Rozrywka

Denise Van Outen prezentuje ponadczasową figurę, gdy zachwyca w niebieskim bikini na wakacjach w Hiszpanii

Denise Van Outen pokazała swoją niesamowitą figurę, rozbierając się do skąpego bikini podczas wystawnego wyjazdu do Hiszpanii.

47-letnia Denise poleciała do Hiszpanii na weekend świąteczny, podczas gdy swoimi wspaniałymi zdjęciami rozsyłała fanów do szaleństwa.

Blond bomba skierowała się prosto na plażę i rozebrała się do maleńkiego niebieskiego bikini, aby uzupełnić opaleniznę na wakacjach.

Przyjmując pozę na piasku, Denise dopełniła stylizację słomkowym kapeluszem przeciwsłonecznym i okularami przeciwsłonecznymi, pokazując swój brzuch z tarczy do prania i krzywe klepsydry w dwuczęściowym kostiumie.

Denise rozpromieniła się w stronę kamery, gdy spędzała czas ze swoją 12-letnią córką Betsy podczas zabawnej wycieczki do słońca.

Denise pokazała swoją figurę w skąpym niebieskim bikini na plaży (Zdjęcie: instagram.com/vanouten_denise) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Na innym zdjęciu Denise relaksowała się na leżaku z koktajlem w dłoni, gdy jej krągłości klepsydry skradły show na oszałamiającym pokazie.

Denise wyraźnie cieszyła się z czasu spędzonego z córką, kiedy dzieliła się mnóstwem przebłysków wspólnego czasu /

Pojawia się po tym, jak jej nowa gwiazda Gogglebox została ogłoszona po jej rozstaniu z byłym Eddiem Boxshallem.

Gwiazda przybrała pozę, uśmiechając się do kamery podczas wakacji (Zdjęcie: instagram.com/vanouten_denise)

Jej długoletni przyjaciel Duncan James dołączy do niej przed kamerą, gdy usiądą, aby komentować najnowsze programy telewizyjne na ekranach.

Duncan potwierdził wiadomość w mediach społecznościowych, pisząc: „Nie mogę się doczekać, aby zacząć kręcić @c4gogglebox z moją najlepszą przyjaciółką @vanouten_denise”.

Opowiedział też o tym w Good Morning Britain, mówiąc: „Tak, ja i Denise robimy razem Gogglebox. Właściwie zaczynamy go kręcić w przyszłym tygodniu, więc to naprawdę ekscytujące”.

Oddzieliła się od swojego byłego Eddiego Boxshalla, z którym pojawiła się w Gogglebox (Zdjęcie: Channel 4)

Gogglebox ma się zakończyć w piątek, ponieważ gwiazdy regularnej serii zakończą w tym tygodniu swoje ostatnie segmenty.

Wersja serialu o celebrytach pojawi się na antenie 10 czerwca.

Gogglebox będzie emitowany w następny piątek o 21:00 na kanale 4.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button