Rozrywka

Dokładna metoda stosowana przez studentów zwycięskich na loterii, którzy zgarnęli 48 MILIONÓW dolarów i porzucili swoją codzienną pracę, aby zagrać w grę

Studenci COLLEGE wymyślili najlepszy czas, aby kupić zwycięskie losy na loterię, zgarniając 48 milionów dolarów i ostatecznie rzucić swoją codzienną pracę.

Grupa studentów z Massachusetts Institute of Technology wykorzystała nieoczekiwaną cechę w loterii Cash WinFall w 2005 roku, aby zarobić na grze.

1

W przeciwieństwie do większości gier loteryjnych, jackpot Cash WinFall był ograniczony do 2 milionów dolarów.

Jeśli nikt nie wygrał jackpota po osiągnięciu tak wysokiego poziomu, zostanie on rozdzielony lub „rozłożony” na mniejsze nagrody.

To sprawiło, że te mniejsze nagrody były od pięciu do dziesięciu razy większe niż normalnie.

Dopasowanie pięciu z sześciu liczb wylosowanych w Cash WinFall zazwyczaj daje 4000 $, ale nagroda może wzrosnąć do 40 000 $ w ciągu tygodnia, podał The Tech.

Wygrałem lotto jackpot dziwną metodą po dziwnym zbiegu okoliczności w telewizji
Zbadałem liczby używane przez poprzednich zwycięzców lotto - liczby „gorące lub zimne”

Studenci MIT kupowali jak najwięcej biletów podczas tych specjalnych tygodni po tym, jak jeden z nich wpadł na pomysł podczas szkolnego projektu.

Doszli do wniosku, że gdyby kupili bilety o wartości co najmniej 600 000 dolarów, mieliby duże szanse na odzyskanie 15 do 20 procent więcej niż pierwotnie wydali.

W raporcie stanowego inspektora generalnego z 2012 r. grupa, która nazwała się Random Strategies, miała zarobić co najmniej 3,5 miliona dolarów w latach 2005-2012.

Grupa przekształciła swoją zwycięską strategię w pełnoetatowy biznes.

Spędzali godziny wypełniając kupony zakładów i kupując bilety w kilku wybranych sklepach, obstawiając od 17 do 18 milionów dolarów w ciągu siedmiu lat.

GS Investment Strategies of Michigan, inna grupa loteryjna, powiedziała śledczym, że Random Strategies zazwyczaj ma na celu zakup około 312 000 losów, podał serwis.

W końcu firma Random Strategies odkryła, że ​​jeśli kupią wystarczającą liczbę biletów, mogą sami podnieść nagrodę do 2 milionów dolarów, zmuszając do przewinięcia, w którym mogliby wygrać.

W sierpniu 2010 roku grupa kupiła ponad 80 procent biletów podczas wymuszonego rolldownu, gromadząc 700 000 biletów.

Skończyło się na tym, że zgarnęli 860 z 983 zwycięskich kuponów, z których każdy był wart 600 $ lub więcej.

W raporcie inspektora wykrył nieczystą grę urzędników loterii, którzy milczeli, podczas gdy Random Strategies realizowało swoje plany.

Inspektor dowiedział się, że loteria wiedziała, że ​​grupa kupuje wszystkie te bilety, ponieważ loteria musiała zatwierdzić dodatkową sprzedaż biletów dla sklepów, w których będzie kupować Random Strategies.

Dział finansowy loterii następnie nie powiadomił innych pracowników loterii, którzy mieli przewidzieć jackpoty, co oznaczało, że opinia publiczna nie była świadoma tygodnia, w którym się toczyła.

To dało grupie nieuczciwą przewagę, ale urzędnicy loterii pozwolili im, ponieważ zarabiali na biletach, które kupili studenci, stwierdził inspektor.

Rodzina ma problem z bolesną apelacją, ponieważ „znaleziono ciała dwojga zaginionych nastolatków”
Sherri Papini, lat 40, skazana na 18 miesięcy więzienia za sfingowanie własnego porwania

Cash WinFall nie obowiązuje od 2012 roku, w którym inspektor dowiedział się o metodzie wygrywania Random Strategies.

„Przychody były ogromne, a loteria skorzystała, ale były praktyki, które nie były odpowiednie i robiono rzeczy, które nie były właściwe”, powiedział w 2012 roku skarbnik stanu Steven Grossman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button