Rozrywka

Dlaczego Monet X Change sprzedał większość swoich wybiegów z 10. sezonu „RuPaul’s Drag Race” i „All-Stars 4”

Z kilkoma występami na RuPaul’s Drag RaceMoneta X Change uznała, że ​​jej szafa jest po prostu zbyt ciasna. Oto dlaczego Gwiazdy 7 konkurentka postanowiła sprzedać fanom część swoich kultowych stylizacji.

Monet X Change brał udział w 10 sezonie „RuPaul’s Drag Race” — i sprzedał niektóre ze swoich strojów z sezonu

Monet X Change bierze udział w wyścigu 'RuPaul’s Drag Race: All-Stars 7′ Saks Fifth Avenue display | Astrid Stawiarz/Getty Images dla VH1/Paramount+

Po rywalizacji na RuPaul’s Drag Race sezon 10 i zgarniając koronę Miss Agent, powrócił Monet X Change Gwiazdy 4. Ona i Trinity the Tuck zdobyli koronę i tytuł „America’s Next Drag Superstar”.

Podczas jednego z odcinków Sibling Rivalry Bob Drag Queen pojawił się w jednej z kurtek Monet X Change. Po tym, jak Monet X Change poprosił o podziękowanie, Bob Drag Queen powiedział, że była zszokowana, że ​​jej przyjaciółka sprzedała tak wiele kultowych strojów.

„Mówię to na głos, a teraz Monet nie może powiedzieć, że nie powiedziałem tego: jeśli masz jakieś dzieła z jakiegoś historycznego Drag Race za chwilę [that’s just] zaśmiecając twoją przestrzeń, kupię je od ciebie. Zamiast sprzedawać je nieznajomym, kupię je” – powiedział Bob Drag Queen swojej współprowadzącej podcast.

„Wiesz, może pewnego dnia będę żałować, że sprzedałem niektóre z tych rzeczy, ale powiem, że to bardzo miłe widzieć, jak ludzie tagują mnie na TikToks i mówią„ o mój boże, mam różowy strój… ”Monét dodany. „Miło jest widzieć ludzi, którzy je noszą”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/iUHvqu9xO0I?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Monet X Change powiedział, że jej „przeciąganie się po prostu mnoży”

Monet X Change wraca do pokoju Werk na sezon zwycięzców RuPaul’s Drag Race: All-Stars. W rozmowie z Entertainment Weekly artysta skomentował sprzedaż kilku znanych Drag Race wygląda.

„Tak trudno było zdecydować, co sprzedać, a co zatrzymać, ponieważ Drag Race jest dla mnie oczywiście bardzo wyjątkowy” – powiedział Monet X Change. „To ogromna część mojego życia. Pewnego dnia spojrzę wstecz na rok 2047 i wiem, że będę żałować, że nie mam wyglądu Plastic Fantastic lub Kim K, ale nadszedł czas.

„Przeciągnij po prostu mnoży. Im więcej s*** się dostaniesz, tym bardziej opór zaczyna pochłaniać każdą część twojego domu, a ja myślę, że muszę się z tym rozstać i dać niektórym fanom, aby mogli z tym żyć ”. nieprzerwany. „Ale zachowałem oba wejścia – sezon 10 i Gwiazdy 4a także zachowałem oba wyglądy promocyjne, sezon 10 i Gwiazdy 4, a także zachowałem swój ostateczny wygląd. Nie, nie sprzedałem, to też sprzedałem”.

Inni zawodnicy „RuPaul’s Drag Race” sprzedali swoje towary fanom

Monet X Change nie byłby jedynym wykonawcą dragów, który ją sprzedał Drag Race pamiątki w Internecie. ten Gwiazdy 3 zwycięzca, Trixie Mattel, opublikowała niektóre ze swoich stylizacji w serwisie eBay, a większość przedmiotów otrzymała kilka ofert od fanów.

Podczas rozmowy z Katyą o potencjale Drag Race muzeum Trixie Mattel ujawniła, że ​​nie przechowuje swoich strojów.

ZWIĄZANE Z: „RuPaul’s Drag Race”: czy Monet X Change i Bob Drag Queen są ze sobą spokrewnieni?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button