Rozrywka

Drugi rok Jets Defender jest „mocno zakorzeniony” jako Starter: Raport

Getty New York Jets Nickleback Michael Carter II 4 listopada 2021 r.

Niektórzy gracze zawsze wydają się kraść nagłówki, a inni konsekwentnie przelatują pod radarem.

W przypadku New York Jets 2022 niewielu sportowców jest tak cicho wydajnych, jak Nickel Carter II. Do tego stopnia, że ​​niektórzy fani zastanawiali się, czy ten poprzedni typ z piątej rundy nadal będzie rzucał się w pierwszej drużynie tej wiosny.

W końcu Jets zgromadzili swoje drugorzędne pozycje poza sezonem, a byli gracze z zewnątrz, tacy jak Bryce Hall i Brandin Echols, mogą chcieć przejąć nową rolę w automacie.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Jets prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Jets tutaj!

Dołącz do Heavy na odrzutowcach!

„Dżety naprawdę jak co” [Carter] Czy w zeszłym roku

Podczas 21 czerwca podcastu „Flight Deck” z udziałem Richa Cimini reporter ESPN NYJ odpowiadał na pytania wiernych Green & White, a jeden z kibiców pytał o Cartera.

„Niewiele słyszałem o Michaelu Carterze II, jak sobie radził w miniobozie?” Zapytał wentylator. Cimini natychmiast uspokoił wszelkie obawy związane z perspektywą drugiego roku, wyrażając:

Kiedy nie słyszysz o facecie, czasami to dobrze i tak jest w tym przypadku. Był tam Michael Carter, grał. Jest mocno zakorzeniony jako początkowy Nickback. Jest kącikiem automatów, Jets naprawdę lubi to, co zrobił w zeszłym roku, i całkowicie oczekują, że powróci na tę pozycję.

Było to intuicyjne pytanie, ponieważ niektórzy już spekulowali, czy tak wszechstronny produkt, jak Echols, może konkurować na tym lecie na konkursie Nickelback. Jak na razie, według Ciminiego, nadal zadaniem Cartera jest przegranie.

Oczywiście Echolsowi brakowało większości zorganizowanych zajęć zespołowych (OTA) i minicampu z kontuzją barku. Reporter zespołu Eric Allen zauważył, że wybór szóstej rundy draftu 2021 r. „ma być gotowy do rywalizacji w obozie treningowym”, dodając, że „nabrał mięśni” w tym poza sezonem.

Allen nie wspomniał jednak o Echolsie ani Hallu, kiedy omawiał pozycję Nickbacka, po raz kolejny wymieniając Javelina Guidry’ego na głównego pretendenta Cartera.

Śledź stronę Heavy On Jets na Facebooku, na której możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z NYJ!

Przełamywanie kampanii nowicjuszy Cartera

Jeśli spojrzysz na statystyki, Carter miał ciężką drugą połowę w 2021 r. Poza 17. tygodniem przeciwko Tampa Bay Buccaneers, wszystkie najlepsze wysiłki defensywnych obrońców według Pro Football Focus miały miejsce w 8. tygodniu lub wcześniej.

Jego najlepsze oceny to tydzień 8 i 3 (78,4 i 76,4) w tej kolejności, przeciwko Cincinnati Bengals i Denver Broncos. Jego najgorszy występ miał miejsce w meczu z Indianapolis Colts po krótkim tygodniu.

Jets i Carter zostali przejechani defensywnie w Indy i musisz się zastanowić, czy wytrzymałość została uwzględniona. Idąc o krok dalej, ten krótki tydzień pasuje do interesującego trendu dla całej jego kampanii. Gracze z college’u generalnie odczuwają skutki dłuższego sezonu pro-level w pierwszym roku, a produkt Duke’a mógł się wyczerpać po wysokiej liczbie skoków debiutantów.

Jego wyniki w relacjach spadały wraz z harmonogramem, ale najbardziej ucierpiała obrona Cartera. Podobnie jak większość obrony Jets sezon temu, „MC2” nie mógł zatrzymać gry naziemnej w ostatnim odcinku 2021 roku.

W czterech z ostatnich pięciu występów miał 20,0% lub więcej nieudanego wślizgu, a 16,0% nietrafionego wślizgu w rundzie jako debiutant. Jego procent zatrzymań na cały sezon również nie był dobry i wyniósł zaledwie 2,6%. Najlepszym procentowym zatrzymaniem Jets w zeszłym sezonie był były defensywny napastnik Foley Fatukasi (10,3%).

Dla Cartera była to wzmożona kampania debiutantów, ale on zawsze wyglądał tak dobrze. Z lepszymi figurami wokół niego i całym rokiem za pasem, nie ma powodu, by sądzić, że DB nie rozwinie się w stałego startera, za jakiego uważa go ten sztab trenerski.

Śledź @obermuller_nyj i @BoyGreen25 na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z New York Jets, plotki, świeże ujęcia i nie tylko!

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button