Rozrywka

Dlaczego BTS wybrali określone utwory na tracklistę „Proof”?

10 czerwca BTS wyda album z antologią zatytułowany Dowód. Album będzie miał trzy płyty CD. Pierwszy Dowód Płyta będzie zawierać niektóre z największych hitów BTS. Na drugi Dowód CD, Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V i Jungkook wybrali piosenkę solo i podjednostkę do umieszczenia na liście utworów. Trzeci Dowód CD będzie zawierać niewydane wcześniej utwory oraz wersje demo utworów BTS. Dowód zawierać będzie również nowe utwory, w tym „Yet to Come (The Most Beautiful Moment”), „Run BTS” i „For Youth”.

Prowadzenie do wydania Dowód, Big Hit Music udostępniło teasery „Proof of Inspiration” w mediach społecznościowych. W każdym zwiastunie członkowie BTS opowiadali, dlaczego wybrali określone utwory na drugi Dowód PŁYTA CD.

BTS | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jakie utwory V i RM wybrali na „Proof”?

Na drugi Dowód CD, V zdecydował się dołączyć swoją solową piosenkę „Singularity” i utwór pododdziałowy „00:00 (Zero O’Clock)”. W jego Teaser „Dowód inspiracji”V podzielił się swoim procesem myślowym stojącym za jego wyborem.

„Miałem tendencję do myślenia o Kim Taehyung i artyście V jako o oddzielnych i myślałem, że muszę wybrać jedno lub drugie, jak wizualnie przedstawiono w teledysku „Singularity”…” – powiedział. „Teraz jestem w stanie zaakceptować obie strony siebie, ale także trzymać je osobno. Tak bardzo zmniejszyłem ciężar myślenia, podobnie jak reset dnia o północy. Ale myślę, że cały ten czas, który spędziłem na rozmyślaniu, jest dowodem, który uczynił mnie tym, kim jestem dzisiaj”.

RM ostatecznie wybrał swoją solową piosenkę „Intro: Persona” i utwór pododdziałowy „Stay”. Podobnie jak V, poruszył w swoim zwiastunie „brzemię” balansowania.

„„Intro: Persona” zaczyna się od „Kim jestem!” więc dużo o tym myślałem… Mam te wszystkie różne „ja”, więc czasami przychodzi to jako ciężki ciężar, a czasami zastanawiam się, kim jest prawdziwe „ja”. Ale w końcu odkryłem, że wszystkie te osobowości, między którymi się zmieniam, to ja. I myślę, że członkowie i nasza ARMIA, która „pozostała po mojej stronie, bez względu na to, kim byłem, są moim dowodem” – powiedział RM w swoim Film „Dowód inspiracji”.

BTS: Jungkook uważa, że ​​próba zespołu podczas rozdania nagród Grammy była „lepsza” niż ich występ

Suga, Jimin i Jin wybrali po dwie piosenki do albumu BTS „Proof”

Na drugim Dowód CD, Jimin zdecydował się włączyć swoją solową piosenkę „Filter” i utwór „Friends” z pododdziału, z których oba pojawiły się na albumie BTS z 2020 roku Mapa Duszy: 7.

„Chciałem, aby 'Filter’ i 'Friends’ znalazły się na tym albumie. Chciałem sprostać oczekiwaniom ARMY i pokazać im wiele różnych stron siebie. I nadal mam wiele różnych kolorów, którymi mogę się podzielić. Mógłbym wydawać się bezbarwny, a nie kolorowy, gdybym dostosował się do pomysłów innych ludzi bez własnego wyraźnego odcienia ”- powiedział Jimin w swoim Film „Dowód inspiracji”.

W zwiastunie „Dowód inspiracji” Suga wyjaśnił, że chciał wybrać dwie piosenki, które wydawałyby się „piosenkami biegunowo przeciwstawnymi”. To doprowadziło go do wyboru „Trivia 轉: Huśtawka” i „BTS Cypher PT.3: KILLER (Feat. Supreme Boi)”.

„Wybrałem dwie piosenki w całkowicie kontrastujących stylach. Są to „Ciekawostki 轉: Huśtawka”, który jest stosunkowo spokojny, oraz „BTS Cypher PT.3: KILLER (feat. Supreme Boi)”, który jest potężniejszy i pełen energii. Zastanawiam się, jaki rodzaj piosenek mogę wymyślić pomiędzy tymi biegunowo przeciwstawnymi piosenkami. Wymyślanie pomysłów na poszerzenie mojego muzycznego spektrum jest zabawne i znaczące” – opowiadał Suga w jego zwiastunie.

POWIĄZANE: 5 K-Dramas rekomendowanych przez BTS dla fanów do oglądania

Jina „Dowód inspiracji” ujawnił, że piosenkarz BTS zdecydował się włączyć piosenkę pododdziału „Jamais Vu” i swoją solową piosenkę „Moon”.

„Wszyscy wiedzą, że ARMY i ja jesteśmy nierozłączni jak Ziemia i Księżyc. A to już dobrze znany fakt, że właśnie o to chodzi w „Księżycu”. Teraz myślę, że jesteśmy w punkcie, w którym ja jestem WOJSKĄ, a WOJSKO to ja — zasymilowaliśmy się w jedno…” — opowiadał Jin. „Podobnie jak tekst w 'Jamais Vu’, kiedy robi się ciężko i jestem wykończony, będę myślał o naszych członkach i ARMY, którzy byli moim schronieniem i pocieszeniem, i tworzyli więcej dobrej muzyki”.

Jakie piosenki wybrali J-Hope i Jungkook na album BTS „Proof”?

Jungkook wybrał „Euphoria” i „Dimple” jako swoje dwie piosenki. W jego Teaser „Dowód inspiracji”Jungkook ujawnił, że woli występować z członkami BTS niż sam.

„Dodałem do tego albumu 'Euphoria’ i 'Dimple’. Prawdę mówiąc, najbardziej lubię śpiewać z innymi członkami i łączyć się z ARMY bez względu na to, jakie piosenki są. Właśnie o tym marzyłam… Każdego dnia jestem wdzięczna i dobrze się bawię. Ja radośnie tworzący muzykę podczas oglądania ARMY, a twoje uśmiechy, gdy mnie obserwujesz — to moje dowody” – powiedział Jungkook w swoim zwiastunie.

J-Nadzieja Film „Dowód inspiracji” był ostatni, który został wydany i ujawnił, że J-Hope zdecydował się umieścić piosenki „Outro: Ego” i „Her” na Dowód.

„’Her’ jest zasadniczo piosenką miłosną, ale niektórzy ARMY zinterpretowali tekst jako bardziej złożony… Może być wiele różnych interpretacji, ale czasami muszę nosić maskę, aby ukryć boki siebie, których nie szczególnie chcą pokazać innym ludziom…. Zaakceptowałem wszystkie moje strony jako części mojej tożsamości, mojego ego, ponieważ członkowie i ARMY akceptują mnie całego” – powiedział J-Hope.

POWIĄZANE: Występ BTS w konkursie Grammy 2022 jest już dostępny do oglądania online

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button