Rozrywka

Dorit Kemsley twierdzi, że Lisa Vanderpump zignorowała ją na przyjęciu pośród dramatu sms-owego PK: „Nigdy się nie pojawiła”

Rozlanie herbaty. Dorit Kemsley stwierdził, że Lisa Vanderpump zignorował ją na przyjęciu u wspólnego przyjaciela, pogłębiając jej narrację, że restaurator nie skontaktował się z nią po tym, jak została okradziona z bronią w jej domu w październiku 2021 roku.

Przeczytaj artykuł

„Słuchaj, słyszałem wiele rzeczy. Słyszałem, że wyciągnęła do mnie rękę, myślała, że ​​jest zablokowana, więc nigdy tak naprawdę nie wiesz, w co wierzyć” – powiedział 45-letni Dorit. Andy Cohen w środę 22 czerwca, występ w dniu Oglądaj, co się dzieje na żywo.

„Wiem to: gdybyśmy otrzymali wiadomość, odpowiedzielibyśmy. Nie chcę ciągnąć tej sprawy z LVP, ale trzy miesiące, cztery miesiące po incydencie, widzieliśmy ją. Byliśmy na przyjęciu z okazji 70. urodzin naszego wspólnego przyjaciela” – kontynuował projektant mody. Po stwierdzeniu, że 61-letnia Vanderpump „nigdy nie podchodziła” do swojego męża, Paweł „PK” Kemsley, podczas spotkania, Dorit dodał: „Jeśli wysłałeś wiadomość tekstową i naprawdę ci to zależało, podejdź do jednego z nas i powiedz: 'Jak się masz? Wysłałem ci SMS-a, nie odebrałem. Nic.”

Kiedy tubylec z Connecticut twierdził, że Po prostu boskie autor nie powiedział nic o incydencie podczas majowego wystąpienia w dniu WWHL, Vanderpump broniła się za pośrednictwem Twittera. „Fakt… wyciągnąłem rękę… nie odpowiedzieli” – napisała. W kolejnym tweecie zamieściła zrzut ekranu z wiadomością, którą rzekomo wysłała do PK w październiku 2021 r. „Przykro mi słyszeć, co się wydarzyło, cieszę się, że wszyscy jesteście bezpieczni” – czytamy w wiadomości tekstowej.

Przeczytaj artykuł

Jednak Dorit nadal nie jest przekonany. „Po prostu trudno mi uwierzyć, że rzeczywiście dotarła do niej, kiedy powiedziała, że ​​tak”, powiedziała 54-letniemu Cohenowi, dodając, że Vanderpump napisała na Twitterze „bardzo złośliwy komentarz” o tym, jak „nie rozpoznała” jej na impreza wspólnego przyjaciela.

Podczas gdy dwie gwiazdy rzeczywistości były kiedyś bliskimi przyjaciółmi, upadek ich związku został udokumentowany w sezonie 9 Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills w 2019 roku. Kiedy Dorit zwróciła szczeniaka, którego adoptowała z fundacji Vanderpump Dog Foundation, do schroniska dla zwierząt, brytyjska projektantka była wściekła, że ​​jej ówczesna najlepsza przyjaciółka nie przyniosła jej zamiast tego psa. RHOBH producent wykonawczy Chris Cullen później oskarżył Vanderpump o ujawnienie prasie historii „puppygate”. Ze swojej strony Vanderpump stanowczo zaprzeczyła oskarżeniom i opuściła program w połowie sezonu 9.

Dorit Kemsley w „Oglądaj, co się dzieje na żywo”. Charles Sykes/Bravo

„I [left the show] ponieważ byłam bardzo, bardzo, bardzo nieszczęśliwa i nie podobało mi się, że zostałam nazwana kłamcą”, powiedziała wyłącznie Us Weekly podczas odcinka podcastu „Getting Real with the Housewives” z marca 2021 roku. „Oskarżać mnie o sprzedawanie historii, kiedy w moich restauracjach nigdy nie pojawiają się historie, więc była to dla mnie taka zniewaga. Chodziło o moje serce, o Fundację Psów Vanderpump, która zrodziła się z pełnego współczucia i mojego projektu z pasją. Po prostu pomyślałem: „Skończyłem z tym”.

Przeczytaj artykuł

Dorit nadal jest członkiem obsady RHOBH i pojawia się w 12. sezonie serialu, którego premiera miała miejsce 11 maja.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button