Rozrywka

Dlaczego Elizabeth Olsen nie spędza już czasu z „Avengers” Costarem Chrisem Evansem po jego odejściu z Marvela

Uczciwość to najlepsza polityka. Elżbieta Olsen była bardzo prawdomówna, gdy została zapytana o jej byłego costara Marvela Chris Evans.

Przeczytaj artykuł

„Byliśmy [close friends],” ten Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa gwiazda, 33 lata, powiedział podczas Targowisko próżnościwywiad z wykrywaczem kłamstw. „Mieszkaliśmy bardzo blisko siebie i przez ten czas często spędzaliśmy czas. Nadal go lubię, ale już nie lubię spędzać z nim czasu.

Zapytana, czy miała na myśli, że nie lubi spędzać czasu z Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel gwiazda, 40 lat, Olsen wyjaśniła, że ​​nie ma z nim żadnych problemów.

Elizabeth Olsen i Chris Evans. Joanne Davidson/Shutterstock

„To nie tak, że nie lubić spędzać z nim więcej czasu” – powiedziała aktorka Scarlet Witch. „Robiłem to w sposób bardziej LA. Nie lubię nadal z nim spędzać czasu. Robiłem to bardziej jako dzieciak z Valley.

Olsen i Evans po raz pierwszy udostępnili duży ekran w 2015 roku Avengers: Wiek Ultrona, film Marvela, w którym mieszkanka Kalifornii została przedstawiona jako Wanda Maximoff (przyszła Scarlet Witch). Poszli zagrać w Kapitan Ameryka Wojna Domowa, Avengers: Wojna bez granic oraz Avengers: Koniec gry.

Przeczytaj artykuł

Od czasu, gdy w filmie z 2019 roku zagrał Steve’a Rogersa/Kapitana Ameryki, Evans spędza dużo czasu w swoim rodzinnym Bostonie, podczas gdy Olsen mieszka w Los Angeles.

„Nigdy” nie powiedziałaby, że są najlepszymi przyjaciółmi. „Ale byliśmy przyjaciółmi. To znaczy, jesteśmy przyjaciółmi! Nie wiem, dlaczego zachowuję się, jakby nie żył – powiedziała ze śmiechem. „Jesteśmy przyjaciółmi, ale po prostu już się nie spotykamy”.

ten Ingrid idzie na zachód gwiazda miała tylko miłe rzeczy do powiedzenia na ten temat Rok świetlny aktor. „Świetnie się śmieje, więc kiedy opowiadasz dowcip, czujesz się lepiej ze sobą” – wyjaśniła.

Dlaczego Elizabeth Olsen nie spędza więcej czasu z Avengers Costarem Chrisem Evansem po jego odejściu z Marvela
Elizabeth Olsen i Chris Evans. Shutterstock (2)

Kiedy Targowisko próżności Zapytana, czy przestali się spotykać z powodu umiejętności stepowania Evansa, Olsen zapewniła, że ​​uwielbia jego fantazyjną pracę nóg. – Nie, to jedna z rzeczy, które w nim lubię – powiedziała.

Kontynuowała: „Och, widziałam go stepującego. Dużo stuka na planie.

Na premierze 2015 roku Czas ultronaOlsen pominął trening taneczny Evansa na czerwonym dywanie. „Oj, ona tam jest i mówi to wszystkim!” powiedział Podziwiać. „W porządku, tak, dorastałem w stepowaniu. Nie mogę powiedzieć, że jestem stepującą tancerką, ale to właśnie przedstawia tam Lizzie. Dobrze, wezmę to. Dlaczego nie? To sprawia, że ​​wyglądam fajnie, prawda?

Przeczytaj artykuł

W innym miejscu w segmencie wykrywacza kłamstw Widziałem światło aktorka ujawniła, że ​​jej nie ma Mściciele łańcuch tekstowy po usunięciu aplikacji, a ona nigdy się nie spotkała Jan Krasiński — pomimo jego występu w jej najnowszym filmie Marvela. Wykrywacz kłamstw ujawnia również, że nie była największym fanem Danielle Haim’s Pizza z Lukrecją występ, mimo że nalegała, aby podobał jej się film z 2021 roku.

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa jest teraz w kinach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button