczony front rodzicielski, na którym może polegać, gdy rozpoczyna tę nową przygodę” – powiedział zdobywca Złotego Globu. Nas w oświadczeniu z soboty 18 czerwca. „Od tej chwili będzie miała go pod dostatkiem”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button