Rozrywka

Dlaczego Cher nigdy nie była w „RuPaul’s Drag Race”

Cher nigdy się nie pojawiła RuPaul’s Drag Race, mimo że jej dziedzictwo zostało kilkakrotnie uhonorowane w programie nagrodzonym Emmy. Oto dlaczego Cher nigdy nie była włączona RuPaul’s Drag Race i czy planuje wystąpić w programie w przyszłości.

Cher | Don Arnold/WireImage

Cher została kilkakrotnie uhonorowana w „RuPaul’s Drag Race”

Piosenkarka i ikona kultury Cher nigdy nie grała RuPaul’s Drag Racemimo że wielokrotnie był nagradzany w programie telewizyjnym.

Kilka drag queens podszyło się pod Cher w ramach słynnego wyzwania serialu „Snatch Game”. Zawodnicy również zsynchronizowali jej piosenki, a nawet wykonali muzyczny hołd zatytułowany „Cher: The Unauthorized Rusical”. Drugie miejsce w sezonie 4 i RuPaul’s Drag Race All Stars Mistrz sezonu 1, Chad Michaels, zyskał na znaczeniu dzięki podszywaniu się pod Cher w serialu i poza ekranem.

Matka Cher, Georgia Holt, i syn Chaz Bono pojawili się nawet w szóstym sezonie popularnego programu. Ale Ewita gwiazda sama nigdy nie była w serialu.

Michelle Visage ujawniła, że ​​Cher była wielokrotnie zapraszana do udziału w „RuPaul’s Drag Race”

Najlepszy przyjaciel i sędzia RuPaula Charlesa RuPaul’s Drag Race Michelle Visage ujawniła, że ​​wielokrotnie zapraszali Cher, między innymi megagwiazdy, do występu w programie.

„Aby wszyscy wiedzieli, pytaliśmy Dolly Parton o 11, 12, 13 lat” – powiedział Visage w rozmowie z Huffington Post w maju 2021 r. „W końcu jest plan, a dla tych ludzi jest to bardzo długi dzień. ”

Dodała: „Aby uspokoić wszystkich, pytamy Cher, pytamy Madonnę, pytamy Lizę, pytamy Dolly, prosimy wszystkich, a planowanie jest zawsze konfliktem. Zdobycie Gagi zajęło lata, ale ją dostaliśmy.

Piosenkarka „Believe” powiedziała, że ​​„w pewnym momencie będzie musiała kontynuować” program

Wentylatory nie mogę się doczekać, kiedy kultowa piosenkarka pojawi się kiedyś w serialu – sama tak powiedziała.

„Będę musiał to zrobić w pewnym momencie” – powiedziała Cher EW w kwietniu 2021 zapytana, czy kiedykolwiek pojawi się w programie.

Piosenkarka „Strong Enough” powiedziała, że ​​wie, że fani są chętni do jej występu i ceni sobie przyjaźń z RuPaulem. Chociaż nie była na Drag Racepojawiła się w dniu Pokaz RuPaula w 1997.

„Znam go od dawna. To taki fajny facet” – powiedziała Cher o twórcy i gospodarzu programu. „Rozważę to! Obejrzałem to… Jest mądry i kocham go. To najfajniejszy facet na świecie. To, co udało mu się zrobić, jest niesamowite”.

ZWIĄZANE Z: RuPaul otrzymuje muchę nazwaną jej imieniem za „błyszczące kolory tęczy” i „nogi na dni”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button