Rozrywka

Dochodzenie w sprawie Setha Richa: Aktualizacje dotyczące morderstw dzisiaj

Netflix Obraz promocyjny Netflix.

Morderstwo Setha Richa pozostaje dziś przedmiotem śledztwa w dziwnej sprawie, która wywołała rozpowszechnione teorie spiskowe, które fałszywie wiążą śmierć doradcy Partii Demokratycznej z WikiLeaks.

Rich miał 27 lat, kiedy został zastrzelony w dzielnicy Bloomingdale w Waszyngtonie o 4:20 rano 10 lipca 2016 r. Sprawa pozostaje nierozwiązana. Jego morderstwo szybko wywołało spekulacje ze strony teoretyków spiskowych po niejasnych komentarzach założyciela WikiLeaks, Juliana Assange’a. Internetowi teoretycy spisku spekulowali, że to Rich, a nie Rosja, ujawnił wewnętrzne dokumenty DNC do WikiLeaks. Sprawa zyskała popularność po tym, jak Fox News podał nieprawdziwe informacje.

Morderstwo Richa i otaczające go teorie spiskowe były tematem drugiego odcinka nowej serii Netflix „Web of Make Believe: Death, Lies and the Internet”.

Oto, co musisz wiedzieć:

Rodzice Richa rozstrzygnęli pozew z Fox News po tym, jak sieć rozpowszechniła teorie spiskowe dotyczące morderstwa

Joel i Mary Rich osiągnęli ugodę z Fox News w 2020 roku. Warunki tej ugody są poufne.

Rodzice Richa powiedzieli wówczas w oświadczeniu, że byli „zadowoleni z rozstrzygnięcia tej sprawy i mają szczerą nadzieję, że media zachowają prawdziwą ostrożność w przyszłości”.

„Ugoda z Fox News zamyka kolejny rozdział w naszych wysiłkach opłakiwania morderstwa naszego ukochanego Setha, za którym tęsknimy każdego dnia” – dodali. „Pozwala nam to odejść od sporu, który wszczęliśmy w odpowiedzi na artykuł Fox News z maja 2017 r. i telewizyjne oświadczenia dotyczące morderstwa Setha”.

CZYTAJ DALEJ: Justin Rapp Now: Gdzie jest glina dzisiaj w 2022 roku?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button