Rozrywka

Dlaczego dr Viviana wyszła „zamężna od pierwszego wejrzenia”? Fani mają pytania

Przygotujcie się, fani Żonaci od pierwszego wejrzenia, ponieważ przebojowy reality show szykuje się, aby przenieść cały swój dramat do San Diego w sezonie 15. Jednak długoletni widzowie mogą zauważyć, że w serialu zaszły pewne zmiany – w szczególności kto bierze tym razem w nim uczestniczyć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po tym, jak Lifetime ujawniło w maju 2022 r., że dwóch nowych ekspertów (DeVon Franklin i dr Pia Holec) dołączy do tego sezonu Żonaty od pierwszego wejrzenia, dr Viviana Coles ogłosiła w następnym miesiącu, że nie wróci na sezon.

Dlaczego więc dr Viviana zdecydowała się opuścić małżeństwo od pierwszego wejrzenia? Rozpakujmy wszystkie znane nam szczegóły.

Źródło: LifetimeArtykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem.Dlaczego dr Viviana opuściła „Żonaty od pierwszego wejrzenia”?

Kiedy Lifetime ogłosiło szczegóły dotyczące 15 sezonu Żonaty od pierwszego wejrzenia — i nie zawierało nazwiska dr Viviany obok dr Peppera, pastora Cala i dwóch nowych ekspertów — fani zaczęli zadawać pytania. Następnie zabrała się na Instagram, aby zepsuć, co się dzieje.

„Zawsze byłam zajęta znaczącymi projektami w moim życiu zawodowym i osobistym” – napisała, mówiąc fanom, że powodem jej odejścia było to, że „zdecydowałam się skupić więcej tej energii na nowych ekscytujących możliwościach, aby kontynuować moją misję pomagania innym w ich intymnych związkach”.

Mając to na uwadze, dodała: „Nie wrócę do Married at First Sight w przyszłym sezonie, ale jestem bardzo wdzięczna za moje 7 sezonów Unscripted TV Series z treściami Kinetic. Wierzę w proces MAFS oraz w moich współpracowników i będzie nadal życzyć wszystkim nadchodzącym uczestnikom wszystkiego najlepszego.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Lifetime

Pogłoski o odejściu dr Viviany zaczęły krążyć wśród fanów w marcu 2022 roku, ale jej odejście nie zostało potwierdzone, dopóki nie ogłoszono nowych ekspertów, a dr Viviana sama podzieliła się tą wiadomością.

„To bardzo emocjonujący dzień, ale jestem bardzo wdzięczny za tę okazję. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem być częścią tego procesu i być częścią łączenia par w miłości i uczenia ludzi, jak mogą być najlepszy partner dla innych — co robić, a czego nie” – napisała na Instagramie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gwiazdy „Żonaty od pierwszego wejrzenia” są smutne, że dr Viviana odchodzi.

Pod serią postów na Instagramie, które dr Viviana udostępniła na temat jej odejścia, wiele gwiazd Żonaty od pierwszego wejrzenia napisało wzruszające wiadomości do eksperta.

Gwiazda sezonu 9, Iris Caldwell, skomentowała: „Szczerze, byłaś absolutnie niesamowita! Jestem tak szczęśliwa, że ​​miałam cię jako trenera, moją cheerleaderkę, moją terapeutkę, moje wsparcie! Dziękuję bardzo, doktorze Vivi za wszystko. już teraz po radę, więc dziękujemy za całą przejrzystość NADAL! Twój największy zwolennik.”

Co się stało z dr Vivianą?! Czy nie powiedzieli, że przyprowadzają więcej ekspertów, którzy pomogą w dopasowaniu?! Wszyscy, potrzebujemy więcej, a nie mniej ekspertów 😅😩🤣🤣#ŻonatyAtFirstSight #MAFS pic.twitter.com/fvsatcvv2s

— realityfun (@realityfun2) 23 czerwca 2022

Beth Bice, koleżanka z sezonu 9, dodała: „Powodzenia, dr V, zrobisz tak niesamowite rzeczy !!!”

Zostało to również powtórzone przez Amani Randall z sezonu 11, który skomentował: „Życzenia dla przyszłych przedsięwzięć”.

Chociaż dr Viviana nie jest już częścią wszechświata MAFS, jest zajęta. Fani mogą znaleźć ją na trasie książki promującej jej nową pracę The 4 Intimacy Styles: The Key to Lasting Physical Intimacy.

Koniecznie sprawdź nowy sezon MAFS, którego premiera odbędzie się 6 lipca 2022 r. o 20:00 czasu wschodniego w Lifetime.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button