Rozrywka

„Downton Abbey”: Maggie Smith jest powodem istnienia serialu, mówi Julian Fellowes

Obsada Opactwo Downton wszystko stało się sławne dzięki hitowi. Twórcy Julian Fellowes – autorzy Opactwo Downton do Maggie Smith. Smith był już znany, gdy obsadził ją jako Violet Grantham, matriarchę klanu Crawley mieszkającą w opactwie Downton. Fellowes powiedział, że Smith był „dostawcą”, który przyciągnął resztę obsady.

LR: Penelope Wilton i Maggie Smith | Ben Blackall / Focus Features LLC

Fellowes organizuje serię czatów przy kominku w oczekiwaniu na wydanie Opactwo Downton: nowa era. Będziemy mieli więcej z obsadą i reżyserem filmu przed premierą 20 maja, ale oto, co Fellowes powiedział o dołączeniu Smitha do serialu.

„Downton Abbey” obsadziło Maggie Smith przed większością innych ról

Do tego czasu, Opactwo Downton jest jedną z głównych ról Smitha. Przed występem Smith pojawił się w Harry Potter filmy, Fellowes’ Park Gosforda, ten Akt Siostry filmy i wiele innych od lat 60-tych. Tylko od czasu do czasu grała w miniseriale i seriale telewizyjne.

” src=”https://www.youtube.com/embed/HFiYkLcM6BI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Gwiazda „Downton Abbey” Phyllis Logan uważała, że ​​pani Hughes nie powinna wychodzić za mąż — oto dlaczego

„Myślę, że wiedzieliśmy, że będziemy tonąć lub pływać na podstawie obsady, którą możemy przyciągnąć” – powiedział Fellowes w filmie. „Myślę, że wiedzieliśmy, że istnieją pewne części, które będą naszym punktem wyjścia. Violet Grantham pojawiła się dość wcześnie, ponieważ gdybyśmy mogli zachęcić Maggie do zrobienia jej pierwszego otwartego serialu… Zrobiła strasznie sprytną telewizję z [Capturing Mary director Stephen] Poliakoff i tego typu rzeczy, ale nigdy nie robiła popularnego serialu, który po prostu trwał i trwał, i trwał, i trwał.

Obsada „Downton Abbey” chciała pracować z Maggie Smith

Fellowes powiedział, że obsadzenie Smitha stało się magnesem dla talentów. Opactwo Downton zagra także Hugh Bonneville, który siedział z Fellowesem przy kominku, a także Michelle Dockery, Joanne Froggatt, Laura Carmichael i wielu innych.

„Oczywiście była cudowna i weszła na pokład” – powiedział Fellowes do Bonneville. „Kiedy wszedłeś na pokład, zacząłeś mieć wrażenie, że to był program, w którym ludzie chcieli być”.

Julian Fellowes mówi, że w serialu nie było złych ludzi

Bonneville zapytał Fellowesa, dlaczego pomyślał… Opactwo Downton przyłapany na. Skromnie Fellowes powiedział, że nie wie, ale spekulował, że chodziło o dobroduszne postacie. Było niewielu złoczyńców, a nawet oni byli do pewnego stopnia sympatyczni.

Naprawdę nie znam odpowiedzi. Myślę, że większość postaci to przyzwoici ludzie, którzy starają się dać z siebie wszystko. Nastrój występu jest pozytywny. Niewielu jest tych, których nie lubisz, a nawet tych, których nie lubisz. Miałem nadzieję, że wyjaśnię ich sytuację, aby nie tak łatwo ich nie lubić, gdy poznasz wszystkie fakty. To było całkiem celowe. Myślę, że ich wzajemne powiązania są atrakcyjne, że wszystkie są współzależne. Ten sposób życia był współzależnym sposobem życia. Nie można było po prostu wyjść i zamieszkać w pokoju. Tak nie było. Myślę, że to całkiem atrakcyjne. Dotknęliśmy pewnego rodzaju codziennych prawd o byciu żywym i przechodzeniu przez życie, które miały znaczenie na całym świecie, gdzie ten sposób życia nie był szczególnie znany.

Juliana Fellowesa, Opactwo Downton: nowa era Czat przy kominku odc. 1, 4/26/22

POWIĄZANE: „Downton Abbey” podejmie dodatkowe środki ostrożności, aby Maggie Smith wróciła do sequela

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button