Rozrywka

Dr Jeff i dr Petra z „Dr. Jeff: Weterynarz z Gór Skalistych jest żonatymi ratownikami zwierząt

Dr Jeff i żona Dr Petra powracają w nowym sezonie Dr. Jeff: Weterynarz z Gór Skalistych na Animal Planet, z nowymi odcinkami nadawanymi w soboty o 20:00 czasu wschodniego. — i mnóstwo podnoszących na duchu opowieści w zanadrzu!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Weźmy na przykład odcinek wyemitowany dziś wieczorem, w sobotę 14 maja. W „Stary pies, nowa nadzieja” dr Jeff i jego koledzy wyruszają – a raczej „szczekają” – aby znaleźć Pomorzanina o imieniu Ginger na zawsze w domu. Tymczasem pies z nawykiem połykania domowych przedmiotów musi iść pod nóż, a gekon o imieniu Jimmy robi niespodziankę weterynarzom.

W związku z trwającym 8. sezonem, oto więcej informacji na temat doktora Jeffa, jego związku, reality show i jego praktyki weterynaryjnej!

Czy dr Jeff nadal jest żonaty z dr Petrą? Źródło: Animal Planet?

W obecnym sezonie Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet, dr Jeff i dr Petra rzeczywiście są nadal małżeństwem, jak zauważyła Animal Planet w komunikacie prasowym z 24 marca. W tym ósmym sezonie filmów dokumentalnych małżeństwo i ich weterynarz Hector udają się do starego miasta górniczego w Kolorado, zwanego Leadville, aby otworzyć nową klinikę w opuszczonej restauracji i „zapewnić rozpaczliwie potrzebną opiekę weterynarza dla zaniedbanej społeczności górskiej”. dodaje.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ale oczywiście doktor Jeff nie rezygnuje z praktyki w Denver. W Mile High City jego kolega dr Baier leczy kichającą papugę, a jego córka Melody zdaje sobie sprawę, że jej pies ratowniczy Freya ma masę. Tymczasem dr Petra wkracza do akcji, gdy nowy szczeniak Jerriego, recepcjonistki kliniki, zachoruje.

Co jeszcze dzieje się w tym sezonie w serialu?

Zgodnie z informacją, w tym sezonie dr Jeff Rocky Mountain Vet występuje również szop pracz zraniony przez nielegalną pułapkę, gęś zraniona haczykiem na ryby, szczeniak, który wymaga operacji rekonstrukcyjnej, labrador retriever, który został ranny, próbując chronić swojego właściciela, i Yorkshire Terrier, który ma problemy z chodzeniem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Podejmując rosnącą misję, aby opieka weterynaryjna była przystępna dla wszystkich, personel Planned Pethood International zajmuje się niezwykłymi przypadkami – i niezwykłymi nowymi projektami – aby pomóc większej liczbie zwierząt domowych i właścicieli niż kiedykolwiek wcześniej” – dodaje Animal Planet. „Od zaskakujących dolegliwości po dziwaczne wpadki, każdy ukochany zwierzak otrzymuje potrzebną opiekę za ułamek ceny podanej gdzie indziej”.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Czym jest praktyka weterynaryjna dr Jeff’s?

Dr Jeff pracował jako oficer kontroli zwierząt podczas szkolenia w Szkole Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Stanowego Kolorado, zgodnie z jego biografią, i był świadkiem maltretowania i zaniedbywania zwierząt podczas pracy. Tak więc w 1990 roku — rok po ukończeniu studiów — dr Jeff otworzył klinikę Planned Pethood w Wheat Ridge w stanie Kolorado z misją zmniejszenia przeludnienia zwierząt i zapewnienia zwierzętom i ich właścicielom przystępnej opieki.

Klinika na obszarze Denver dała początek Planned Pethood International, za pośrednictwem którego dr Jeff otworzył szpitale weterynaryjne w Bratysławie na Słowacji i w Meridzie w Meksyku, a zyski z tych lokalizacji są przeznaczone na handel nowymi weterynarzami i budowę nowych klinik. W ciągu 18 lat dr Jeff wysterylizował ponad 160 000 zwierząt i wyszkolił ponad 300 weterynarzy. Brzmi jak łapy – wręcz imponująco!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button