Rozrywka

Derek Hough ujawnia, czego nienawidzi w tańcu

ABC Derek Hough w sali balowej DWTS.

Derek Hough jest zdobywcą nagrody Emmy tancerzem i choreografem, a także sześciokrotnym zwycięzcą „Dancing With the Stars”. Biorąc pod uwagę jego udaną karierę, wydaje się, że urodził się, by tańczyć.

W 2019 roku Hough powiedział OnStage Blog, że jako dziecko był zanurzony w scenie tańca w swoim rodzinnym mieście Utah, ponieważ jego najstarsza siostra uczęszczała na lekcje tańca, a cała rodzina zaczęła chodzić do szkoły tańca. „Lubiłem chodzić, bo tańczyłem z dziewczynami” – ujawnił.

Ale chociaż Hough jest przyzwyczajony do bycia „liderem” w swoich układach tanecznych, niedawno opublikował przezabawny klip, który pokazuje go w odwrotnej roli – i przyznał, że to nie dla niego.

Derek Hough sfałszował wirusowego mema na Instagramie

W filmie udostępnionym na jego stronie na Instagramie Hough ćwiczył ruch ze zwycięzcą sezonu 4 „World of Dance” Diego Pasillasem. W klipie Pasillas próbuje podnieść Hougha, a sędzia telewizyjny wyraźnie przestraszył się i ucieka od niego.

Efektem dźwiękowym klipu jest rozpoznawalna linia „Pozwól, że coś ci powiem, pozwól, że coś ci powiem” z wirusowego wideo Shotover Canyon Swing, który cieszył się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Na filmie widać przerażonego mężczyznę, który błaga pracowników ochrony, aby upewnili się, że huśtawka nad kanionem jest bezpieczna, gdy go trollują.

Hough opisał swój zwrot w memie słowami: „To nie w porządku, gdy ktoś jest podniesiony. Strasznie się denerwuję. „Nienawidzę być podnoszonym” – dodał w swojej historii na Instagramie 3 sierpnia.

Fani i przyjaciele Hough zareagowali w sekcji komentarzy.

„Ha ha! Muszę się po prostu zrelaksować… niech to się stanie człowieku” – napisał wokalista Breaking Benjamin, Benjamin Burley.

„Jesteś zawodnikiem, a nie zawodnikiem!” napisał inny fan.

„KUPA ŚMIECHU! Teraz wiesz, jak się czują dziewczyny!” włączył się trzeci wentylator.

„Właściwie to uwielbiam tę koncepcję…. @dancingwiththestars powinno poświęcić odcinek na odwrócenie ról płciowych! Więc wszyscy wiedzą, jak się czują” – napisał inny fan.

Derek Hough ujawnił, co robi, gdy denerwuje się tańcem

ABCAmber Riley i Derek Hough

Teledysk „lift” nie jest pierwszym, w którym Hough denerwował się tańcem. Podczas poprzedniego występu w podkaście „Whine Down” z Janą Kramer przyznał, że nie był wcale pewien swoich umiejętności, kiedy po raz pierwszy podpisał kontrakt z DWTS w 2007.

„Wiesz, we wcześniejszych sezonach byłem zdenerwowany i niepewny” – ujawnił. – Trochę to udawałem, jeśli mam być z tobą szczery. Tak naprawdę nie byłem nauczycielem ani choreografem. Ludzie mówili: „Och, jesteś dobrym choreografem”, ale ja nigdy tak naprawdę nie patrzyłem na siebie w ten sposób. To mnie przeraziło i przestraszyło”.

W wywiadzie wideo dla „Meetin’ the Eatons” Hough przyznał, że nadal denerwuje się na scenie i ujawnił, co robi, gdy jego serce zaczyna bić przed występem tanecznym.

„Po prostu myślę o słowie, mówię: „Jestem podekscytowany, jestem podekscytowany, jestem taki podekscytowany” – powiedział. „A to, co to robi, zmienia twoje skupienie na wszystkich dobrych rzeczach związanych z występem i pokazuje wszystkim, nad czym pracowałeś… zmienia twoje skupienie i tam, gdzie się skupiasz, płynie twoja energia”.

CZYTAJ DALEJ: Reality Star ujawnia, że ​​chciałaby kolejną szansę na DWTS

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button