Rozrywka

„Dj Simmons z Buckhead Shore opowiada o podążaniu śladami swojego słynnego taty (EKSKLUZYWNE)

W obsadzie Buckhead Shore jest syn właścicieli sieci sklepów spożywczych, syn właściciela słynnego na całym świecie klubu ze striptizem oraz syn legendarnego producenta muzycznego. Jesteśmy pewni, że gdzieś tam jest dowcip, ale skupmy się tylko na drugim z tej trójki, DJ Simmonsie.

Jego ojciec, Daryl Simmons, znany jest z produkcji i pisania muzyki dla wielu muzyków z listy A. Jak DJ powiedział wyłącznie Distractify, ma nadzieję, że pewnego dnia pójdzie w ślady swojego ojca.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

DJ otworzył się również przed nami na temat tworzenia muzyki z jedną ze swoich gwiazdorów i prób skoncentrowania się na swoim rzemiośle podczas kręcenia reality show w hałaśliwym domu nad jeziorem. Jak można się spodziewać, nie jest to takie proste.

Buckhead Shore skupia się na DJ-ie i jego grupie przyjaciół, którzy spędzają kolejne lato w jednym ze swoich domów nad jeziorem, tak jak robili to przez lata przed rozpoczęciem programu. Tyle że teraz DJ i reszta gangu wpuszczają świat w swoje wybryki.

Źródło: Instagram / @daryllsimmons

Daryl Simmons, Mike Epps i Babyface

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gwiazda „Buckhead Shore”, DJ Simmons, mówi, że jego tata jest ważnym powodem, dla którego chce kariery muzycznej.

Daryl jest znanym producentem muzycznym i artystą nagrywającym. Wygrał nawet Grammy w 1993 roku jako jeden z autorów piosenki Boyz II Men „End of the Road”. Dodatkowo Daryl został nominowany do pięciu innych nagród Grammy w kategorii Najlepszy R&B.

DJ powiedział nam, że docenia sukces swojego ojca i chciałby to samo dla siebie jako muzyka.

„Ja też jestem autorem piosenek, próbuję podążać jego śladami” – powiedział DJ. ” Jednocześnie jestem utalentowany jak diabli. I jestem cholernie zajebisty. Ja i Pat [Muresan, of Buckhead Shore] pracowałem również nad muzyką. Po prostu próbujemy to rozgryźć, wiesz, proces wszystkiego. Zobaczycie to w tym sezonie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DJ Simmons (@djsimmons__)

Z kim pracował tata DJ Simmonsa?

Według DJ, jego tata pracował z „każdym, o kim możesz pomyśleć” w branży muzycznej. Mówiąc dokładniej, Daryl napisał i skomponował muzykę dla Boyz II Men, Toni Braxton, TLC, Dru Hill, a nawet Whitney Houston. Pracował również jako producent z Michaelem Jacksonem i Destiny’s Child.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DJ Simmons (@djsimmons__)

DJ może nie być w najlepszym środowisku na „Buckhead Shore”, aby faktycznie tworzyć muzykę.

Chociaż DJ obiecał, że widzowie zobaczą, jak odkrywa swoją karierę muzyczną w pierwszym sezonie Buckhead Shore, przyznał też, że w imprezowym domu nie jest to takie łatwe.

„Mamy ludzi, wiesz, którzy chcą imprezować i pić i tak dalej i [that gets me] rozkojarzony”, powiedział, o atmosferze w domu nad jeziorem w serialu. „Więc to jest rodzaj tego, z czym mam do czynienia”.

Mimo to jego fabuła prawdopodobnie koncentruje się głównie na jego karierze muzycznej. A po takim tacie jak Daryl Simmons oczekiwałbyś od niego czegoś mniej?

Oglądaj Buckhead Shore w czwartki o 21:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button