Rozrywka

Dlaczego Kim Kardashian i Pete Davidson się rozpadli

Więcej na temat: kim kardashian Kim Kardashian i Pete Davidson zrywają po dziewięciu miesiącach Katy Perry wzdryga się, gdy TikTok nazywa Pete’a Davidsona swoją „kochanką” modelką Kim Kardashian Okulary Yeezy z córkami North i Chicago Wszystko o „bolesnym, ale wartym tego zabiegu” Kim Kardashian leczenie

Różnica wieku Kim Kardashian i Pete’a Davidsona spowodowała, że ​​rozstali się na początku tego tygodnia, źródła mówią wyłącznie na stronie szóstej.

„Pete ma 28 lat, a Kim 41 – w tej chwili są po prostu w bardzo różnych miejscach” – mówi wtajemniczony.

„Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny i chce, żeby poleciała do Nowego Jorku, czy gdziekolwiek się znajduje w mgnieniu oka” – dodaje źródło. „Ale Kim ma czworo dzieci i nie jest to takie proste. Musi się skupić na dzieciach.

Źródło mówi nam również, że Kardashian – która prowadzi wiele firm i gwiazd w reality show – była „całkowicie wyczerpana tym związkiem i innymi rzeczami, które działy się w jej życiu”.

Gwiazda „Kardashians” miała ostatnio burzliwy związek z byłym Kanye Westem, co spowodowało konflikt, gdy spotykała się z ałunem „SNL”.

Różnica wieku Pete’a Davidsona i Kim Kardashian doprowadziła do ich zerwania, źródło mówi wyłącznie Page Six.Getty Images dla The Met Museum/

Wtajemniczony wyjaśnił: „Kiedy Kim jest z kimś innym, Kanye może powodować problemy z dziećmi. Próbuje dzielić i podbijać. Nic na to nie poradzi.

„Kim jest naprawdę oddaną matką, a jej dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Chce i potrzebuje harmonii w domu i w swoim życiu.”

Kardashian — na zdjęciu z córkami North i Chicago — chce skupić się na byciu mamą.GC Images

Kardashian i Davidson – którzy ostatnio spędzali czas osobno, ponieważ był w Australii kręcąc nowy film – spotkali się, gdy prowadziła „Saturday Night Live” w październiku 2021 roku i zaczęli oficjalnie spotykać się w następnym miesiącu.

„Kiedy się pocałowaliśmy, powiedziałam po prostu „Mmm!” To był pocałunek na scenie, ale wciąż był trochę zing ”- założyciel SKIMS powiedział później o całowaniu komika w szkicu w nocnym programie.

Para pocałowała się po raz pierwszy w odcinku „Saturday Night Live na żywo” z października 2021 roku.Saturday Night Live/YouTube

Jednak Kardashian – który złożył wniosek o rozwód z Westem (45 lat) w lutym 2021 r. – nie był pewien, czy iskra była czymś wyjątkowym.

„Pomyślałam:„ Wow, naprawdę nie całowałam nikogo innego od 10 lat, więc może jestem po prostu głupia i to nic, to tylko pocałunek na scenie ”- dodała.

Gwiazda reality show i były Kanye West mają burzliwy związek od czasu ich rozpadu.PA Images za pośrednictwem Getty Images

Kardashian i West związali się w maju 2014 roku i mają czworo dzieci: North, 9 lat, Saint, 6 lat, Chicago, 4 lata i Psalm 3 lata.

Davidson – który był wcześniej zaręczony z Arianą Grande – niedawno otworzył się na temat swojego „marzenia”, aby pewnego dnia zostać tatą.

“[I’m] zdecydowanie rodzinny facet. Moją ulubioną rzeczą, którą jeszcze nie osiągnąłem, jest to, że chcę mieć dziecko” – powiedział w zeszłym miesiącu w „Hart to Heart” Pawia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button