Rozrywka

Dlaczego Brad Pitt rozmawiał z byłym „panieńskim”

Getty Brad Pitt.

Sławne są gwiazdy „Kawalera” i „Kawalera”. Ale nie są sławni „Brad Pitt”. Tak więc, kiedy była kawalerka, Rachel Lindsay, przeprowadziła wywiad z Bradem Pittem w ramach swojego występu w programie telewizyjnym „Extra”, był to ekscytujący moment dla fanów.

Lindsay była ubrana w białawą kamizelkę bez niczego pod spodem, jej włosy były schludnie związane w kucyk. Pitt wkładał zieloną kurtkę i spodnie oraz ciemnozieloną koszulę z rozpiętą plisą. Wydarzeniem była premiera nowego filmu Pitta „Bullet Train” w Los Angeles, ale większość rozmów skupiła się na swobodnej postawie 58-latka.

OBEJRZYJ WYWIAD PlayBrad Pitt na swoim nowym kawałku i córka Zahara w drodze do college’u (na wyłączność) Brad Pitt przyjechał do Los Angeles na ostatni przystanek swojej światowej trasy „Bullet Train”! Rozmawiał z Rachel Lindsay z „Extra” o swojej przyjaźni ze współgwiazdą Sandrą Bullock, jego nowym domu na plaży w Carmel i córce Zaharą, która uczęszczała do Spelman College. Brad wyjaśnił również ostatnie komentarze dotyczące bycia w ostatnim rozdziale swojego aktorstwa… 2022-08-02T15:36:32Z

Lindsay zaczęła od wspomnienia o wirusowym wyglądzie Pitta w spódnicy, który aktor przywdział podczas niemieckiej premiery „Bullet Train”. „Czy możesz uwierzyć, że to stało się tak wirusowe, jak się stało?” zapytała. Pitt odpowiedział: „moją polityką jest pozostawanie w błogiej naiwności”. Lindsay poinformowała Pitta, że ​​zamierza przyjąć tę politykę dla siebie.

„Załóż to na koszulkę, poduszkę lub coś w tym stylu” – zażartowała Lindsay – „Błogo naiwna, tak, to działa”. Nowe hasło pojawiało się kilkakrotnie podczas wywiadu. Na przykład Lindsay pochwaliła Pitta za to, że jest bardzo wyluzowany i wyluzowany. „Widzimy Brada bardzo chłodno” – oświadczyła, po czym zapytała gwiazdę „Fight Clubu”, czego nauczył się o sobie przez trzy lata, odkąd nakręcił film.

Pitt powtórzył swoją „błogo naiwną” filozofię, dodając do niej: „Jestem jak… wszystko będzie dobrze. Nie przejmuj się… po prostu odpuść. Wywiad przeniósł się następnie do nowego domu Pitta w Carmel, a jego córka Zahara dostała się do Spelman College, do którego najwyraźniej poszła również siostra Lindsay. Pitt wydawał się naprawdę zadowolony z tej ciekawostki.

Jak wiedzą fani Bachelor Nation, Rachel Lindsay była w 21 sezonie „The Bachelor”, gdzie umawiała się z Nickiem Viallem i wróciła do domu w dziewiątym tygodniu. Została główną postacią w „The Bachelorette” w sezonie 13, gdzie została okrzyknięta pierwszą afroamerykańską gwiazdą hitowego programu ABC. W serialu zaręczyła się z dr Bryanem Abasolo i do dziś są szczęśliwym małżeństwem.

Fani i przyjaciele byli bardzo podekscytowani Lindsay

Lindsay opublikowała zdjęcia z wywiadu z Bradem Pittem na Instagramie, a fani oszaleli. Wielu jej kolegów z Bachelor Nation również skomentowało. Becca Tilly napisała: „JESTEM wariuje!!!!!” Kaitlyn Bristowe, w typowy dla siebie sposób, bez żadnych ograniczeń, skomentowała: „To byłabym ja, ale z plamą siku na spodniach. Wow!”

Fani byli równie podekscytowani. Jeden z nich napisał: „To był niesamowity wywiad! Oboje byliście tak czarujący. Podobało mi się też, że pogratulowałeś mu Zahary krótką osobistą anegdotą, a nie pytałeś go, jak robili to inni ankieterzy. Inny fan skomentował: „Udało ci się! Wow, tak słodko i szczerze! Masz z niego dużo naturalnego i uroczego.

– Świecisz się. A ja jestem z drugiej ręki, gdy to oglądam” – zauważył inny plakat. Inny użytkownik Instagrama napisał: „Jesteś w tym taki naturalny. Żadnych fałszywych słów i po prostu dobrze się bawisz! Jestem pewien, że to uwielbiał. Sekcja komentarzy była również wypełniona mnóstwem słów „Weź to, dziewczyno!” komentarze i pytania dotyczące zapachu Pitta.

CZYTAJ DALEJ: OBEJRZYJ „Kawaler” Sean Lowe piecze swoją żonę

Więcej Ciężkie na The Bachelor News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button