Rozrywka

Drake Drunkenly przerwał wywiad z Jackiem Harlowem podczas Kentucky Derby

Drake i Jack Harlow byli tylko dwiema gwiazdami, które przejęły Churchill Downs w Louisville w stanie Kentucky na 2022 Kentucky Derby. Drake, oczywiście, był szczęśliwy, widząc wyhodowanego w Louisville MC w swoim rodzinnym mieście na kultowym wyścigu konnym.

Drake | Karwai Tang/WireImage

Jack Harlow pochodzi z Louisville

Jack Harlow zawsze był dumny z tego, że pochodzi z Louisville. Raper „Pierwszej klasy” mówił o tym, że zawsze pamiętał, skąd pochodził w wywiadzie z 2022 r. Klub Śniadaniowyprzyznając, że nigdy nie chciałby zapomnieć swojego domu.

„Byłbym zakłopotany, gdybym stracił kontakt. Byłbym zakłopotany, gdybym stał się arogancki” – powiedział. „Trzymam w pobliżu wszystkich moich przyjaciół — wszystkich, których wymyśliłem. Jestem częścią kolektywu o nazwie Private Garden, który założyłem, kiedy byłem w liceum w Kentucky; to jak ośmiu lub dziewięciu z nas. A rodziny wciąż się rozrastają, ale rdzeń nas jest po prostu sklejony. Jeździmy razem w trasę. Wszędzie jeździmy razem”.

„Pochodzenie z Kentucky to coś, co wykorzystaliśmy na naszą korzyść, ponieważ tak wielu ludzi nie pochodzi z miejsca, w którym miałeś chip na ramieniu” – dodał. „Chcemy podnieść to miejsce, wiesz?”

Jack Harlow | Matt Winkelmeyer/Getty Images dla Nickelodeon

Wpływ Jacka Harlowa na Louisville pochwalił Drake

Kentucky Derby to coś, na czym Jack Harlow dorastał w swoim rodzinnym mieście. Udzielił wywiadu NBC Sports podczas Kentucky Derby 2022, ale przerwał mu Drake, gdy przerwał rozmowę. Raper „Nonstop” pochwalił Harlowa za podniesienie jego miasta, tak jak zrobił to z własnym.

„Po prostu musiałem się pojawić. Jestem z niego taki dumny – powiedział. „I jesteśmy pijani”. Następnie wyjaśnił, że tylko on był pijany, a Harlow był trzeźwy.

Kiedy ekipa produkcyjna próbowała zamknąć wywiad i wrócić do gospodarzy w studiu, Drake zawołał ludzi za kamerą. – Nie możesz dać mu sygnału „zapakuj to” – powiedział. „Do czego zamierzasz się przyciąć? Do czego zamierzasz się przyciąć? Kieliszek źle wypielęgnowanej trawy czy coś w tym rodzaju?

Biorąc pod uwagę, że Harlow i Drake mają razem piosenkę zatytułowaną „Churchill Downs”, sensowne jest, aby obaj raperzy łączyli się na kultowym torze wyścigów konnych.

” src=”https://www.youtube.com/embed/U0TGjlGNIOk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jack Harlow nie pije

Kentucky Derby to dzień często kojarzony z miętowymi julepsami. Ale Harlow nie uczestniczył w tym dniu i cofnął się w ogóle od picia.

„Mam dość budzenia się z suchym gardłem, mam dość uczucia wzdęcia, mam dość decyzji, które w tej sprawie podejmuję” – powiedział w wywiadzie dla Rolling Stone w 2022 roku. „Jestem w erze dobrze naoliwionych maszyn. Ponieważ widzę swoją przyszłość przed sobą. I czuję, że tak wielu ludzi liczy na mnie poza mną. Po prostu czuję się mężczyzną. Nie czuję, że muszę już robić chłopięce rzeczy”.

Podobnie jak Drake, Harlow stara się prowadzić zdrowy tryb życia, w tym codziennie rano podnosić ciężary i obserwować, co je. „Przejadam się rzeczami” – powiedział. „Lubię jedzenie. Jem, gdy jestem syty.

POWIĄZANE: Jack Harlow zachowuje prywatność swojego życia osobistego z jakiegoś powodu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button