Rozrywka

Dramatyczny moment Rosyjscy żołnierze ukrywający się w rowie wysadzonym przez bombę zrzuconą z ukraińskiego drona

To dramatyczny moment, w którym ukraińscy obrońcy użyli drona do ataku na rów, w którym ukrywali się rosyjscy żołnierze.

Na filmie widać bombę spadającą na ziemię, gdy bojownicy Władimira Putina próbują wydostać się z kryjówki.

3

Dwóch rosyjskich żołnierzy próbuje się szarpać, gdy bomba pędzi w ich kierunku

3

Na filmie widać, jak urządzenie eksploduje po uderzeniu w ziemię

3

Żołnierze ukraińscy z 59 brygady Sił Zbrojnych odpierający odpieranie wojsk rosyjskich w kierunku Mikołajów-Chersoń użyli do ataku na wroga lekkiego bezzałogowego drona typu quadkopter.

Klip pokazuje drona ustawiającego się nad celem, zanim bomba zostanie zrzucona na rów.

Widać dwóch rosyjskich żołnierzy próbujących uciec, zanim pocisk uderzy w ziemię bezpośrednio przed jednym z nich.

Imponujący materiał filmowy pojawia się, gdy pojawia się więcej klipów przedstawiających rosyjskich żołnierzy i zestaw wojskowy dziesiątkowanych przez Ukrainę na polu bitwy.

Byłem świadkiem piekielnej masakry gorszej niż szał zabijania w Bucha
Rosjanom DWA RAZY NIE udaje się przekroczyć rzeki z 73 pojazdami i „1 tys. żołnierzy” wysadzonymi w powietrze

W podobnym ataku w stylu gry wideo pokazano moment, w którym wojska ukraińskie obsypywały wroga granatami zrzucanymi z dronów.

Jeden żołnierz upadł na ziemię, podczas gdy inni uciekli, gdy niespodziewane ładunki wybuchowe spadły na niczego niepodejrzewającą grupę Rosjan.

Tymczasem dzielni ukraińscy bojownicy złapali moment, w którym szczęka opadła, gdy odparli natarcie Putina, zniszczyli rosyjski pojazd, a czołg za 4 mln funtów został zdziesiątkowany w ciągu kilku sekund przez ukryty pocisk, podczas gdy wieża trzeciego została rzucona z prędkością 250 stóp w głąb. niebo.

Siły Szalonego Vlada straciły w tym tygodniu 72 pojazdy wojskowe i do 1000 ludzi, gdy próbowały przekroczyć rzekę Doniec we wschodniej Ukrainie.

Mówi się, że dwa bataliony zostały zniszczone po samobójczej misji ratowania towarzyszy i ekwipunku, którzy utknęli po niewłaściwej stronie rzeki Doniec w pierwszym katastrofalnym ataku.

Setki rosyjskich pojazdów i mężczyzn zostało uwięzionych po tym, jak 8 maja nie powiodła się w spektakularny sposób, gdy ich mosty pontonowe zostały zniszczone przez ukraińską artylerię.

A rosyjskie wojsko doznało kolejnego niszczycielskiego ciosu w piątek, kiedy Ukraina podobno uderzyła i zniszczyła okręt morski, który według Moskwy „w tajemniczy sposób spłonął”, zaledwie kilka tygodni po zatopieniu okrętu flagowego floty czarnomorskiej Moskva.

To kończy upokarzający tydzień dla Putina, który był zmuszony zmniejszyć swoją Paradę Zwycięstwa o 35 procent i odwołać długo oczekiwany i groźny przelot w kształcie litery „Z”.

Oczekiwano, że schorowany despota wykorzysta to wydarzenie do zwycięstwa nad Ukrainą lub przeprowadzenia masowej mobilizacji – co nie miało miejsca.

OKRZYK WOJENNY

Po ponad 80 dniach konfliktu Putin nie osiągnął jeszcze jednego celu wojskowego, który wyznaczył w dniu inwazji 24 lutego.

Pojawia się, gdy Rosja zagroziła, że ​​zniszczy Wielką Brytanię swoim naddźwiękowym pociskiem Satan-2 w ciągu 200 sekund i zniszczy Finlandię w ciągu zaledwie dziesięciu.

Mrożące krew w żyłach ostrzeżenie wyszło od wysokiego rangą polityka i zostało wygłoszone, gdy nordycki kraj powiedział, że chce dołączyć do NATO po inwazji Putina na Ukrainę.

Putin powiedział prezydentowi kraju, że popełnił „błąd”, składając wniosek o wstąpienie do NATO, gdy obaj przywódcy przemówili.

59-letni Aleksiej Żurawliow, wiceprzewodniczący komisji obrony rosyjskiego parlamentu, powiedział w wywiadzie, że Rosja „kwestionuje istnienie” Finlandii „całkowicie uzasadnione”.

Zapytano go, czy Rosja musi teraz rozmieścić swoje pociski nuklearne, w tym Sarmat – znany na Zachodzie jako Satan-2 – na granicy z sąsiadem.

„Po co? Nie musimy” – odpowiedział.

„Możemy uderzyć Sarmatem z Syberii, a nawet dotrzeć do Wielkiej Brytanii. A jeśli uderzymy z Kaliningradu, czas dotarcia hipersonicznego wynosi 200 sekund – więc śmiało, chłopaki.

Powiedział, że inne typy rakiet stacjonujących na fińskiej granicy „dotrą do Finlandii w 20 sekund, a nawet 10 sekund”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button