Rozrywka

Desperacka próba uratowania Andrew Symondsa ujawniła się, gdy jego pies odmówił opuszczenia boku gwiazdy krykieta po tragicznym wypadku samochodowym

Pies ANDREW SYMONDS odmówił opuszczenia jego boku, gdy para desperacko próbowała go ożywić.

Australijska legenda krykieta, lat 46, zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w pobliżu Townsville w stanie Queensland i została przeżyta przez swoją żonę Laurę i ich dwoje dzieci, Billy’ego i Chloe

4

46-latek pozostawił swoją żonę Laurę i ich dwoje dzieci, Billy i Chloe

4

Ujawniono szczegóły desperackich wysiłków na rzecz uratowania Symonds

4

Piers Morgan poprowadził hołdy, publikując to ujęcie gwiazdy obok nieżyjącego już Shane'a Warnea

4

Według policji w Queensland wypadek miał miejsce w wypadku jednego samochodu około godziny 23:00 czasu lokalnego w sobotnią noc, kiedy jego pojazd zjechał z drogi i przetoczył się.

Był w nim jedyną osobą, ale jego dwie ukochane niebieskie szpilki były z nim i oboje przeżyli.

Waylon Townson i jego dziewczyna Babetha Neliman szybko pojawili się na scenie po katastrofie, ale były wszechstronny zawodnik nie miał pulsu.

Opisując scenę i jak natychmiast zauważyła jego dwa psy, Babetha powiedziała Courier Mail: „Kiedy tam dotarliśmy, mogliśmy zobaczyć samochód do góry nogami z mężczyzną w nim”.

Legenda Australii Andrew Symonds tragicznie umiera po wypadku samochodowym
Wszystkie informacje telewizyjne i mecze dotyczące harmonogramu Anglii na 2022 r.

Częściowo wysiadał z silnika przy muzyce country, której wciąż słuchał.

Następnie ujawniła, jak jeden z jego psów nie chciał go opuścić: „Jeden z nich był bardzo wrażliwy i nie chciał go zostawić.

„Po prostu warczałby na ciebie za każdym razem, gdy próbowaliśmy go poruszyć lub zbliżyć się do niego”.

W poście na Instagramie sprzed ośmiu lat Symonds nazwał swojego niebieskiego szczeniaka na obcasie swoim „nowym najlepszym kumplem”.

Waylon następnie próbował wyciągnąć Symondsa z samochodu i położyć go na plecach, jednak był „nieprzytomny, nie reagował i nie miał pulsu”.

Inspektor Gavin Oates powiedział Courier Mail, że nie ma żadnych sugestii dotyczących alkoholu, a także powiedział, że okoliczni mieszkańcy byli na miejscu.

Powiedział: „Myślę, że zapewnili pomoc, jaką mogli w tym czasie i zadzwonili do 000 i służb ratunkowych”.

Sanitariusze na miejscu nie mogli wskrzesić ulubieńca fanów i zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Hołdy napłynęły z krykieta z byłym kapitanem Australii Markiem Taylorem, mówiąc, że to „kolejny tragiczny dzień dla krykieta”.

Piers Morgan napisał na Twitterze: „Dewastujące wieści, aby obudzić się… kolejna legenda australijskiego krykieta odebrana nam zbyt wcześnie.

„Andrew Symonds, 46 lat, zginął w wypadku samochodowym zaledwie dwa miesiące po śmierci swojego wielkiego kumpla Shane’a Warne’a. Wspaniały, wszechstronny, wspaniały charakter, australijska ikona sportu. RIP „Roy””.

Wspaniały wicketkeeping Adam Gilchrist napisał w mediach społecznościowych: „To naprawdę boli”.

Były kolega z zespołu, Jason Gillespie, napisał: „Przerażające wieści, na które trzeba się obudzić. Całkowicie zdewastowany. Wszyscy będziemy za tobą tęsknić, kolego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button