Rozrywka

Dlaczego Lisa Kudrow czuła się niepewnie co do swojego ciała podczas filmowania znajomych

Na Przyjaciele, Phoebe Buffay, ulubiona przez wszystkich muzyk i masażystka, nigdy nie wydawała się pozbawiona pewności siebie – niezależnie od tego, czy była kręcona, spotykała się z jednym ze swoich licznych romansów, czy udzielała mądrych (choć niekonwencjonalnych) rad swoim tytułowym przyjaciółkom. Jak ujawniła Lisa Kudrow w wystąpieniu 3 sierpnia na zmiażdżony, była równie pewna siebie jak młody dorosły. „Byłam pewna siebie” – powiedziała. – A tak przy okazji, wydaje mi się, że jeśli jesteś pewny siebie, ale masz słabość, wtedy tłum cię atakuje.

Kiedy Kudrow był bliski zostania powszechnie znanym nazwiskiem przez Phoebe, jednak po raz pierwszy poczuła, że ​​ta pewność siebie słabnie. „Nie było, dopóki Przyjaciele że zdałem sobie sprawę, Och, nie wyglądam tak, jak myślałem, że wyglądam” powiedziała. „I właśnie to było tak drażniące, i wtedy to było jak, och, naprawdę muszę schudnąć? mam dietę? Strzelać.”

Kudrow wyjaśniła, że ​​wcześniej uważała się za „kij”, ale jej wizerunek ciała zmienił się podczas pracy z Jennifer Aniston i Courteney Cox nad ukochanym sitcomem – chociaż wyjaśniła, że ​​przyjaciele (IRL i serial) byli tylko wsparciem.

„To nie były nagłówki, po prostu widziałem siebie w programie” – powiedziała. „I widząc siebie w ubraniach i widząc Courteney i Jennifer w ubraniach, i na początku pomyślałem: Och, bo oni wiedzą, jak krawiectwo, więc mogą omówić to z projektantem kostiumów o tym, gdzie dokładnie coś wziąć.

Ron Davis / Zdjęcia archiwalne / Obrazy Getty

Kiedy Kudrow poprosił Coxa i Aniston, aby towarzyszyli jej podczas przymiarki, kobiety z radością się zobowiązały – „ponieważ szczerze mówiąc, były jak siostry” – powiedział czule Kudrow. „Byli tak, ach … i wtedy zobaczyłem, Och, OK, nie chodzi tylko o krawiectwo. Wiesz, że? Nie mówię też, że mam nadwagę. Po prostu nie miałam pojęcia, jaki jest kształt mojego rzeczywistego ciała”.

To nie pierwszy raz, kiedy Kudrow otwiera się na temat niepewności podczas kręcenia Przyjaciele. W 2019 roku powiedziała Marcowi Maronowi, że spróbuje schudnąć podczas trwania programu. „Jestem już większy niż Courteney i Jennifer. [I was] wyższy, większy. Moje kości wydają się większe, po prostu czułam się jak ta góra kobiety obok nich” – powiedziała, per Moda.

Na szczęście przez jej „późne 30 lub 40 lat – albo później” – powiedział Kudrow Podkruszony, znów zaczęła obejmować swoje ciało. „Właśnie zdałem sobie sprawę, o nie – w porządku. Tak właśnie wyglądam. W porządku. To znaczy, rób to, co musisz, aby być zdrowym. Ale to jest twoje ciało, jest OK.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button