Rozrywka

„Dom smoka”: Milly Alcock „trzęsła się” kręcąc tę ​​scenę

Dom Smoka przedstawiła Milly Alcock jako młodą Rhaenyrę Targaryan. Dorośnie tak szybko, że w kilku odcinkach zagra ją Emma D’Arcy. Alcock była tam pierwsza, a jej pierwsza scena była doozy. W niedawnym wywiadzie Alcock wyjaśniła, dlaczego pierwszy dzień w pracy sprawił, że drżała.

Paddy Considine i Milly Alcock | Ollie Upton/HBO

Alcock był gościem Dom Smoka podcast do odcinków 3 „Second of His Name”. Podzieliła się swoim dramatycznym wprowadzeniem do serialu sceną z pierwszego odcinka. Teraz, gdy już widziałeś Dom Smokamożesz sobie wyobrazić, dlaczego „trzęsła się”. Dom Smoka emituje nowe odcinki w niedziele na HBO Max.

Scena, która wstrząsnęła Milly Alcock w odcinku 1 „Domu smoka”

Pod koniec serii premiera Dom Smoka, Król Viserys (Paddy Considine) opowiada Rhaenyrze historię „Pieśni lodu i ognia” Aegona. Viserys obiecuje, że dowiezie tajemnicy. Jak Gra o tron fanem, Alcock wiedział, jakie to było monumentalne.

„Jest w pierwszym odcinku, pod koniec pierwszego odcinka” — powiedział Alcock na Dom Smoka podcast. „Jestem w pokoju czaszek z Paddym i mówi mi coś bardzo, bardzo ważnego. I to był mój pierwszy dzień i trzęsłem się. Tak się bałem”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/14961VoZ-qQ?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Dom smoka” przeskakuje w czasie wyjaśnione przez twórców programu

Nawet gospodarze podcastu uważali, że to zbyt duża scena na początek. Pieśń Lodu i Ognia to cała przepowiednia, że ​​nadchodzi zima.

– Tak, dziękuję – powiedział Alcock. „To co powiedziałem. Byłem jak chłopaki, pomyślmy o tym tutaj. Ale dostaliśmy to.

W „House of the Dragon” Episode 3, Rhaenyra nie jest fanem króla Viserysa

To był miły moment zaufania i walidacji na początek Dom Smoka na. Viserys jest nawet otwarty na posiadanie pierwszej królowej Targaryenów. Tak się jednak nie stanie, ponieważ ulega presji, by się ożenić. I wybiera najlepszego przyjaciela Rhaenyry, Alicent (Emily Carey). W trzecim odcinku Alcock już się nie trząsł i osłabiał psychikę Rhaenyry.

POWIĄZANE: „Dom smoka”: Dlaczego George RR Martin wybrał Ryana J. Condala do adaptacji „Ognia i krwi”

— Ona jest ponad tym — powiedział Alcock. „I myślę, że właśnie dlatego widzimy, jak jej związek rozwija się bardziej z Cristonem Cole w odcinku 3, ponieważ ona mówi: „Nie mam nikogo. Nikt mnie nie słucha. Mój najlepszy przyjaciel znowu przeleciał mojego tatę. Nie ma nikogo.’ Więc myślę, że ona jest po prostu jak po co próbować rozmawiać z tatą, bo wiem, że mnie nie posłucha, albo zmieni to w coś. Nie chce słyszeć, co ma do powiedzenia, więc nie ma ochoty na kontakt.

Pierwsze wrażenia Rhaenyra

Zanim dotarła do swojej pierwszej sceny, Alcock musiała poradzić sobie z Rhaenyrą. I tylko Rhaenyra w pierwszych sześciu odcinkach, ponieważ jeden dorasta, zanim D’Arcy przejmie kontrolę.

„Rhaenyra jest interesująca, ponieważ sposób, w jaki zachowuje się na świecie, jest bardzo sprzeczny z tym, jak się czuje i jak chce się zachowywać” — powiedział Alcock. „Więc ona ciągle toczy tę bitwę. Jest bardzo interesującą młodą kobietą, która przechodzi przez wyżymaczkę i jest obserwowana przez wszystkich i robi złe rzeczy, ale uczymy się ją kochać.

POWIĄZANE: „Dom smoka”: Dlaczego George RR Martin wybrał Ryana J. Condala do adaptacji „Ognia i krwi”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button