Nauki ścisłe

Diddy podpisuje kontrakt z Motown i zakłada nową wytwórnię płytową

Więcej informacji: sean combs Diddy: „Mogę potwierdzić” Will Smith, Chris Rock rozstrzygnął spór po rozdaniu Oscarów w 2022 r. Will Smith, Chris Rock, aby opracować incydent po rozdaniu Oscarów w 2022 r. Diddy współpracuje nad nowym utworem ze swoim byłym sąsiadem NBA Seanem „Diddym”. Combs znajduje historyczny dom dla swojej szkoły czarterowej w Harlemie

Sean „Diddy” Combs oficjalnie powraca do branży muzycznej.

We wtorek założyciel Bad Boys Records, który stał się przedsiębiorcą produkującym wódki Ciroc, ogłosił, że podpisał z Motown Records umowę na wyłączność na jeden album.

Umowa obejmuje również nową wytwórnię płytową, odpowiednio zatytułowaną Love Records, odkąd Diddy zmienił swoje imię na „Love” w 2017 roku.

„Muzyka zawsze była moją pierwszą miłością” – powiedział Combs w komunikacie prasowym. „Love Records to kolejny rozdział. [It’s] o powrocie do miłości i tworzeniu najlepszej muzyki w moim życiu” – dodał.

Combs wycofał się z muzyki w 2016 roku, mówiąc magazynowi Cigar Aficionado, że jego album „No Way Out 2” będzie jego ostatnim.

„Chcę zatrzymać się w świetnym miejscu” – powiedział. „A ostatni album to świetne miejsce na zatrzymanie się. Chcę odbyć zwycięskie okrążenie, odbyć światową trasę i naprawdę cieszyć się tym po raz ostatni. A potem chcę robić inne rzeczy i mieć inne doświadczenia”.

Combs ogłosił swój powrót do muzyki, przygotowując się do prowadzenia i produkcji wykonawczej 2022 Billboard Music Awards w niedzielę. Obrazy Getty

Mówi, że jest gotowy, aby ponownie cieszyć się muzyką, a nowa wytwórnia Love Records „będzie poświęcona muzyce R&B i wyda single i wspólne projekty z kolektywu światowej klasy artystów, producentów i autorów piosenek”.

„Dla wytwórni koncentruję się na tworzeniu ponadczasowej muzyki R&B z nową generacją artystów i producentów. Motown jest idealnym partnerem do mojego albumu i jestem podekscytowany, że mogę wzbogacić jego dziedzictwo” – powiedział Combs.

Dyrektor generalny i prezes Motown Ethiopia Habtemariam dodał: „To ważny moment dla Motown, ponieważ Diddy jest jednym z najważniejszych głosów w muzyce i kulturze tego stulecia… Bycie częścią jego kolejnej ewolucji i albumu jest niczym innym jak monumentalnym”.

Ogłoszenie pojawia się, gdy Diddy przygotowuje się do organizacji i produkcji wykonawczej Billboard Music Awards po raz pierwszy w niedzielę.

„To będzie niepodobne do żadnego pokazu rozdania nagród. Przynoszę miłość i ustawiam częstotliwość na najwyższą w historii” – powiedział.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button