Rozrywka

Dołącz do przedsprzedaży trasy koncertowej Steve’a Lacy’ego 2022 z tymi kodami

Piosenkarz Steve Lacy wyrusza tej jesieni w swoją trasę Give You The World, a fani chcą wiedzieć, jakich kodów przedsprzedażowych mogą użyć, aby kupić bilety.

Steve Lacy odniósł niedawny sukces dzięki wirusowemu hitowi Bad Habit, który nie tylko stał się jego pierwszym singlem na listach przebojów, ale ma ponad 67 milionów streamów na Spotify.

Lacy zabiera teraz swoje talenty w trasę, ponieważ ujawnił fanom, że będzie występował w Ameryce Północnej. Rzućmy okiem na kody przedsprzedażowe, które fani Steve’a Lacy’ego mogą użyć, aby kupić bilety na jego nadchodzące jesienne koncerty w 2022 roku.

Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż trasy Give You The World Steve’a Lacy’ego

24-letni muzyk ogłosił, że rozpocznie swoją trasę Give You The World, wymieniając szereg dat w Ameryce Północnej we wtorek (3 sierpnia).

W poście do swoich dwóch milionów obserwujących na Instagramie piosenkarz udostępnił zdjęcie przedstawiające występy na jego nadchodzącej trasie, gdy napisał: „Już czas… Give You The World tour”.

Podczas gdy muzyk zapowiedział trasę koncertową we wtorek, dzień przedsprzedaży nadchodzących koncertów już się rozpoczął.

Wczesna sprzedaż biletów rozpoczęła się wraz z przedsprzedażą Spotify. Wydarzenie to uhonorowało najlepszych słuchaczy Spotify, do których następnie przesłano e-mailem kod do zdobycia biletów w przedsprzedaży.

Wydarzenie Spotify nie jest jedyną przedsprzedażą odbywającą się przed ogólną wyprzedażą, ponieważ inne, w tym przedsprzedaż lokalna, mają rozpocząć się w czwartek.

Lokalne lokale już zaczęły udostępniać kody przedsprzedażowe Steve’a Lacy 2022

Przed jutrzejszą przedsprzedażą w lokalnych lokalach niektóre lokalizacje już zaczęły publikować kody, których fani mogą użyć, aby uzyskać dostęp do biletów.

Poniżej znajduje się lista kodów lokalnych lokali, które do tej pory zauważyliśmy:

House Of Blues Anaheim: OKLASKI

Teatr uniwersytecki: OKLASKI

Austin Emo: OKLASKI

Republika Nola: NOLALACYJNOŚĆ

Miska Eastside: NASHVILLE

Sala św. Andrzeja: OKLASKI

House Of Blues Las Vegas: OKLASKI

Scena dźwiękowa Baltimore: BLIŹNIĘTA

Teatr żywej sztuki: OKLASKI

Jeśli nie widzisz swojego lokalnego miejsca na liście, zalecamy zapoznanie się z ich stronami w mediach społecznościowych w celu uzyskania aktualizacji.

Ogólna wyprzedaż rozpocznie się pod koniec tygodnia

Ci, którym nie uda się zdobyć biletów w wielu przedsprzedażowych wydarzeniach, będą mieli kolejną szansę w piątek (5 sierpnia), kiedy rozpocznie się ogólna wyprzedaż.

Bilety są dostępne zarówno na Ticketmaster, jak i na Live Nation. Wskazówki dotyczące biletów można również znaleźć na stronie Steve’a Lacy’ego tutaj.

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Amber jest dziennikarką rozrywkową, która uwielbia wszystko, co ma do zaoferowania showbiznes, celebrytki i reality TV. Po ukończeniu dziennikarstwa na Brunel University została reporterem showbiznesu w Express.co.uk. Pisząc zarówno dla HITC, jak i The Focus, Amber jest obecnie autorem dla The Focus, opisując najnowsze trendy związane z celebrytami i rozrywką.

Kate Bush pozostała na szczycie listy przebojów pomimo całkowitego wycofania się ze sceny

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button