Rozrywka

Dlaczego Blake Lively i Ryan Reynolds czuli, że to „idealny czas” na urodzenie dziecka nr 4

Blake Lively Ryan Reynolds
Źródło zdjęcia: Matt Baron / Shutterstock

Blake Żywy i jej mąż Ryan Reynolds„Partia pięciu osób staje się sześcioosobową rodziną! 15 września przepiękny Plotkary 35-letnia absolwentka zaszokowała świat, kiedy zadebiutowała z brzuszkiem na 10. dorocznym Forbes Power Women’s Summit w Nowym Jorku. Dwa dni później Blake podwoiła swoją ciążę, publikując serię super uroczych zdjęć na Instagramie, które zawierały intymne chwile, które dzieliła z Ryanem podczas obecnej ciąży. I chociaż wiadomość wydawała się nagła, HollywoodLife WYŁĄCZNIE dowiedział się, że rodzice James6, Inez4 i Betty2, dużo się nad tym zastanawiali i uważali, że właśnie teraz jest „idealny czas” na urodzenie kolejnego dziecka.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)

„Czuje się naprawdę dobrze z powodu tej ciąży i zdecydowanie pomaga jej to, że ma idealnego męża, który tak bardzo ją kocha i chce tylko mieć pewność, że przez cały czas czuje się komfortowo”, powiedział źródło bliskie Blake’owi. Jak wiedzą fani, Blake zadebiutowała jako reżyser w zeszłym roku, kiedy wyreżyserowała krótki film dla swojej najlepszej przyjaciółki Taylor Swiftponownie wydana piosenka „All Too Well” (Wersja Taylora). Krótki film, w którym wystąpił Dziwniejsze rzeczy wschodząca gwiazda Sadie Umywalka, 20, jako główny, został dobrze przyjęty przez środowisko rozrywkowe, a także krytyków filmowych. 7 września Blake została nominowana do swojej pierwszej nominacji Nagroda Muzyki Country za jej reżyserskie umiejętności w innym teledysku Taylor, który towarzyszył jej piosence „I Bet You Think About Me”. Według źródła: „Ostatnie kilka lat było dla Blake ogromne pod względem jej sukcesów zawodowych. Kiedy w końcu skończyła swój najnowszy projekt, wiedziała, że ​​nadszedł czas na kolejne dziecko”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ryana Reynoldsa (@vancityreynolds)

Ale to nie jedyny powód, dla którego para z listy A zdecydowała, że ​​właśnie teraz jest idealny czas na poszerzenie rodziny. Jak HollywoodLife donosi, Ryan niedawno ujawnił na swoim Instagramie, że rok temu lekarze usunęli „potencjalnie zagrażający życiu” polip podczas rutynowej kolonoskopii. „To była dla niego ogromna pobudka”, powiedział nam źródło bliskie Ryanowi. „Po kryzysie związanym z kolonoskopią Ryan i Blake po prostu zdali sobie sprawę, że chcą zwolnić tempo i cieszyć się tym, co wspólnie zbudowali. Wtedy zdecydowali, że nadszedł czas na kolejne dziecko. Stawiają zdrowie, małżeństwo i rodzinę ponad wszystko w życiu. Wszystko inne jest na drugim miejscu”.

Drugie źródło dodało: „Ryan był tak skoncentrowany na swojej ogromnej karierze i doskonałej rodzinie, że nawet nie myślał o swoim własnym zdrowiu”. Chociaż Ryan grał superbohatera na dużym ekranie w swoich przebojowych filmach Daredevil, kumpel powiedział, że całe to doświadczenie „pokazało Ryanowi, że nie jest superbohaterem w prawdziwym życiu. Bez jego zdrowia nic innego w życiu nie byłoby możliwe”, powiedzieli nam, dodając: „Blake jest już niesamowicie zdrową kobietą, co sprawiło, że stała się jeszcze bardziej świadoma swojego ogólnego stanu zdrowia. Żadne z nich nie bierze nawet jednego dnia za pewnik i oboje są tak szczęśliwi, że mają kolejne dziecko”. https://www.instagram.com/p/Cin8-4JpcZw/

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button