Rozrywka

Dumna mama Cristiano Ronaldo kołysze nową wnuczkę Bellę Esmeraldę po tym, jak Dolores dołącza do gwiazdy Man Utd na wakacjach

Mama CRISTIANO Ronaldo poczęstowała fanów swoim pierwszym zdjęciem z uroczą nową wnuczką Bellą Esmeraldą.

Obserwatorzy na Instagramie szybko pogratulowali Dolores Aveiro po tym, jak pozowała do selfie z dwumiesięcznym totem w ramionach po tym, jak poleciała na Majorkę na spotkanie z synem piłkarza w jego rodzinnym domu wakacyjnym.

6

Najnowszy członek rodziny Cristiano utkwił wzrok w swojej dumnej babci, gdy położyła opiekuńczą dłoń na jej klatce piersiowej, a drugą na ramionach.

Piękne zdjęcie, jedno z najjaśniejszych do tej pory twarzy małej Belli Esmeraldy, które zostało opublikowane od jej narodzin w kwietniu w szpitalu w Manchesterze, skłoniło niektórych fanów do zaznaczenia jej podobieństwa do starszej siostry Alany Martiny.

Jeden powiedział: „Jest identyczna z Alaną”.

Inny dodał: „Jest podobna do swojej siostry Alany. Gratulacje.”

Pochodząca z Brazylii siostra Cristiano, Katia Aveiro, napisała na Instagramie Dolores obok zdjęcia: „Moje miłości”, a następnie emotikony serca.

Inna siostra gwiazdy Manchesteru United, Elma, powiedziała w podobnym przesłaniu: „Mój Boże. Co za piękna mała rzecz.

Dolores opublikowała zdjęcie dzień po tym, jak oszałamiająca partnerka Cristiano, Georgina Rodriguez, przypomniała sobie brata bliźniaka Belli Esmeraldy ze zdjęciem na Instagramie przedstawiającym niebo z emotikonami anioła i czerwonego serca.

Rodzeństwo dwumiesięcznej dziewczynki zmarło podczas porodu, co skłoniło jej mamę do przerwy od mediów społecznościowych, gdy zmagała się z bolesną stratą.

Najczęściej czytane w Premier League

Cristiano Ronaldo kołysze swoją nowonarodzoną córkę wkrótce po jej urodzeniu

6

Dolores pozuje z Cristiano Juniorem na wakacjach na Majorce

6

Oczekuje się, że w ciągu najbliższych kilku dni para opuści swój dom wakacyjny na Majorce, który ma własne boisko do siatkówki i miniboisko do piłki nożnej i znajduje się u podnóża gór Tramuntana.

W poniedziałek pracownik Cristiano’s wbił swojego wartego 1,7 miliona Bugatti Veyrona Bugatti Veyron w ścianę domu w pobliżu luksusowej posiadłości, w której się zatrzymali.

Kierowca samochodu nie odniósł żadnych obrażeń i prawdopodobnie podpisał protokół z wypadku.

Ronaldo podobno obiecał zapłacić właścicielowi domu na Majorce za szkody.

Nienazwany właściciel domu ujawnił, że obiecano mu odszkodowanie po tym, jak we wtorek pojawił się w wynajętej rezydencji legendy Manchesteru United, aby spróbować z nim porozmawiać.

Wakacje Cristiano z pięciorgiem dzieci i 28-letnią Georginą są pierwszymi w rodzinie od czasu ogłoszenia tragicznej śmierci 18 kwietnia.

W październiku zeszłego roku para potwierdziła, że ​​spodziewa się bliźniaków.

Katastrofa wydarzyła się w pobliżu miejsca, w którym Ronaldo przebywa ze swoją rodziną

6

Bugatti Veyron wart 1,7 miliona funtów Cristiano Ronaldo uderzył w ścianę na Majorce

6

Cristiano Ronaldo kupił Bugatti jako prezent dla siebie po wygraniu Euro 2016

6

Urodzona w Argentynie Georgina ujawniła, że ​​nosi chłopca i dziewczynkę we wzruszającym filmie, w którym występuje ich czteroletnia córka Alana Martina i trójka dzieci Cristiano, pięcioletnie bliźniaczki Eva i Mateo oraz Cristiano Jr, który właśnie skończył 12 lat.

Cristiano powiedział w poruszającym serce oświadczeniu po śmierci ich dziecka: „Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice.

„Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć tę chwilę z odrobiną nadziei i szczęścia.

„Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich fachową opiekę i wsparcie.

„Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie.

„Nasz chłopczyk, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy Cię kochać.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button