Rozrywka

Doskonałe rzuty zwiększą Twój wskaźnik połowu w „Pokemon GO”

Chociaż nie brakuje różnych Pokémonów dostępnych do złapania w popularnej grze mobilnej AR Pokémon GO, niektóre z nich są nieco trudniejsze do złapania niż inne — co oznacza, że ​​każdy wyrzucony PokéBall powinien się liczyć.

Doskonałe rzuty to świetny sposób na prawie podwojenie szans na złapanie Pokémona, ale jak to zrobić?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąJak wykonać doskonały rzut i poprawić szybkość łapania w „Pokémon GO”.

Kiedy rozpoczynasz spotkanie z Pokémonem, pojawia się zmniejszający się kolorowy okrąg. Jeśli okrąg jest zielony, powinno to być stosunkowo łatwe do złapania, natomiast jeśli okrąg jest czerwony, będzie to trudniejsze i może wymagać więcej prób, aby pomyślnie dostać się do PokéBalla.

Źródło: NianticArtykuł kontynuuje poniżej reklamy

Wraz ze zmniejszaniem się okręgu zwiększy się również szybkość chwytania — podobnie jak szanse na trafienie doskonałym rzutem. Rzucenie PokéBallem w środek koła, gdy osiągnie najmniejszą średnicę, zapewni doskonały rzut. Jest to niestety niezwykle trudne, ponieważ ryzykujesz również, że przeoczysz okno, zanim znów stanie się dużym kołem.

Będziesz także musiał rzucić PokéBallem w środek koła, aby uzyskać doskonały rzut.

Chociaż nie wliczają się do żadnego z zadań badawczych, które wymagają od ciebie doskonałych rzutów, zarówno dobre, jak i świetne rzuty pomogą ci również zwiększyć szybkość łapania. Dobry rzut ma wskaźnik złapania 1-1,3, natomiast wskaźnik złapania świetnego rzutu to 1,3-1,7. Doskonały rzut zwiększy to do 1,7-2.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oreo IV na tym Shiny Bronzor! Wiesz, że trafiłem w ten doskonały rzut. #PokémonGo #ShinyPokémon pic.twitter.com/Y0dSd5cWLB

— FilthyPokéShow (@FilthyPoke) 2 stycznia 2021 r.

Jeśli chcesz tylko zwiększyć swoje szanse na złapanie Pokémona, którego napotykasz, możesz również spróbować rzucić podkręconą piłką. To nie tylko nagrodzi cię dodatkowymi XP, ale także zwiększy twoje szanse na pomyślne złapanie Pokémona.

Aby to zrobić, przed rzuceniem PokéBall, obróć ją w kółko. Następnie zakręci się w kierunku, w którym go obróciłeś, więc powinieneś rzucić go trochę w przeciwnym kierunku, aby przeciwdziałać krzywiźnie.

Świadome rzucanie w Pokémon GO zwiększy Twoje szanse na złapanie tych szczególnie trudnych Pokémonów. Jeśli nadal walczysz o bardziej precyzyjne łapanie, trening uczyni mistrza, więc ruszaj tam i rozpocznij swoją przygodę z Pokémonami!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button