Rozrywka

„Droga do domu”: Hallmark planuje nową serię scenariuszy — co wiemy do tej pory

TL; DR:

  • Hallmark Channel planuje nową serię scenariuszową zatytułowaną Droga do domuktóry będzie miał premierę w 2023 roku.
  • Nowy program śledzi trzy pokolenia kobiet, które odkrywają, że potrafią podróżować w czasie.
  • Hallmark Channel niedawno anulował kilka swoich oryginalnych seriali, w tym Dobra czarownica oraz Brzegi Chesapeake.
Kanał probierczy | Kanał Hallmark przez YouTube

Na Hallmark Channel pojawi się nowa oryginalna seria. Sieć ma zielone światło Droga do domu, który będzie śledzić trzy pokolenia kobiet, które odkryją, że mają zdolność podróżowania w czasie.

Premiera „Droga do domu” na kanale Hallmark Channel odbędzie się w 2023 r.

Droga do domu to „wyjątkowa opowieść o trzech pokoleniach kobiet, które zmagają się z tajemnicami, gdy odkrywają umiejętność podróżowania w czasie i potencjalnej zmiany swojej przyszłości”. ćwierkać od MarVista Entertainment.

Zespół matka-córka Heather Conkie i Alexandra Clarke będzie producentem wykonawczym serialu, donosi Deadline. Pracowali też razem przy popularnym kanadyjskim serialu Heartland. Produkcja rozpocznie się latem tego roku w Kanadzie. Spektakl będzie miał premierę w 2023 roku na kanale Hallmark. Nie ogłoszono obsady.

O czym jest „Droga do domu”?

Droga do domu skupi się na silnych i niezależnych kobietach z rodziny Landry: Kat, Alice i Del.

Kat i jej matka Del są w separacji od ponad 20 lat, odkąd wydarzenia zmieniające życie podzieliły ich rodzinę. Nadal nie rozmawiają ze sobą, a córka Kat, Alice, która ma 15 lat, nigdy nie spotkała swojej babci. Ale kiedy po raz pierwszy od dziesięcioleci znajdują się pod tym samym dachem, dokonują odkrycia, które kieruje ich na ścieżkę uzdrowienia.

„Nie mogę się doczekać, aby podzielić się emocjonalną historią kobiet Landry tak pięknie i kreatywnie wymyśloną przez Heather Conkie i Alexandrę Clarke, która z pewnością stanie się telewizją spotkań dla naszych widzów” – Laurie Ferneau, starszy wiceprezes ds. rozwoju w Crown Media Family Networks , powiedział Termin.

„Jedną z moich pasji jest tworzenie seriali, a inicjowanie rozwoju nie jest ekscytujące”. Droga do domu i inne dla Crown Media” – powiedziała Lisa Hamilton Daly, wiceprezes wykonawczy ds. programowania w Crown Media.

Hallmark niedawno odwołał kilka koncertów, w tym „Chesapeake Shores” i „Good Witch”

Wiadomość, że Hallmark planuje dodać do swojego programu nową serię scenariuszy, pojawia się niedługo po tym, jak sieć odwołała kilka swoich programów.

Dobra czarownica zakończył się w lipcu 2021 roku po siedmiu sezonach na antenie i siedmiu oryginalnych filmach. A w marcu 2022 r. sieć ogłosiła, że ​​nadchodzący sezon Wybrzeże Chesapeake będzie ostatnim na pokazie. Nowy odcinek tej serii zostanie wyemitowany latem 2022 roku. Hallmark poinformował również, że nie planuje wypuszczać dodatkowych części Tajemnice Aurory Teagarden, Tajemnice swatów, i kilka innych serii tajemnic.

Sprawdzić Ściągawka z Showbiz na Facebooku!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button