Aktualności

Diane Morgan: Dlaczego Abba wysyła młodsze hologramy? Może po prostu nie dało się ich oderwać, żeby pojechać w trasę

Roy Orbison nie żyje od 1988 roku, ale jest koncert Roya Orbisona z 2020 roku, na którym wstaje z ziemi w białym garniturze i rozgląda się po orkiestrze za nim – a publiczność głośno dyszy!

Oczywiście był to hologram. Nie podparli go kijem ani niczym. Mimo to, jak idą wejścia, było to dość szokujące. Mogłoby być tylko bardziej przerażające, gdyby nagi wytoczył się z trumny i wylądował w dole dla orkiestry.

Whitney Houston została znaleziona martwa w kąpieli 10 lat temu, ale od tego czasu była na scenie kilka razy – raz z Christiną Aguilerą na Głos. Nie wiem, co by się z tym czuła Houston, ale jestem prawie pewien, że jej ostatnim pragnieniem nie było pojawienie się w reality show.

Technologia hologramów pojawiła się w zawrotnym tempie, a teraz kolej na Abbę. Nawet jeśli nadal są z nami. Więc dlaczego to robią? Może nie dało się ich popchnąć na naszą. Co jest w porządku. Teraz mogą po prostu wysłać swoje hologramy. Ale co mnie interesuje, to to, że wysyłają młodsze wersje siebie.

Przesłanie wydaje się brzmieć: „Po co mieć starego Abbę, skoro możesz mieć młodego Abbę”. Starzenie się stało się nie do zaakceptowania.

Z pewnością częścią zabawy jest świadomość, że każdy z nich może w każdej chwili złamać biodro. Czy nie chodzi o to, że TO NAPRAWDĘ TO ONE? Być w ich obecności. Powąchać ich pachy. W przeciwnym razie równie dobrze możesz zostać w domu i oglądać Działa Nawarony.

Przypuszczam, że Abba nie chce, aby ludzie przyglądali się ich starszym twarzom – zwłaszcza kobietom. Widzieliśmy, co się stało po Przyjaciele zjazd. Wszyscy mówili tylko o tym, kto postarzał się gorzej! To musi być dość irytujące, gdy muszą patrzeć na siebie przez wiele godzin, a potem wrócić do domu i zobaczyć siebie w lustrze w łazience.

Obejrzałem klip z Abby w tych garniturach z przyczepionymi kulkami z zielonego ekranu, które śledzą ich ruchy. Więc to właściwie ich ruch, a nie jakiś robot CGI udający ich.

Może będzie tak jak w tym filmie Scorsese, Irlandczyk, gdzie wykorzystali technologię, aby Robert De Niro wyglądał młodziej. Twarz była w porządku, ale kiedy kopnął mężczyznę na ziemię, wyglądał jak Kapitan Tom, który swoimi kapciami gasił ogień.

Tak, technologia jest oszałamiająca, ale musimy zobaczyć, jak starsi ludzie robią różne rzeczy, w przeciwnym razie po prostu zakładamy, że umarli. Albo że fizycznie nie są już w stanie. Spójrz na The Rolling Stones – jest to praktycznie ich zaleta – chcesz, aby Twoje Stones były tak stare i skaliste, jak tylko się pojawiły – maszerując na scenę jak te szkielety w Jason i Argonauci. Sprawia, że ​​czujemy się lepiej. POTRZEBUJEMY starszych wzorów do naśladowania. „Jeśli ci artretyczni piraci mogą wejść na scenę, może nie jest za późno, żebym zrobił sobie tatuaż z orłem na biodrze”.

Wyobraź sobie, że sugerujesz Cher, by wrzuciła te kulki zielonego ekranu, abyśmy mogli nałożyć młodszą wersję jej na wierzch – zrobiłaby ci kolano! Cher i tak wygląda młodziej niż wtedy, gdy była młoda. Może od lat wysyła swój hologram.

Zastanawiam się, kto będzie następny? Moje pieniądze byłyby na Kate Bush, bo jak wszyscy wiemy, nie jest fanką wychodzenia z domu. Ale czy to też nasza przyszłość? Zwłaszcza po Covidie.

Wyobraź sobie, że możesz po prostu wysłać swojego młodszego, lepiej wyglądającego awatara do głosowania lub na pocztę? Byłoby wspaniale. Dopóki nikt nie próbował z nami rozmawiać. Oczywiście musielibyśmy wstępnie wczytać frazy. Rzeczy takie jak „Jestem awatarem, dlaczego nie spróbować przyłożyć mi dłoni do twarzy” lub „Poproszę książkę z 12 znaczkami pierwszej klasy”.

Może w następnej kolejności będziemy mieć hologramy na pogrzebach i pomnikach. Odczytywanie własnych testamentów podczas rzucania literami V na swoich krewnych.

Chciałbym, żeby w telewizji było więcej starszych ludzi, żebyśmy mogli cieszyć się starzeniem się, zamiast ukrywać swój wiek. Wiem, że jest kilku, David Attenborough, Mary Berry, Miriam Margolyes, ale to nowość – większość to denerwujący, nijaki, młodzi ludzie.

Nie pomaga to, że komisarze telewizyjni próbują nakłonić młodych ludzi do oglądania telewizji, angażując więcej młodych ludzi. Nie sądzę, że młodzi ludzie koniecznie chcą widzieć innych młodych ludzi. Kiedy byłem młody, telewizor był zaśmiecony ciekawymi starszymi ludźmi. Teraz wszystko musi przemawiać do młodych. ZAPOMNIJ O NICH!! – Mają przed sobą Tik Tok… i całe życie. Co mam? Talking Pictures TV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button