Rozrywka

Dlaczego Anne Heche i Ellen DeGeneres się rozstali? Jak związek kosztował aktorkę jej karierę filmową

Pod koniec lat 90., kiedy związki osób tej samej płci były bardzo rzadkie, słynna gospodyni talk show Ellen DeGeneres i gwiazda „Six Days, Seven Nights” Anne Heche pojawiły się na pierwszych stronach gazet, kiedy oficjalnie ogłosili swój romantyczny związek. Niestety, podobnie jak inne znane pary celebrytów, ta pierwsza para nie przetrwała długo i ostatecznie rozpadła się w 2000 roku.

REKLAMA

Duet powstał w latach 1997-2000, będąc w związku od prawie trzech i pół roku. 5 sierpnia Heche wdała się w paskudny wypadek samochodowy, w wyniku którego, zgodnie z raportami, doznała poważnych oparzeń. Heche uderzyła swoim samochodem w dom, powodując pożar, doznała wielu poparzeń i ostatecznie została zabrana do szpitala. Potężny pożar pozostawił byłą dziewczynę DeGeneresa z poważnymi oparzeniami, tak bardzo, że musiała zostać zabrana na noszach.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Ona jest tyranem”: Ellen DeGeneres zatrzasnęła się za „krokodyle łzy” w emocjonalnym pożegnaniu, gdy serial się kończy

Jaka jest wartość netto Ellen DeGeneres? „Wredna” prezenterka jest daleka od bankructwa pomimo plotek o jej występie na złom

REKLAMA

Relacja Heche i DeGeneres rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy duet spotkał się na imprezie Vanity Fair Oscars w 1997 roku i szybko stał się najsłynniejszą parą otwarcie LGBTQ w Hollywood w tamtym czasie. „Widziałem Ellen w zatłoczonym pokoju, nie wiedząc o niczym, poza tym, że po prostu mnie do niej przyciągnęła” – powiedział kiedyś Heche Oprah. W 2018 roku w podcastie Irish Goodbye Heche opowiadał o swoim dotychczasowym związku. Powiedziała: „Ellen i ja spotkałyśmy się w niedzielny wieczór na imprezie Vanity Fair”.

REKLAMA

Heche powiedziała podczas wywiadu, że wszystko zaczęło „kliknąć”, kiedy po raz pierwszy zobaczyła DeGeneres. „Nasze dusze łączą się[ed]i jest czas, kiedy dusze się spotykają i po prostu mają być… Moja dusza miała być z nią i to wszystko, co się liczy” – powiedziała. Jednak zszokowali swoich fanów, gdy zakończyli swój związek. „Nasz czas był piękną częścią mojego życia i taką, którą noszę z honorem”, powiedziała magazynowi Mr Warburton we wrześniu 2020 r. „Byłam częścią rewolucji, która spowodowała zmianę społeczną i nie mogłabym tego zrobić bez upadku. zakochany w niej”.

REKLAMA

Aktorzy Anne Heche i Ellen DeGeneres biorą udział w 10. dorocznej gali GLAAD Media Awards, aby uhonorować Whoopi Goldberg, Melissa Etheridge i Julie Cypher 17 kwietnia 1999 r. w Los Angeles w Kalifornii.  19 sierpnia 2000 roku para wydała wspólne oświadczenie dla New York Daily News, że zakończyli swój 3-letni związek.
Aktorzy Anne Heche i Ellen DeGeneres biorą udział w dziesiątej edycji GLAAD Media Awards w 1999 roku w Los Angeles w Kalifornii.

W październiku 2020 r., podczas odcinka „Dancing With the Stars”, Heche ujawniła, że ​​umawianie się z gospodarzem talk-show w latach 1997-2000 również negatywnie wpłynęło na jej karierę. „Byłem w związku z Ellen DeGeneres przez trzy i pół roku, a piętno związane z tym związkiem było tak złe, że zostałem zwolniony z mojej wielomilionowej umowy na zdjęcia i nie pracowałem w studiu zdjęciem przez 10 lat”, twierdziła, dodając, że spotkanie z DeGeneres na imprezie Vanity Fair Oscars w 1997 roku było „nocą, która na zawsze zmieniła moje życie”.

REKLAMA

W zeszłym roku aktorka dołączyła do TikTok i podczas przeglądania swoich przeszłych stylizacji z czerwonego dywanu powiedziała, że ​​„Ellen nie chciała, żebym ubierała się seksownie”. Tak więc, dając strójowi zero na dziesięć i duże kciuki w dół.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button