Rozrywka

Denise Richards dołącza do OnlyFans tydzień po debiucie córki Sami Sheen

Więcej informacji: denise richards Sami Sheen pozuje w białej bieliźnie do najnowszego zwiastuna OnlyFans Denise Richards: Charlie Sheen nie ma miejsca, by oceniać Sami OnlyFans 23 celebrytów z kontami OnlyFans: Sami Sheen do Belli Thorne Sami Sheen odpowiada na pytanie trolla, czy ma ciało „dla tylko fanów”

Jak córka, jak matka.

Denise Richards dołączyła do OnlyFans zaledwie tydzień po tym, jak jej 18-letnia córka Sam „Sami” Sheen zadebiutowała na stronie NSFW.

Była gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” udostępniła w czwartek na Instagramie wideo, w którym można ją było zobaczyć spacerując boso po plaży w białej sukience. Ramiączka sukienki opadły jej na ramiona, uwydatniając dekolt.

51-letnia Richards napisała: „Gotowe… zaczynamy”, przed dodaniem hashtagu „#onlyfans” i skierowaniem 1,4 miliona obserwujących do linku umożliwiającego subskrybowanie jej treści za 25 dolarów miesięcznie.

Nowe przedsięwzięcie biznesowe aktorki to Sami, którą dzieli z byłym mężem Charliem Sheenem, dołączyła do witryny dla dorosłych, która jest często używana do publikowania nagich lub częściowo nagich zdjęć i filmów po wysokiej cenie.

Denise Richards ogłosiła w czwartek, że dołączyła do OnlyFans.

Deniserichards/Instagram

Denise Richards ogłosiła w czwartek, że dołączyła do OnlyFans.

Deniserichards/Instagram

Ad Do góry Następne Zamknij Gwiazda popu Rina Sawayama zamienia galę Cannes Pride w „piekło hokedown” Sawayama świętowała społeczność LGBTQIA+, z której jest dumnie… 2

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać wiadomość e-mail do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 23 czerwca 2022

Rezygnacja z liceum, która w marcu skończyła 18 lat, udostępniła 13 czerwca zdjęcie, które pokazało, że wpatruje się w kamerę z wanny z hydromasażem, mając na sobie czarne bikini.

Pomimo napiętego związku, Richards głośno wspierała swoją córkę, mówiąc tylko Page Six: „Sami ma 18 lat, a decyzja ta nie była oparta na tym, w czyim domu mieszka. Jako rodzic mogę tylko prowadź ją i ufaj jej osądowi, ale ona dokonuje własnych wyborów”.

Córka Richardsa, Sami Sheen, jest również na platformie NSFW.samisheen/Instagram

Jednak wiadomość nie spodobała się 56-letniemu Charliemu, który obwiniał swoją byłą żonę za konto najstarszej córki, które kosztuje 19,99 USD miesięcznie.

Była gwiazda „Dwóch i pół” powiedziała Page Six: „Ma teraz 18 lat i mieszka z matką. To nie działo się pod moim dachem”.

Dodał: „Nie toleruję tego, ale ponieważ nie jestem w stanie temu zapobiec, namawiałem ją, aby zachowała klasę, kreatywność i nie poświęcała swojej uczciwości”.

Richards zaciekle broniła swojej córki przed ludźmi, którzy krytykowali jej decyzję o dołączeniu do OnlyFans.NurPhoto przez Getty Images

Ale gwiazda „Wild Things” broniła swojej córki po raz kolejny kilka dni później, nawiązując do spreadów Playboya, które robiła przez lata i argumentując, że Charlie „nie powinien” osądzać Sami za jej wybory.

Richards i Charlie byli małżeństwem od 2002 do 2006 roku, a także mają córkę Lolę, 17 lat. Była modelka jest teraz żoną Aarona Phypersa.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button