Rozrywka

Doja Cat całkowicie goli głowę i brwi podczas Instagram Live

Więcej na: kot doja Noah Schnapp mówi, że „wszystko dobrze” z Doja Cat po udostępnieniu prywatnych wiadomości DM Doja Cat traci 200 000 obserwujących po uderzeniu Noah Schnappa, który zyskuje 2 miliony Doja Cat naśladuje zeznanie Amber Heard o tym, że jej pies został ukąszony przez pszczołę Doja Cat trzaska Gwiazda „Stranger Things” Noah Schnapp za udostępnienie prywatnych wiadomości DM

Doja Cat debiutuje w zupełnie nowym wyglądzie.

Choć zdobywczyni nagrody Grammy znana jest ze swojej nieustannej dziwactwa, fani nie spodziewali się, że raper przejdzie poważną transformację.

Zabierając się w czwartek na Instagram, 26-latka ujawniła, że ​​„nigdy nie lubiła” mieć włosów, nie pozostawiając jej wyboru, jak tylko się ich pozbyć.

Z brzytwą w dłoni Doja zgoliła brwi po tym, jak zadebiutowała swoim nowym buzzcutem.

„Po prostu nie mogę uwierzyć, że zajęło mi to tyle czasu, aby powiedzieć: „Ogol swoją pierdoloną głowę” – dodała.

I wygląda na to, że nie ogląda się za siebie, gdy powiedziała fanom, że ma „obsesję” na punkcie swojego nowego wyglądu.

„Czuję, że i tak nigdy nie powinnam mieć włosów”, powiedziała fanom na swoim Instagramie na żywo. „Ja lubię nie lubię mieć włosów”.

Doja Cat zgoliła brwi na żywo 👀 pic.twitter.com/wBM1BtfUqC

— Bez skoczka (@nojumper) 5 sierpnia 2022 r.

„Nigdy nie lubiłem mieć włosów. Nie mogę ci raz powiedzieć, od początku mojego życia, że ​​kiedykolwiek pomyślałem: „To jest fajne. Po prostu nie lubię mieć włosów” – dodała.

Raperka zgoliła całą głowę i brwi po przyznaniu, że „nigdy nie lubiła” mieć włosów.Instagram/@dojacat26-latka powiedziała, że ​​ma „obsesję” na punkcie swojego nowego wyglądu.Instagram/@dojacat

Autorka hitów „Kobieta” powiedziała, że ​​czuła się „tak cholernie wyczerpana podczas ćwiczeń”, gdy nosiła peruki, które zaczęły „zsuwać się i odrywać jej głowę”.

„Ćwiczyłem, ale nie mogłem się skupić, ponieważ bardziej martwiło mnie to, jak wyglądam. Albo o tym, jak radziły sobie moje włosy i jak trzymać je na skórze głowy” – dodała.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button